Ispovijest žrtava rata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
REBULA:
Da li neko ima ispovijest neke žrtve rata u Bosni, neki članak, bilo šta, mnogo bi mi pomoglo. Nije važno godište, pol, samo da je neka ispovijest ili neki utisci. Mnogo bi mi pomoglo

Pre 5-6 dana je na RTS 1 bila neka emisija o zrtvama rata u Bosni. Ispovesti su davali i muslimani i hrvati i srbi. Jako potresno. Trebao si da gledas.
 
Srbi su vazda bili zrtve,no uvijek su zalili druge.Na hrvatskim i muslimanskim sajtovima oni ne zale srbske zrtve rata vec samo svoje.Srbi su ustvari za njih stoga.
P.S.Dragi moji srbi opametite se vec jednom! :cry:
 
Srbi su vazda bili zrtve,no uvijek su zalili druge.Na hrvatskim i muslimanskim sajtovima oni ne zale srbske zrtve rata vec samo svoje.Srbi su ustvari za njih stoga.
P.S.Dragi moji srbi opametite se vec jednom! :cry:
 
Tito Ustasa:
Srbi su vazda bili zrtve,no uvijek su zalili druge.Na hrvatskim i muslimanskim sajtovima oni ne zale srbske zrtve rata vec samo svoje.Srbi su ustvari za njih stoga.
P.S.Dragi moji srbi opametite se vec jednom! :cry:

Е, мој срБски србине! ( па српски са Б, а Србин малим словом!???? :? )
 
Hellen:
Hellen:
Tito Ustasa:
Srbi su vazda bili zrtve,no uvijek su zalili druge.Na hrvatskim i muslimanskim sajtovima oni ne zale srbske zrtve rata vec samo svoje.Srbi su ustvari za njih stoga.
P.S.Dragi moji srbi opametite se vec jednom! :cry:

Е, мој срБски србине! ( па српски са Б, а Срби малим словом!???? :? )
Jedan veliki :D za lektorisanje! :wink:
Ima bas dosta novije literature koje se bavi tom tematikom, pa mozda da pronadjes inspiraciju u tome, ako takva tema uopste moze biti inspirativna!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top