Zvanje imenom tokom sexa

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Neki dan gledam film na TV-u u kome glavna akterka svog partnera, u jednom "strasnom" momentu, nazva imenom bivseg momka...
Podsjetilo me je to na price, koje ste vjerujem svi vi culi, makar samo ovako na filmu :arrow: On je nju, ili ona njega, nazvao/la tudjim imenom...
Ja, opet, nikada tokom sexa svog ljubavnika ne zovem po imenu... Bas nikad... Ima tu nadimaka, ovog ili onog, ali ime jock... Nesto se ne sjecam ni da su mene zvali po imenu...
Zanima me, da li je oslovljanje imenom cesto, uobicajeno, ili je ipak manje zastupljeno...?
Kakva su vasa iskustva...?
 
Ja sam svog bivseg oslovljavala imenom, a i on je mene, nisam imala problem da ga oslovim pogresnim imenom zato sto sam svim svojim bicem bila predana toj vezi, odnosu. Kad smo raskinuli dugo nisam mogla da se naviknem na novog momka, i jednom mi se desilo da ga oslovim imenom onog bivseg.
 
meni se do sada nije dešavalo da me zovu tuđim imenom, a ni mojim. Zapravo, pre jedno mesec dana, muž me oslovio imenom tokom sexa i to mi je, u tom tenutku, bilo strašno čudo, ali istovremeno i uzbuđujuće (doduše, ono što je rekao nakon mog imena više se kvalifikuje u uzbuđujuće). Ja partnere nikada nisam oslovljavala imenom tokom sexa.
 
Atipa:
Gazdarica:
Uff, je li imao razumijevanja za taj unfal? :?

:oops: Pa objasnila sam mu da je mi je izletelo, bili smo kratko zajedno...sve u svemu, bilo me je sramota, strasno mi je bilo, ali strasnije mi je bilo saznanje da sam jos uvek sa tim bivsim, iako nismo bili zajedno

Potpuno ista situacija mi se desila,
doduse davno, ali jos uvek osetim stid kad je se setim...
 
Ko jos tu ima vremena da razmisla o imenima a da pri tom ne dozvoli lapsus. Zato postoje lepe zamene tipa: dragi,duso, medeni,cico, maco i sl pa jos na to dodas :ti si najbolji, ti si super,niko nije kao ti,. ti si mi prvi ,pardon, drugi i sl. :D :D :D :D :D :D :D
 
pa ne, bas zato uvek kada se upoznajem sa devojcicom ja kazem:

"zdravo zovem se Tommy, zapamti mi molim te ime, posto ces to vikati kasnije"....

i nikad me ne oslovljavaju pogresnim imenom...

istina neke mi sapucu na uvo "vanilice moja" ali ja na to ne obracam paznju - kontam da hoce da me zbune
 
Mene je moj bivsi u toku jedne zucne svadje kod njega na poslu oslovio imenom njegove bivse !!!

Ali..posto sam ja inace po prirodi mirna i stalozena........i dan danas se prepricava ta svadja u toj banci...
.
 
meni se ranije redovno dešavalo da mešam imena... svom dečku sam se obratila imenom momka za kog je znao da mi se dopada...
onda sam jednom zvala jednog i kada se on javio sasvim ljubazno sam tražila nekog drugog momka... mislim, naravno da mi je prepoznao glas... i tako, bez mnogo blama sam se gađala tim imenima

ehhh... a onda sam se promenila
i sada jako dobro znam sa kim pričam i zašto pričam

a u toku sexa... ne, nikad imena
što se mene tiče, sex je upravo odricanje (privremeno) individualnosti
znači, više nisam ja, ostajem samo žena... a on je samo muškarac
i zato su meni imena u sexu nezamisliva
 
Mislim da mu ponekad kazem "to ..... ljubavi moja" or something like that. :lol: Sto rece neko, zavisi od imena i od nacina na koji se sex u praznjava u tom momentu.

Imena u seksu ne brkam, ali ih u svakodnevnom zivotu cesto brkam i to ne zbog toga sto sam "u srcu" sa nekim bivsim-bilo koje ime moze da bude u pitanju kada pravim gresku, kako ime bivseg, tako i ime poznanika koji mi je pao na pamet pre pet minuta, cak mi se desavalo da nekoga oslovim drugim imenom a da pri tom nemam u vidu nijednu osobu koja se tako zove.Jednostavno, sam rasejana ponekad i oko toga, bar kad sam ja u pitanju ne treba praviti big deal.Takodje umem da posaljem SMS na pogresan broj kao niko na ovom svetu ali to je vec druga tema. :)
 
heh,ja imadoh problem druge vrste:sta kad vam se ex & present boyfriend isto zovu?! bas mi bilo bljutavo da ovog novog zovem po imenu i van tih aktivnosti...tako,dobio covek nadimak za zauvek,cak i sad kad vise nismo zajedno :( .dakle:za svakog-novi nadimak,neki atipican,da znam da ga ni jedna ni pre ni posle mene nece tako zvati... :wink:
 
peach:
heh,ja imadoh problem druge vrste:sta kad vam se ex & present boyfriend isto zovu?! bas mi bilo bljutavo da ovog novog zovem po imenu i van tih aktivnosti...
Bas sam bila u slicnoj situaciji, i da, bas je bilo bljutavo gospodina broj 2. zvati istim imenom... Tako, uglavnom mu se nisam obracala po imenu... Trudila sam se da to izbjegnem...
 
a meni je drago sto nema muskaraca sada na forumu...(izgleda),,,jupi...zurka !!!

uzgred...to zvanje imena mi nekako nabedjeno zvuci i izvestaceno...mmmmm...kad ja govorim...ali u suprotnom nemam nista protiv !
:lol:
 

Back
Top