Smiso zivota

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zak:
fakpuppet:
Ajd nazovi kako ti se chini da jeste… ako cemo da govorimo pravo ja samo dajem “kriticke komentare”; ne uchestvujem u doprinosenju stvaranja sveopsteg utiska o kolektivnom verbalnom famflanju & uzajamnom draskanju "psiho-erogenih zona" gomile virtuelnih "ja".


LL&P,

fakpuppet
======================================================
E pa vidis macane i da je to tako,sto ti izigravas medicinskog brata u ludnici.Samo mi to nije jasno.Ako ljudi imaju izvesne potrebe i zadovoljavaju ih ovde na forumu recimo,zasto se mesas.Da li zelis da jednostavno pokazes da si iznad njih?Ili jednostavno zelis da znaju da ti imas kljuceve od njihovih bolnickih soba(nazovimo ih tako)?Ne znam ali u onome sto zboris stvarno ima dosta destrukcije,a to i nije dobro po tebe.Nemoj samo da zaboravis cak i ako imas kljuceve od famoznih soba,isti ti ljudi(misleci ovde na tebe),njihova psiha nije imuna na apsorbovanje bolesti koje nadgledaju i kao kontrolisu.
Fukpuppet,pozdrav
P.S. Sto se tebe i mene tice na ovom forumu,nista licno.
 
fukpuppet:
Pa mislim… pogledajte sta je vasha "koleginica" s foruma odvalila pa onda ponovo kazite da sam je *ja* uvredio. Ja sam samo rekao ono sto je ocigledno: Baby Kate pametuje o smislu zivota a velika "mudrost" sto ju je ispovratio njen "intelekt" o tome totalno je lishena svakog smisla. A s druge strane trazimo logicke greske u Incognitovim postovima. Hehehe – e pa nece to tako bash… Taj "talenat" je po svemu sudeci u drugima.
====================================================
A sto se njenog trazenja logickih gresaka Incognitovih tice,ne znas celu istinu njihovog prepucavanja.Tako da ispadas glup,jer se nisi suzdrzao od ovog komentara.A ja ako u nesto nesumnjam to je tvoja inteligencija.
 
Ono sto mene samo interesuje fukpuppet je momenat,momenat u kome si odreagovao.Digao si prasinu oko nicega a nije da nije bilo prilika.Vidis o tome sam ti pricao,nagle promene raspolozenja znaju da sasvim fino ocrtaju ruiniranost psihe.
 
Pa pozdrav Baby Kate...

Baby Kate:
Moj post nije lisen smisla,stvar je krajnje logicna i ukazuje na besmislenost ljudskih pokusaja da otkriju "smisao zivota".O tome je isto tako glupo raspravljati kao i o tome koliki je svemir.Ipak,covek je po prirodi radoznao pa pokusava,trudi se,razmislja...I to je OK jer ljudima su potrebni izazovi,pitanja koja ce sebi postavljati i odgovori za kojima ca euforicno tragati. Rec je o uproscenoj parafrazi misljenja mnogih filozofa prilagodjenoj mestu na kojem je napisana.

No, a obzirom da ti je "OK" biti glupa, nece ti tesko pasti ako ti skrenem paznju (u svom njenom rasponu od 0-1 sekunde) na to da nije tvoj *post* lishen smisla.
"Stvar je krajnje logicna..."? Sigurno jeste, to ne sporim. Znachi, ako vec nije bilo "poetike" u onome sto si napisala *tvoj* zivot vishe nema smisla.

Sada s "naknadnom pamecu" mozes da prichas to 31. februara 2007. o raznim filozofskim sentencama o besmislenosti traganja za smislom zivota ali koga to sada vec ineresuje? Tvoje "parafraziranje" (tako li se mondeno naziva "najobichnije klepetanje"?) izgleda ima tu nezgodnu stranu sto totalno lisi (eventualno) originalnu misao svake vrednosti i napravi od nje (izandjalu) frazetinu. Naravno, ako Baba Kate nije to "parafrazirala" nekog zapadnjackog filozofa na zenovski nachin. Ono sto je sustina je da ja nisam prigovorio bilo kakvom filozofskom misljenju (kao sto ti "vesto" hoces da ispadne) vec tvojoj "parafrazi". Get it, Baby?

Baby Kate:
I cudi me kako si to od svih bas ti ispao najveca budalina i nisi je razumeo?

Baby, "podvukao" ti se "krivuljar" ("?") s'zada...

