UPOZNAVANJE PREKO INTERNETA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Jeste li ikada imali slična iskustva? Jeste li sa nekim dugo vremena kontaktirali pa nakon toga poželili da se vidite? Kakva je ta osoba bila u realu u odnosu na virtuelno lice?

Ja sam se upoznao jednom sa devojkom sa neta. Bilo je to davno, imao sam oko 17 godina, mislim da je tad bio aktuelan serbiancafe chat. Znam da je jedini provajder tad bio PTT. I pričali mi preko chata, zgotivili se, i dogovorili se da se nađemo isto veče.

I nekako se dogovorili šta ćemo da obučemo i kako da se prepoznamo. Dođem ja tamo, i stvarno dobra riba. Crnka, zgodna, stasita, vrhunski izgleda.

Fino je teklo veče, priča ide, i ona počela da priča i vidim biće nešto. I onda sam iz nekog razloga krenuo da lažem, i lažem, i to neke masne laži za koje je očigledno da nisu istina, ali eto ja sam mislio da sam uverljiv.

I to što sam lagao su bile neke teške budalaštine, čak i da je istina, ne vidim koju bi normalnu osobu to impresioniralo. Ali eto, tad sam bio klinac i nisam ništa znao o životu, ljudima i odnosima među suprotnim polovima.

To je zasada moje jedino upoznavanje preko neta, nije bilo uspešno.

Jeste li vi pravili kombinacije tog tipa i jeste li prošli bolje nego što je to bio slučaj kod mene?
 
Nikad se nisam upoznala sa nekim uzivo, znaci ni kafu zajedno popili nismo, a opet imam osecaj da neke ljude poznajem jako dobro, mozda i bolje nego da se vidjamo svaki dan.

Nije internet neka zastita koja krije karakter, ponasanje, narav. I ovde se pokaze mnogo toga a kad je neko tu godinama i pise svaki dan pa i najvece lazi o sebi, procenit ce ga mnogi i upoznati ga jako dobro.
 
Ja imam dosta iskustva u upoznavanju preko interneta . Govorim o sajtovima koji su iskljucivo za poznanstva , a ne sajtovima za chatovanje .
Kod takvih upoznavanja ne treba imati predrasuda . Ja priznajem da sam ih u pocetku imao i bilo mi je neprijatno kad sam se registrovao
na prvi sajt jer nisam znao sta da ocekujem .Na sajtovima sam godinu dana i pokusao sam neki kontakt sa preko hiljadu zena .Moj plan
od samog pocetka je da budem iskren jer sam stvarno trazio zenu sa kojom bih mogao da zivim .Sa jednom se vidjam neka tri mjeseca
i za sada je sve u redu .Takva poznanstva su u pocetku virtuelna , ali kad se popije kafa sve ulazi u redovne tokove !
 
Ajde priznaj lepo koliko si njih opamprcio preko neta.
Nisam na netu zbog avantura i sa tim zenama koje su tu zbog avantura i ne ulazim u kontakte .
Mogao bih da hocu , ali sam vec prosao tu fazu u zivotu .Trudim se da upoznam kvalitetne osobe
a ima ih . Doduse , ne previse .Sa jednom se dopisujem svakodnevno vec sest mjeseci , ali se jos nismo
upoznali licno iako je udaljena samo dvadesetak kilometara od mene . Prosto , za sada nam bas tako
odgovara , mada sam siguran da cemo jednom popiti kafu .
 
Jeste li ikada imali slična iskustva? Jeste li sa nekim dugo vremena kontaktirali pa nakon toga poželili da se vidite? Kakva je ta osoba bila u realu u odnosu na virtuelno lice?

Ja sam se upoznao jednom sa devojkom sa neta. Bilo je to davno, imao sam oko 17 godina, mislim da je tad bio aktuelan serbiancafe chat. Znam da je jedini provajder tad bio PTT. I pričali mi preko chata, zgotivili se, i dogovorili se da se nađemo isto veče.

I nekako se dogovorili šta ćemo da obučemo i kako da se prepoznamo. Dođem ja tamo, i stvarno dobra riba. Crnka, zgodna, stasita, vrhunski izgleda.

Fino je teklo veče, priča ide, i ona počela da priča i vidim biće nešto. I onda sam iz nekog razloga krenuo da lažem, i lažem, i to neke masne laži za koje je očigledno da nisu istina, ali eto ja sam mislio da sam uverljiv.

I to što sam lagao su bile neke teške budalaštine, čak i da je istina, ne vidim koju bi normalnu osobu to impresioniralo. Ali eto, tad sam bio klinac i nisam ništa znao o životu, ljudima i odnosima među suprotnim polovima.

To je zasada moje jedino upoznavanje preko neta, nije bilo uspešno.

Jeste li vi pravili kombinacije tog tipa i jeste li prošli bolje nego što je to bio slučaj kod mene?

što da ne...
jesam, al ništa od toga...
šteta što si lagao...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top