Videoteka.me Filmovi sa prevodom

Zato sam ja i napravio varijantu da svi mogu da salju filmove posle samo proveris radi li i prihvatis ubacim 3 4 autora da to rade i zavrsen posao posle se samo razvija svi ucestvuju. Ja gledam da bude bez reklama i da svi mogu da komentarisu i caskaju da nema ono ogranicenja da se registruju i slicno da ih primoravas na nesto sto neko nece. Dizajn sam gledao sto jednostavnije integrisao u wordpress preveo neke djelove administracije za registrovane korisnike i radi funkcionise...
 
Registrovali su se par njih i probudim se ja ujutru i vidim dodali 100 filmova ja posle prihvatio vidio da znaju sve kako treba i posle im samo promenio dozvole da mogu da oni prihvacaju.

Inace sajt je pusten u rad pre 4 dana znaci za kratko vreme je sve to dodano, a i danas je bilo nekih 1500 posjeta tako da se zahvaljujem ekipo i vama :)
 
Poslednja izmena:
Nece valjda :) i da ga ugase imam drugi code, sto se tice film club, to mozda dva tri filma odatle sa svih sajtova se dodaje naravno da mogu da pogase mi samo kad nam neko prijavi film zamenimo sa ovima sto rade i to je to, mi nadjemo na drugo mesto i tako u krug to je sve normalno.

Meni i odgovara da svoje sajtove pogase bog te cuo... :)
 
Poslednja izmena:
Problem je sto ne mozes prevod sa svog servera da vuces ako se svi pogase odakle ces prevod da uzmes?
Ja znam samo za tri sajta ludak, o filmovi i film klub

Ja ne vjerujem da si ti toliko glup evo i prevod da se izbrise ja skinem sa titlovi il nekog drugog sajta i uploadujem negde i odatle ga vucem, nemoj da mi cijepas guzicu i na ovoj temi nego pusti neki film gledaj opusti se brate koji ti je.

@georgejune radi brate evo ja pustio sad. http://slike.milf-hosting.info/images/1362074411.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top