Bane je dobio sedmicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Ako i Vi placate porez na budale (igrajuci lotto) znaci da verujete da ipak moze da Vas strefi....shlog :lol:

Ne stvarno, sta bi ste radili (ili bolje receno uradili) da dobijete sedmicu i te silne milione :?:
 
kupio bih cisternu pepsija i popio je za 4 dana sa ortakom

onda bih kupio zemljiste 2 km u krugu oko kuce, proglasio nezavisnu drzavu i zatrazio protektorat SAD, zatim bih u sred te drzave (tj pored svog dvorista) podigao (naravno uz pomoc SAD-a, njima to treba vise nego meni) ogroman spomenik qrcu u koji bih integrisao spijunske vojne uredjaje a koji bi sluzio za vojne potrebe i, pre svega, da nervira komsije (eto im ga na!)

Onda bih kupio slona, posadio neprohodnu sumu duz granice i za svaki slucaj okruzio je zicom sa 150V i to je manje-vise to. bar za pocetak :)

A za kraj - pa....mozda ne bih kupio slona i cisternu pepsija nego bih ulozio pare u naoruzanje i krenuo da pokoravam svet.

BUAHAHAHAHAHAHHAA :twisted: :twisted: :twisted:
 
Eeeeh..... Sad nesto mastam...
Al' ozbiljno.

Ako bi to bilo 3 miliona... E, ovako:
- kupila bih stanove svim clanovima porodice, da mi ne zvocaju :D
- interesovala bih se za sudbine ljudi (nazalost, to je malo besciljno jer nikad ne mozes svima pomoci).
- imala bih nekoliko lepih pticica u stanu
- druzila bih se sa mojom bakom i ucinila da joj pod stare dane nista ne nedostaje 8)
- izdrzavala bih svoje roditelje i jos neke clanove porodice
- otisla bih na proputovanje oko sveta.
- posebno bih se zadrzala u Rusiji (nekoliko meseci), Indiji i severnoj Africi. (jedino sto ne znam sa kim bih isla. Najradije bih vodila roditelje, pod uslovom da me ne maltretiraju :P mada, mozda bih povela decka.. Ali ne znam.
- tamo gde mi se najvise dopadne, kupila bih stancic ili kucicu 8)
- onda...
- u narednih nekoliko godina isla bih na letovanje, zimovanje, prolecovanje i jesenovanje. Sve u odgovarajuce delove sveta.
- nazalost, svejedno moram zavrsiti fakultet :lol: , ali - neka, bar se mogu posvetiti sponzorisanju mladih muzickih talenata i mozda bih osnovala fond sa svojim imenom :twisted:
- studije bih zavrsila, naravno, u Rusiji.
- posecivala bih sve divne koncerte klasicne muzike sirom sveta i ukljucila se u muzicke tokove
- u to bih ukljucila i moje najbolje prijatelje (jednu koleginicu, jednog dirigenta i dvoje teoreticara)
- kupila bih sebi polukoncertni klavir, a naucila bih da sviram i violinu, celo i verovatno klarinet.
- mozda bih imala sopstveni orkestar, sastavljen od moih prijatelja? Wow! :shock:

Ne bih bila opterecena time da ogranicavam svoja interesovanja, buduci da necu materijalno ni od koga zavisiti i da cu imati vremena da se posvetim sebi.

Verovatno bih ulozila novac u nesto pametno, kako ne bi bio uludo potrosen. Ne bih dozvolila da zavisim ni od koga, i imala bih sopstveni posao i platu pored tih para.

Ej, verujte, kuckam ja i pocinjem da pisem "ulozicu novac" kao da je to stvarno! E, stvarno je surova ova tema, sad sam se probudila! :evil:
 
Pre godinu dana sam sanjala kako sam dobila dva miliona necega. Dala sam milion u dobrotvorne svrhe, a od ostatka htela sam da izdrzavam citavu familiju i da kupim polukoncertni klavir. Nikako nisam mogla da prezalim kad sam se probudila....
 
10.gif

kupi mi jednu chokoladu od tih miliona...
 
mene su pre nekoliko dana zvali iz poreske da platim porez na 3,5 mil. din Umalo me slog nije strefio.Znam da nisam uplatila tiket,a oni me duze. :twisted:
Posle se ispostavilo da su mi iz firme zeznuli poresku prijavu,pa mi napisali neke silne nule i tako ja postadoh miljoner samo na papriru. :twisted: Strasno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top