PRIHVATANJE ISLAMA ZA DRŽAVNU RELIGIJU U SRBIJI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Žuta Ptica

Obećava
Banovan
Poruka
72
Počeo bih ovu temu sa jednim komentarom sa jućuba koji jasno odslikava problematiku.

Stefan Antic пре 1 месец

bio sam pravoslavac , kada se je zaratilo , krenu sam na bosansku stranu (BH ARMIJA) preso sam na Islam , BOSNA JE MOJA ZEMLJA , allahu ekber braco :)

To je to. Gledao sam Evropski žurnal na Deutche Welleu jedno veče, i bila je jedna emisija o pretvaranju jedne Crkve u Džamiju u Francuskoj.

Tu se kaže da u Evropi broj hrišćanskih vernika rapidno opada i da krstjanska crkva gubi pastvu. Crkve su sada bespotrebne i one zvrje prazne, jer vernika nema. Sa druge strane broj islamskih vernika u Evropi progresivno raste, a tim i raste potreba za Džamijama. Mnogi beli Evropljani prelaze na Islam i taj broj je sve veći iz dana u dan.

Tako će i u Srbiji biti. Broj islamskih vernika će se povećavati jer će se mnogi Srbi vratiti Islamu koji jedini može da im da odgovore na pitanja i jedini da im pruži duhovnost. I šta ćemo onda? Svui oni će se zvati Bošnjacima i onda će oni biti većina u državi.

Prihvatanjem Islama za zvaničnu veru ti ljudi bi ostali Srbi, a možda bi se i jedan deo Bošnjaka srbizirao i tako asimililovao u većinsku etničku grupu. Elementarnim zakonima logike dolazimo do zaključka da bi jedini spas za Srbiju bilo prihvatanje Islama za zvaničnu religiju, jer je to jedini mogući način da sačuvamo državu, koja će nestati ako ne budemo bili većina u istoj.

Napominjem da bi Pravoslavlje takođe bilo, uz Islam, zvanična državna vera, pa ljudi nek biraju šta im se sviđa i koje će religijsko učenje slediti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top