SPANIJA - BIH 1:1------ Imamo li sanse???

UVEK SAMI SEBI ZAPRZIMO CORBU VEC G0DINAMA ISTA PRICA NADAM SE DA JE OVA GENERACIJA SPREMNA DA BAREM SADA NE NAPRAVE ISTU GRESKU I SAMI SEBE NE OTPISU IZ NEMACKE ,IMAM POVERENJA U NJIH ALI OPET UPOZORAVAM SAMO POBEDE PROTIV LITVANIJE I BIH I NERESENO U SPANIJI NAS VODE U NEMACKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPRED PLAVI
 
evo ja kontam da spanci nemaju veze sa fudbalom u poslednje vreme, pa ljudi bre samo pogledajte rezultate: ma dovoljo je reci da su jedva izvukli remi sa bosancima...
sto se mene tice mozemo uzeti od spanije 1 bod bez ikakvih problema, od litvanije svih 6, a sa bosancima nam je svejedno...
aj udri! :)

poz
 
Pa dobro, ne zasluzuje se odlazak u Nemacku (bar ne jos) mada bi trebalo da se ide. Mora konacno da se dobije neka vazna utakmica! Litvanija se na Marakani mora pobediti pa makar primali golove! Isto tako i svom silom navaliti na Spance koji kako ispada nemaju neku strasnu reprezentaciju! Jeste da su nam uvek "neugodni" ali vreme je da u Madridu padnu! Mislim da u naredne 2 utakmice samo sa svih 6 bodova mozemo da se nadamo plasmanu jer u tom slucaju bismo imali velikih 5 bodova prednosti nad drugoplasiranima (Spancima). Uz to pocinje da me "plasi" Bosna jer ako septembra pobede Belgiju (a treba da igraju i sa San Marinom) mogu da im porastu apetiti. VISE NEZNAM KO JE FAVORIT U NASOJ GRUPI :? MEDJUTIM, S OBZIROM NA SOLIDNE IGRE "PLAVIH" TREBA DA IZVUCEMO MAKSIMUM I DO KRAJA KVALIFIKACIJA OSVOJIMO PRVO MESTO U GRUPI I NE RAZMISLJAMO O "KNOCK OUT-U" - konkurencija ce biti veoma jaka (Turska, Grcka, Danska, Slovacka, Francuska, Irska, Norveska, Poljska, Hrvatska, Svedska... ???)
 
BIG S:
RaiKkonen 911:
Ma da, Spanci su mi strasni :roll: A Litvanija-svetska sila :roll:
A STA SMO MI MAJKE TI!
E
Sta smo mi?MI SMO NASI I NASE TREBA DA PODRZIMO KAD IGRAJU ODLICNO A NE DA PLJUJEMO KAO TI!ZA SADA SMO PO IGRI UBEDLJIVO NAJJACA EKIPA ALI NAS ZEZA REALIZACIJA I KAO I UVEK SUDIJA!A TI SE PRESELI I NAVIJAJ ZA BRAZIL AKO NE MISLIS OVAKO :evil:
 
RaiKkonen 911:
BIG S:
RaiKkonen 911:
Ma da, Spanci su mi strasni :roll: A Litvanija-svetska sila :roll:
A STA SMO MI MAJKE TI!
E
Sta smo mi?MI SMO NASI I NASE TREBA DA PODRZIMO KAD IGRAJU ODLICNO A NE DA PLJUJEMO KAO TI!ZA SADA SMO PO IGRI UBEDLJIVO NAJJACA EKIPA ALI NAS ZEZA REALIZACIJA I KAO I UVEK SUDIJA!A TI SE PRESELI I NAVIJAJ ZA BRAZIL AKO NE MISLIS OVAKO :evil:

Sto se mene tice slazem se da smo najjaca ekipa u grupi te da nas zakopava realizacija. RAIKKONEN 911 - RESPECT!
 
RaiKkonen 911:
BIG S:
RaiKkonen 911:
Ma da, Spanci su mi strasni :roll: A Litvanija-svetska sila :roll:
A STA SMO MI MAJKE TI!
E
Sta smo mi?MI SMO NASI I NASE TREBA DA PODRZIMO KAD IGRAJU ODLICNO A NE DA PLJUJEMO KAO TI!ZA SADA SMO PO IGRI UBEDLJIVO NAJJACA EKIPA ALI NAS ZEZA REALIZACIJA I KAO I UVEK SUDIJA!A TI SE PRESELI I NAVIJAJ ZA BRAZIL AKO NE MISLIS OVAKO :evil:

MA SUPER TI JE TAJ PATRIOTIZAM 8)
 
ovde se uopste ne govori o patriotizmu, ali BIG S ja mislim da spanci imaju prosecnu ekipu koja zasluzuje da ide u baraz, sto se nas tice slozicu se sa rajkonenovim postom - realizacija!
imamo sjajnu ekipu koja ima dosta mladih igraca koji zele da se dokazu, i siguran sam da cemo biti prvi u grupi!
ajmo!!!

poz
 
BIG S:
RaiKkonen 911:
BIG S:
RaiKkonen 911:
Ma da, Spanci su mi strasni :roll: A Litvanija-svetska sila :roll:
A STA SMO MI MAJKE TI!
E
Sta smo mi?MI SMO NASI I NASE TREBA DA PODRZIMO KAD IGRAJU ODLICNO A NE DA PLJUJEMO KAO TI!ZA SADA SMO PO IGRI UBEDLJIVO NAJJACA EKIPA ALI NAS ZEZA REALIZACIJA I KAO I UVEK SUDIJA!A TI SE PRESELI I NAVIJAJ ZA BRAZIL AKO NE MISLIS OVAKO :evil:

MA SUPER TI JE TAJ PATRIOTIZAM 8)
Izvini sto sam bio ostar, ali nije u pitanju 'patriotizam', vec to sto mi ide na zivce sto ljudi pljuju po svome-i to ne mogu nikako da shvatim :wink:
Nasi momci zasluzuju ako nista drugo-da se realno prica o njima, a eto ni neka (ne)zasluzena pohvala nije na odmet, ali da se prica losije-to nikako :wink:
 

Back
Top