da li nosite gacice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NatasaNatasa:
Felerična:
NatasaNatasa:
Pa valjda donji ves ima svoju higijensku svrhu prvenstveno .... i sta tako vi sto ih ne nosite, sednete negde (a bez gacica ste) i pokupite sve moguce bolestine koje postoje .... fuj .... :evil:

Pa tada se nigde ne seda ,samo setas i setas i opet setas..... :wink: :lol: :lol: :lol:


A kad se umoris od setnje? :wink:

Onda staneš za šank i popiješ jedno pićence pa nastaviš dalje da šetaš :roll:
 
Joooj... obožavam ovu temu...
p041.gif
:lol: :lol: :lol: :wink:
 
najvise volim da sam bez gacica u minicu naravno prvo obrijam "mackicu"na celavo i nabacim malo pudera na nju stavim cvike za sunce i sednem u bastu kafica i pratim poglede.mackica je u prvom planu samo ko bolje zagleda.zanimljivo da sam primetila samo poglede na brzinu kao da niko ne ocekuje to
 
ekv:
najvise volim da sam bez gacica u minicu naravno prvo obrijam "mackicu"na celavo i nabacim malo pudera na nju stavim cvike za sunce i sednem u bastu kafica i pratim poglede.mackica je u prvom planu samo ko bolje zagleda.zanimljivo da sam primetila samo poglede na brzinu kao da niko ne ocekuje to
"prvo obrijam "mackicu"na celavo i nabacim malo pudera na nju stavim cvike za sunce" :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na sta stavis cvikere za sunce? Kakav si ti psihicj!?
 
ekv:
iz unutrasnjosti sam ako te to zanima gacice ne nosim u toplim danima studiram i to je to
Tvoje gacjice (bicje da su bokserice :x ) i adresa me apsolutno ne zanimaju.
Samo, postoji jedan znak interpunkcije koji se zove tachka, a sluzi da se razdvoje dve rachenice, kako ne bi dolazilo do sl. zabuna. Ali ako, bar da nas malo razveselish!
I sta ti uopste trazis na "ZENSKOM KUTKU"? :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top