Volite li.......

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
Da kopirate
145.jpg
druge sto se sex-ualnih fantazija tice........ :?:
 
lav607:
Da kopirate
145.jpg
druge sto se sex-ualnih fantazija tice........ :?:

Pa, lavkonja,
ja mislim da nasi roditelji dok su nas pravili nisu ni znali sta je to .....Sexualna Fantazija je za njih sigurno bila SF :wink:
ili je bar sigurno bila u drugom obliku....
Definitivno nam je 99% toga nametnuto (radi tiraza casopisa, filmova,kaseta....) a svi u svemu vole nesto novo....istrazivackoj cudi covekovoj nigde kraja....
A sve nam je to potrebno...kao slonu cipelice... :wink:
 
Suzy:
lav607:
Da kopirate
145.jpg
druge sto se sex-ualnih fantazija tice........ :?:

Pa, lavkonja,
ja mislim da nasi roditelji dok su nas pravili nisu ni znali sta je to .....Sexualna Fantazija je za njih sigurno bila SF :wink:
ili je bar sigurno bila u drugom obliku....
Definitivno nam je 99% toga nametnuto (radi tiraza casopisa, filmova,kaseta....) a svi u svemu vole nesto novo....istrazivackoj cudi covekovoj nigde kraja....
A sve nam je to potrebno...kao slonu cipelice... :wink:


:wink:
 
Suzy:
ja mislim da nasi roditelji dok su nas pravili nisu ni znali sta je to .....Sexualna Fantazija je za njih sigurno bila SF :wink:
Jao, ne mislis valjda da su se oni yebali samo u tuznom misionaru...??? :lol:
Trpali su se i oni kako su stigli, samo sto se manje pricalo o tome... A i manje je bilo mogucnosti za razmjenjivanje informacija...
U danasnjoj eri mas-medija prosto se brzo dolazi do takvih podataka...
 
Gazdarica:
Suzy:
ja mislim da nasi roditelji dok su nas pravili nisu ni znali sta je to .....Sexualna Fantazija je za njih sigurno bila SF :wink:
Jao, ne mislis valjda da su se oni yebali samo u tuznom misionaru...??? :lol:
Trpali su se i oni kako su stigli, samo sto se manje pricalo o tome... A i manje je bilo mogucnosti za razmjenjivanje informacija...
U danasnjoj eri mas-medija prosto se brzo dolazi do takvih podataka...

Hteo sam i ja da slicno ovako odgovorim.
volim kad jedna drugoj kazete pravu istinu
 

Back
Top