50-150EUR

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Ne mogu da verujem da je ovo cena prijemnog ispita. :shock: :shock: :shock: Dva lista, sveska, fascikla i indeks kostaju 50EUR!!!(na ETF-u) :shock: :shock: :shock: Sve sam cuo, video svega i svacega, ali ovoliku kolicinu bezobrazluka u zivotu nisam video. Pored toga sto je to bezobrazluk to je jos i otimacina na koju svi gladaju: "Pa dobro sta sad?" :evil: Na stomatologiji prijemni 110EUR, alo bre ljudi jel mi za te pare pored indeksa i sveske daju besplatnu popravku 4 zuba???? Ima li ovde neko ko ima komentar na ovo???
 
pa shta cesh... tako je... ja znam da je na gradjevini 2500, a na arhitekturi 8000 - katastrofa...
1.gif
 
e bato, videces tek koliko su alavi na pare tek kad upises fax !! ovo jos nije nista..

pogledaj malo na sajtovima fakulteta koje su cene prijave ispita, uzimanje potvrda, itd...Svaki papiric ce te debelo kostati :roll:

na kraju, privatni faxevi izadju jeftiniji :?
 
Stvarno ga preterase... sta ce onaj koji je planirao da konkurise na vise fakulteta??? Sad moze da konkurise na jedan fakultet, na kopanje rova za ptt, kopanje rova za eps...
 
marentze:
cek cek cek!ocete da kazete da je prijemni na stomatologiji 110eura!!??kako bre?pa pise da je za uplatu potrebno 3000din?otkud 110eura?aj nek mi neko objasni?plz

Proveri ti jos jednom mozda si gledao proslogodisnju cenu koliko ja znam prijemni na stomatoloskom je 8700din.
 

Back
Top