Mamurluk

zoccko:
Kako izdrzati na poslu,posle burne noci? 8)
Paz' sad....zashto bi' i otish'o na pos'o...jednostavno...
25.gif
....potom...
10.gif
...i nema posla...
 
klin se klinom izbija.

kada imas mamurluk, prvo popi jedno veliko LEDENO pivo. pre nego sto odes na posao operi zube i ponesi zvake. ali ces biti ok.

alternativno, ako volis da se igras sa vodom. tusiraj se ujutru naizmenicno sa toplom i ledenom vodom. malo ovo malo ono. pomaze isto.

ako si PRETERANO MAMURAN a moras da, naprimer, pevas operu onda ti samo morfijm moze pomoci. losa strana price je da ces upravo posle toga biti 100% ovisnik

mada malo o preventivi.... lakse spreciti nego leciti.

ako ces piti pocni od necega sto je slabo - naprimer pivo i konzumiraj to cele vecer a ako treba da menjas pice, idi po lestvici zestine ka zescim. znaci pivo posle vino posle vodka ili tako nesto. nikako nemoj piti u suprotnom redosledu...

da i od srca preporucujem providne zestoke nepitke naspram obojenih. ako hoces da se napijas do besvesti.

Srecno, i nemoj da vozis kada pijes.

PS: pazi kad nisam pomenuo vanilice?!
 
JOJ! TESKO!!

Jedino sto me spasi je kad dolazim cirke kuci nocu, pored kreveta uvek imam flasu vode...
I fora je kolko god mi bilo muka i lose, pijem vodu ko lud! Znaci sutra NEMA mamurluka!
Cuo sam to je kao na foru zato sto alkohol dehidrira organizam, i sad iako ti je pun stomak piva ti nisi zedan al kad legnes da spavas to se procisti kroz jetru po cenu vode u telu!Zato su ti ujutru suva usta, boli glava, prazan zeludac... Zato posle burne noci samo VODA! :wink:
 
Jos je bolja fora sa vodom da je pijes u toku alkoholisanja, tj da npr posle svake case vina popijes casu vode. Sutra ti nece biti muka 100%, ali glavudza boli u svakom slucaju. Onda uzmes neki analgetik i mars na posao!!!!!!!
 
Za ono sto sam ja pisao 100% Iz iskustva!! 8)

Mada neznam ko je toliko lud da pije vodu uz alkohol :shock:
Sta napr. negde si u klubu i narucis pice popijes, pa onda narucis vodu, pa pice... Mislim suludo :roll:
A kad si napolju? :?: :?:
Al dobro ko zna :? :roll:
 
*Fast Man*:
Za ono sto sam ja pisao 100% Iz iskustva!! 8)

Mada neznam ko je toliko lud da pije vodu uz alkohol :shock:
Sta napr. negde si u klubu i narucis pice popijes, pa onda narucis vodu, pa pice... Mislim suludo :roll:
A kad si napolju? :?: :?:
Al dobro ko zna :? :roll:
Sta je tu cudno - donesite mi dupli smirnoff bez leda i casu vode???
 

Back
Top