Still Life

Mnogo gotivna igra, mada pokratka. Nisam skoro igrao ovako dobru avanturu. A, da, onaj kolach ne da je bezveze. I ona brava me ja namuchila, ali kolach je ono...
Shto se tiche kraja, kazu da ce biti neki nastavak on-line, ali ne zna se kada.
 
ja sam still life i sentinel igrala paralelno..
kad izgubim zivce sa sentinelom, narochito kad posle dugog mozganja
probam neku obecavajucu varijantu i ne uspem,
igram still life..meni je sentinel odlichan!
(vec sam negde pisala o njemu)
 
Gledano iz robo-pauk ociju: (N-napred,L-levo,D-desno)
stanes na sredisnje polje, 1-N,pa levo do zida, popnes se na zid pa 1-N,1-D,1-L,1-D,pa levo do plafona, pa na plafon,pa 1-D,1-L,1-L i nalazis se na zidu kod vrata.Pa ides dalje 1-N,1-L,1-N,1-L,1-N i opet si na plafonu. 1-D,1-N i sad si na zidu sa desne strane vrata. Sad ides napred dok nedodjes do komandne kutije.
Usput pazis na lasere koji se ukrstaju sa tvojim putem.
I neka ti je sretno :).
 
torque:
Gledano iz robo-pauk ociju: (N-napred,L-levo,D-desno)
stanes na sredisnje polje, 1-N,pa levo do zida, popnes se na zid pa 1-N,1-D,1-L,1-D,pa levo do plafona, pa na plafon,pa 1-D,1-L,1-L i nalazis se na zidu kod vrata.Pa ides dalje 1-N,1-L,1-N,1-L,1-N i opet si na plafonu. 1-D,1-N i sad si na zidu sa desne strane vrata. Sad ides napred dok nedodjes do komandne kutije.
Usput pazis na lasere koji se ukrstaju sa tvojim putem.
I neka ti je sretno :).
Hvala ti.Samo mi jos jedno reci:koje je sredisnje polje?
 
torque:
Gledano iz robo-pauk ociju: (N-napred,L-levo,D-desno)
stanes na sredisnje polje, 1-N,pa levo do zida, popnes se na zid pa 1-N,1-D,1-L,1-D,pa levo do plafona, pa na plafon,pa 1-D,1-L,1-L i nalazis se na zidu kod vrata.Pa ides dalje 1-N,1-L,1-N,1-L,1-N i opet si na plafonu. 1-D,1-N i sad si na zidu sa desne strane vrata. Sad ides napred dok nedodjes do komandne kutije.
Usput pazis na lasere koji se ukrstaju sa tvojim putem.
I neka ti je sretno :).
Hvala ti presao sam igru.Kraj me malo razocarao jer se ne otkrije ko je ubica.Ali mozda je to zato sto planiraju da naprave 2. deo pa da se nastavi sa istim ubicom.
 
Kako vas ne mrzi da pitate druge za pomoc u igricama u kojoj je najvaznije skontati o cemu se radi.

Ovu igru jos nisam probao, ali po nekom mom misljenju najtezi je MYST, sve verzije. Nekad nema logike, kad ima logike ja nemam mozga, nekad ne znam ni sta da radim, a kamoli kako da radim.
 
KOnacno nadjih vremena i za ovu igru.
grafika zaista podseca na Syberiu II, a nije ni toliko teska.

Nervira me sto zakujem na glupim mestima.
Konkretno, patio sam se sa kolacem dugo vremena.
Za secer, brasno i mleko sam skontao odmah, a posle sa onim cudima nikako.
Sad se trenutno patim sa obijanjem vrata pomocu lock *****...nakon dva sata su me izvukli napolje ali cu sad da nastavim.
 

Back
Top