Šta pokloniti voljenoj osobi (za određenu priliku)?

ender

Primećen član
Poruka
628
E pa ovako ja se nalazim u nedoumici sta da kupim za za dan zaljubljenih.Znam da jedna ruza bilo koje boje+zagrljaj+poljubac je ono sto sve pricaju,ali mene zanima ono cemu se potajno nadaju?Da li je to neka knjiga,izlazak u pozoriste ,koncert,vecera za dvoje(rucno spremljena).... Bio bih zahvalan da mi neko pomogne.

P.S. Budite sto precizniji :?:
 
ender:
E pa ovako ja se nalazim u nedoumici sta da kupim za za dan zaljubljenih.Znam da jedna ruza bilo koje boje+zagrljaj+poljubac je ono sto sve pricaju,ali mene zanima ono cemu se potajno nadaju?Da li je to neka knjiga,izlazak u pozoriste ,koncert,vecera za dvoje(rucno spremljena).... Bio bih zahvalan da mi neko pomogne.

P.S. Budite sto precizniji :?:

Ako iskreno volis ne ruza bilo koje boje, jer samo crvena oznacava ljubav i strast, bela je boja prijateljstva, zuta boja ljubomore...
Sam tvoj pristup i nacin kako ces devojku tog dana ili veceri da poljubis, da joj kazes neke lepe reci ili stihove, nacin kako ces da se nasmejes i kako ces da joj das ruzu... sve je to veoma bitno... Ako si romantican, sigurno ti nece biti tesko da to izvedes, a ako devojka nije navikla na tebe romanticnog, kako god da izvedes bice joj smesno, ali slatko, tako da si u svakom slucaju u plusu!!!
Romantican izlazak... Samo budi njen i to je dovoljno, nije vazno da li ce to biti jezero, planina, setnja Kalemegdanom ili vecera koju si ti rucno spremio (ako zaista to zelis i ako imas volje, mislim da bi to bilo najidealnije)... Pronadji neke ideje kod DONovog vidjenja romanticne veceri... On ti je najbolji za ovakva pitanja!!!

U svakom slucaju budi NJEN i nista vise, to je dovoljno da se tvoja devojka oseti vrednom, posebnom, bitnom!!!
 
ender:
E pa ovako ja se nalazim u nedoumici sta da kupim za za dan zaljubljenih.Znam da jedna ruza bilo koje boje+zagrljaj+poljubac je ono sto sve pricaju,ali mene zanima ono cemu se potajno nadaju?Da li je to neka knjiga,izlazak u pozoriste ,koncert,vecera za dvoje(rucno spremljena).... Bio bih zahvalan da mi neko pomogne.

P.S. Budite sto precizniji :?:

Cvet cuda cini...

I ako ne razumem to. Ljudi odseku jednu lepu boljku, uviju u najlon a posle muce polakom smrcu u vazi, i to im se svidja... zanimljiva pojava.
 
Ciatm ovde:PRONADITE DONOVE ideje?! Kao prvo:To nisu moje ideje,no ono kako i sta radim.takav sam,sta sad mogu.A ovo...Mogu ja kupiti,ne prestavlja mi teskocu,i milion i jednu ruzu...no kako cu to dati?! Eeeeee,to ja znam za sebe,drugi opet za sebe.Nisam najidealniji,tek,kad dajem,dajem celog sebe.Sa jednom ili Milion i jednom ruzom.Oseti to druga strana,i te kako oseti.Ima jedna narodna:" Daj mi ljubav u obliku sna....."..............



PoZ
 
mmmmm, knjiga definitivno dolazi u obzir,
vecera takodje, samo sto bi me vise radovalo da je ja spremam njemu,
ruza-previse zvuci kao :arrow: Daj da smaknem bedu sa vrata!
pozoriste, :shock: pa tamo se valjda dovoljno cesto ide, isto vazi i za bioskope, koncerte i sl.
Mislim da ce mi biti dovoljno to sto cemo citav dan provesti zajedno i poosvecivati jedno drugome pregrst sitne paznje...
 
little:
mmmmm, knjiga definitivno dolazi u obzir,
vecera takodje, samo sto bi me vise radovalo da je ja spremam njemu,
ruza-previse zvuci kao :arrow: Daj da smaknem bedu sa vrata!
pozoriste, :shock: pa tamo se valjda dovoljno cesto ide, isto vazi i za bioskope, koncerte i sl.
Mislim da ce mi biti dovoljno to sto cemo citav dan provesti zajedno i poosvecivati jedno drugome pregrst sitne paznje...
a čevape ne bi?
 
