Zenski makijavelizam

Poruka
22.458
Znam za nekoliko primera gde je prijateljica prijateljici opalila momka i posle toga izlazila sa njom kao da nista nije bilo, u nekim slucajevima se to kasnije saznalo a u nekima nikada. Pokusavam da se setim jednog muskarca koji je kawao curu ili zenu prijatelju i posle toga se druzio sa njim i ne ide :think:
Zene su beskrupulozne?
:lol:
 
Ja znam jednog...nastavili da se druze, sve dok nije resio da ozeni zenu svog prijatelja (tj. da pocnu da zive zajedno). A drugari bili odmalena.

Za zene :think: ...ne znam nijednu, al ja i nikad nisam imala mnogo prijateljica, pa nije merodavno.
 
ne da znam te sto su su opaljivali zene jedni drugima, nego znam i gde ih dele bez problema, sve pod parolom: pa nije on kriv sto nume da drzi ruke dalje od zena
... a nisam ni ja kriv sto numem da kazem ne.

neki muskarci su...? :lol:
 
Setila sam se primera!
Dva prijatelja Bole i Jole, (doduse nisu od detinjstva). Bole se kune u Joleta, a ovaj pogadjate krese njegovu zenu.
Sad da se razumemo niko ih nije uvatio in flagranti, ali kunu se ocevici da Joletov auto uvek parkiran nedaleko od Boletove zgrade ito uvek kada je ovaj na poslu.
Medjutim, kada sam jedared cula Boletovu zenu da kaze za Joletovu "ccc, kako je ruzna" odmah sam znala u kom grmu lezi zec :)
 
Ja znam dve sestre koje su me saletale sve dok ih nisam opalio a onda sam morao da im zveknem i tetku pa sestru od strica i na kraju kevu.Eto sta su ti zene nemaju karaktera da cute i ne hvale se pa sam morao svaku da opamprchim.
 
mrs bre, to mi je moj tip pricao pre nego sto smo se smuvali :lol:
na tebe sam racunala da izmislis neko sociolosko opravdanje, ne da nazoves stvari pravim imenom
samo posle otvaraj teme "ko voli prijatelje na krstarici" :lol:
Nishta sociologija, danas sam pregoreo :lol:
Pa nekada ne vredi bezati od istine. Evo recimo ja nikada ne bih mogao biti takav, da prijatelju kawam curu, uzas bwe. Al nepoznatom muzu zenu, to bih vec razmislio :lol:
 
Prvo je bilo muški protiv ženskih.
Posle je bilo ženski protiv muških.
Pa onda, kad vam nije to pomoglo, Ravena piše : žena je ženi vuk.
I sad tema o ženskom makijavelizmu.
Rovarite, ubačeni elemeti, rovarite među ženskim redovima.:)
 

Back
Top