Jea, nije vazno sto ja nisam skonto, vazno je sto je JOVANA77 euforicnha zbog otkrica odgovora na veliko pitanje. Ha-ha! A ti Baby Kate umanji zuc. Kje do-bijesh chir.

Baby Kate:
"Kada pronadjes smisao,zivot vise nema smisla..."
Vidis,i tu ima logike.Ti si ocito sve skontao,i sada ti je uzasno dosadno u zivotu.Nasao si odgovore na sva pitanja,i mrzi te da ljudima objasnjavas trivijalne stvari.Neshvacen,neprilagodjen i opterecen teretom sopstene inteligecije osecas da si par svetlosnih godina ispred svih.Nesposoban si da svoju ogromnu energiju usmeris ka necem konstruktivnom jer je priroda bila surova prema tebi i uskratila ti je taj talenat.

Xexexe! "Sjajan" rezime. Ako vec ne pishesh nesto slichno za dzepna izdanja "Polalav Polaris Pablikejshns" onda bi trebalo. Pu!

Baby Kate:
Oto Vajninger je imao slican problem i uspesno ga je resio.
Long Live???Sumnjam da ce ti poci za rukom...
Steta,bio si dobar drug...

Ko je "budalina"? Hehehe!

Enivej, "Live Long & Prosper" je bilo namenjeno tebi, Baby (analogno, bilo kome na chiji post komentarisem) i svima ostalima koji prochitaju post isklucujuci samo, jelte, mene. Znachi referenca na "LL&P" – totalni promasaj. Cute, though... :twisted:

Baby Kate:
P.S.Ako nemas hrabrosti za Vajningerov "recept",ne brini,verovatno ce te neki rak izjesti iznutra...

Boo-fu*kin'-hoo! :twisted:


LL&P,

fakpuppet
 
Zak:
E pa vidis macane i da je to tako....
...
P.S. Sto se tebe i mene tice na ovom forumu,nista licno.

Posle ovog "macane", svasta se moze iskonstruishe... Baby Kate (diploma tromesecnog frazerskog kursa), regurgitate some other "philosophic" standpoint and give us a look-see of what you spit out. :twisted:


LL&P,

fakpuppet
 
Zak:
A sto se njenog trazenja logickih gresaka Incognitovih tice,ne znas celu istinu njihovog prepucavanja.

Da siguran sam da je taj post bio namerna podmetka nihiliste Incognita samo da bi Baby Kate mogla da doda nesto u zatvorenoj petlji njihovog prepucavanja. Istina, neam pojma nish o "istini" njihovog prepucavanja jer nisam verovatno ishao na kosutnjacke rostiljade i slichne uveseljavajuce freak-festove (Hehehe! Way to go!). Ali prepucavanje s meni nepoznatom prirodom ili nesto drugo, tek Baby Kate je pronasla paradox u tom postu. Jest', bio je tamo.

Zak:
Ono sto mene samo interesuje fukpuppet je momenat,momenat u kome si odreagovao.

A koji bi to momenat trebalo da bude pa da odreagujem? 01.09.1939.? Jel' to bio minut cutanja pa nije bilo prilicno da se postuje? Kakav momenat, keve ti?

Zak:
Digao si prasinu oko nicega a nije da nije bilo prilika.

Ja podigao prasinu? Hehe – right! A u najboljem (i najdobronamernijem) duhu narodne izreke: "Za dobrim konjem prasina se dize" - ne za ragom.
(Neko ce se vec setiti pa ce da primeti kako ste vi podigli prasinu iz cega sledi... Sve znam ko mator, a? E, bando malouma...) :twisted:

Zak:
Vidis o tome sam ti pricao,nagle promene raspolozenja znaju da sasvim fino ocrtaju ruiniranost psihe.

Zvak, ovo je komentar a la Milojko Psihic. I tebi izgleda dr. Ruth neki rod. Si sam ovo zakljucio ili i ti kao Betty imas tim orangutana i cenzora Kostunicinu sovu-mudraca koji za tebe misle 24/7?

Chu: "nagle promene raspolozenja"... e svasta. Sam si "doslovno" opravdao epitet koji lepis "onoj maloj" (znachi, bez zalazenja u eventualne pozadine – to ostavljam Baby Kate, bundevi i Incognitu): alanfordovska kretenchina. :twisted:


LL&P,

fakpuppet

P.S. Nishta licno, Zak.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top