Ja vise volim poklone bez nekog posebnog razloga. Sta sad, dan zaljubljenih pa vlada sveopsta pomama za poklonima svih vrsta? Ne, mnogo je bolje da je iznenadis neki drugi put, ali originalno.
Na primer, izvadis ruzu iz unutrasnjeg dzepa jakne pred kraj izlaska- kao zaboravio si..
Tako nesto. Ili izaberes neko mesto gde puca pogled na grad, poneses jednu svecu, dve case i flasu vina.
I nadas se da ne duva vetar...
 
Izmenio sam naslov teme. :)
A sada da odgovorim, mada jesam skoro na jednog temi. Slicnoj ili istoj? :? (to cu da pogledam)

Elem, sta joj kupiti? Ovo sam ja uradio pre dve godine:
Kupio sam ukoricenu svesku, lepu i neobicnu. Spolja izgleda kao knjiga. Sve stranice su prazne a ja sam samo na prvoj stranici napisao: "Ispisimo zajedno ovde stranice zivota".
Naravno, posvetu sami smislite. ;)
Dalje, jednom priliko sam kupio pescani sat. Nasao sam ga jedva ali sam nasao.
U mnogo prilika sam odstupio od klisea i kupovao ono sto se ne kupuje svakodnevno. Ali uvek je lepo pokloniti nesto seksi za takve prilike (carape sa podvezicama, neki komplet donjeg vesa, lep parfem...). Verovatno sve zavisi i koliko ste dugo u vezi i naravno, u kojim godinama.
Sve ostalo je stvar izbora, kako upotpuniti tu noc.
A najvaznije je slusati partnera jer ce vam on sam kroz pricu kazati sta voli i zeli, sasvim slucajno.

(ovu godinu definitivno preskacem ali sta da se radi...)
 
...da postoji bilo koji naćin..ja bih mu poklonila ovaj tekst, napisan nalivperom na žutoj hartiji...
"..ukrašću tvoju senku,obući je na sebe i pokazivati svima.Bićeš moj naćin odevanja svega nežnog i tajnog.Pa i onda kad dotraješ, iskrzanu , izbledelu, neću te sa sebe skidati.Na meni češ se raspasti. Jer ti si jedini naćin da pokrijem golotinju ove detinje duše.I da se više ne stidim pred biljem i pred pticama. Na poderanim mestima zajedno ćemo plakati. Zašivaću te vetrom.Posle ću,znam,,pobrkati moju kožu sa tvojom. Ne znam da li me shvataš;to nije prožimanje.To je umivanje tobom.
Ljubav je čiščenje nekim.Ljubav je nečiji miris,sav izatkan po nama.Tetoviranje maštom. Evo silazi sumrak i svet postaje hladniji. Ti si moj naćin toplog. Obući ću te na sebe da se ovako pokipeo, ne prehladim od studeni svog straha i samoče.."
 
Sto se tiche davanja ruze>
Makni stabljiku nek ti samo pupoljak ostane,i reci joj kao da ima nesto u kosi,onda joj kao pokretom vadis ruzu iz kose...pa je poljubis...nezno...

A kao sto je neko rekao,po meni voljenoj osobi uvek mozes nesto kupiti,ne samo za Dan Zaljubljenih...mozda joj u nekoj drugoj prilici bas vise bude trebala tvoja paznja nego na taj dan...
 
Dragi Romantičari,

Spojila sam teme tipa šta pokloniti za Dan zaljubljenih i Osmi mart i objedinila ih u ovu jednu temu koju sam preimenovala u topik koji će se na ovom pdf-u generalno baviti razmenom ideja i savetovanjem u vezi sa poklonima za sve prilike.

Nadam se da ćete ovde pronaći rešenje za sebe kada ste u nedoumici ili ste trenutno zapeli na poljima mašte i kreativnosti, a i podeliti sa nama čime je to uvek lepo i poželjno nekom ulepšati dan, ako ne pokloniti mu određenu stvar u rođendanskoj, novogodišnjoj ili nekoj drugoj prazničnoj i slavljeničkoj atmosferi.

xoxo ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top