Prvi sastanak sa curom

Odvedi je u neku zabit i reci da je to tvoje posebno mjesto gdje se sakrijes od citavog svijeta kad ti je tesko ili dodjes samo da posmatras zvijezde ili joj ispricaj tuzan dogadjaj iz djetinjstva i obavezno naglasi da kako ne znas sta ti bi i da je ona prva pred kojom si to rekao. To sve prolazi u americkim filmovima.
 
Budi šarmantan i zabavan, pazi da ne kažeš neku glupost, znaš da smo mi devojke osetljive i previše. Nemoj prilati o novcu, nemoj kukati, nemoj pitati oroditeljima i ne spominji seks ako zelise nesto ozbiljno.idi po nju ako si u mogucnosti i isprati je. ako je ne pratis do kuce obavezno kazi da ti pusti poruku da je stigla :) lep provod!
 
Namera mi je bila da pomognem, a ne da filozofiram. Biti svoj znaci ne glumiti da si neko drugi, ponasati se kako se inace ponasas, jer kad-tad zavese padnu dole.

Ок је то све, ал' само једно питање, што се ти јави сад кад ја уопште нисам мислио на тебе? Нисам ни видео твој пост на теми..
 
Budi šarmantan i zabavan, pazi da ne kažeš neku glupost, znaš da smo mi devojke osetljive i previše. Nemoj prilati o novcu, nemoj kukati, nemoj pitati oroditeljima i ne spominji seks ako zelise nesto ozbiljno.idi po nju ako si u mogucnosti i isprati je. ako je ne pratis do kuce obavezno kazi da ti pusti poruku da je stigla :) lep provod!
asi komplikovana o cemu da pricamo onda:aha:
 

Back
Top