DOBRO JUTRO NERADNICI

guda

Aktivan član
Poruka
1.659
...a i ostali dzabalebaroshi i blejachi :D

Ko je ovde lud u glavu? :D


c030.gif
 
Koliko kinte zakidate poslodavcu kad zbrojite krstu? Jeste li sujeverni? Pljujete li tri puta kad vam crna macka predje put? Volite li kad vas kenjalica sa grane zapljuje? Cistite li cipele svako jutro? Perete li zube mekom ili tvrdom cetkicom? Kupate li se tus gelom ili sapunom? Vezbate li ista osim kliktanja misem? Nosite li ranac ili torbu? Volite li paintball? Idete li na karting? Umete li da vozite motokultivator? Ko ide preko leta da kosi i vodu nosi? Jel neko nekad upao u svezu kravlju balegu?....
 
guda:
Koliko kinte zakidate poslodavcu kad zbrojite krstu? Jeste li sujeverni? Pljujete li tri puta kad vam crna macka predje put? Volite li kad vas kenjalica sa grane zapljuje? Cistite li cipele svako jutro? Perete li zube mekom ili tvrdom cetkicom? Kupate li se tus gelom ili sapunom? Vezbate li ista osim kliktanja misem? Nosite li ranac ili torbu? Volite li paintball? Idete li na karting?DAUmete li da vozite motokultivator? Ko ide preko leta da kosi i vodu nosi? Jel neko nekad upao u svezu kravlju balegu?.... [/color]
 
guda:
Koliko kinte zakidate poslodavcu kad zbrojite krstu? Jeste li sujeverni? Pljujete li tri puta kad vam crna macka predje put? Volite li kad vas kenjalica sa grane zapljuje? Cistite li cipele svako jutro? Perete li zube mekom ili tvrdom cetkicom? Kupate li se tus gelom ili sapunom? Vezbate li ista osim kliktanja misem? Nosite li ranac ili torbu? Volite li paintball? Idete li na karting? Umete li da vozite motokultivator? Ko ide preko leta da kosi i vodu nosi? Jel neko nekad upao u svezu kravlju balegu?....
1. Nimalo
2. Ne vise
3. Ne vise
4. Ne
5. Ne
6. Tvrdom
7. Sapun
8. Da
9. Po potrebi
10. Ne. Pacifisti se igraju rata... Licemerje.
11. Ne
12.Da
13.Retko
14.Ja sam

A sto pitas? Dosada?
 
ja sam sve ovo sto si navela radila.ali bilo mi je dosadno...pffff...pa sam se vratila gde? :lol:

pa na Krstaricu....gudo mnogo si dosadna sa tim tvojim RL...koga jos ima tamo
:shock:
 

Back
Top