KAKVE SU MUSKE VAGE???

lazu
povrsni su
vole da se hvale... i izmisljaju svasta
napaljeni su uvek
i tako...
umeju da postanu prilicno grubi i neprijatni kada vide da stvari nece ispasti onako kako oni zele... ali do tada se pretvaraju i koriste svim sredstvima... nemaju srama

ovo je moje iskustvo sa jedno 7-8 muskih vaga
mozda i vise... ne vodim evidenciju
 
etotako:
lazu
povrsni su
vole da se hvale... i izmisljaju svasta
napaljeni su uvek
i tako...
umeju da postanu prilicno grubi i neprijatni kada vide da stvari nece ispasti onako kako oni zele... ali do tada se pretvaraju i koriste svim sredstvima... nemaju srama

Isto ovo i ja mislim. Na osnovu veze sa jednom vagom/bikom.
Samo bih dodala da se i u svađama koriste svim mogućim sredstvima i da su užasno, ali užasno sujetne. U fazonu - nagazi im slučajno na nogu - otkinuće ti glavu. :?
 
etotako:
lazu
povrsni su
vole da se hvale... i izmisljaju svasta
napaljeni su uvek
i tako...
umeju da postanu prilicno grubi i neprijatni kada vide da stvari nece ispasti onako kako oni zele... ali do tada se pretvaraju i koriste svim sredstvima... nemaju srama

ovo je moje iskustvo sa jedno 7-8 muskih vaga
mozda i vise... ne vodim evidenciju
Ocrni nas... Nista ovo nije tacno :!: A da nisi ti skorpija :?:
 
POP Mare:
etotako:
lazu
povrsni su
vole da se hvale... i izmisljaju svasta
napaljeni su uvek
i tako...
umeju da postanu prilicno grubi i neprijatni kada vide da stvari nece ispasti onako kako oni zele... ali do tada se pretvaraju i koriste svim sredstvima... nemaju srama

ovo je moje iskustvo sa jedno 7-8 muskih vaga
mozda i vise... ne vodim evidenciju
Ocrni nas... Nista ovo nije tacno :!: A da nisi ti skorpija :?:
ja sam riba-skorpija
ali imam kritican Mars u jednom od trigona... i taj Mars ne podnosi povrsnost i mlitavost... licemerje, dvolicnost
laz iznad svega prezire i nikada je ne oprasta!
 
IMAM ISKUSTVA JER ZIVIM POLA ZIVOTA SA JEDNOM VAGOM .MISLIM DA SU DRUSTVENI,DOBRI U SEX-U,LAKOVERNI,A KAO NAJGORA MANA JE TO STO IM JE NOVAC NA PRVOM MESTU I STO SU CICIJE.PA AKO MOZES DA PREDJES PREKO TOGA ONI ZNAJU DA BUDU DUHOVITI I ZABAVNI I ZIVOT SA NJIMA MOZE BITI OK.NE OCEKUJ POMOC DOK NE TRAZIS,HOCU TI RECI DA SU LENJI ALI DOBROCUDNI.NE OCEKUJ POKLONE ZA PROSLAVE JER IH NECES DOCEKATI.NEMOJ DA OVO RAZUMES KAO NESTO PROTIV VAGA JER JA SAMO KAZEM SVOJE ISKUSTO.
 
Nije bas sve tako!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :x
Vage su na prvom mestu ogromne estete - znaju sta da obuku, nikad ne izlaze neobrijane, neocesljane,..... U zivotu im je najvaznije da budu s nekim, da imaju prijatelja i da vreme provode u drustvu. NAJSOCIJALIZOVANIJI znak. Umeju da komuniciraju (uzasno su harizmaticni), prijatni, sarmantni. Odlicne su za pregovore - uvek izvuku neki kompromis, zato s vagom je dosta tesko izaci na kraj kad je u pitanju svadja - DIPLOMATE.
A sto se tice losih osobina to su mozda neodlucnost, nedostatak poverenja i neuravnotezenost, pomalo izgledaju usporeno i nezainteresovano, ali.....
Sto se tice SEX-a necu ni da spominjem......
P.S. U dosadasnjem iskustvu s Vagama (i sam sam Vaga Sun 29.05Li-ne bas neka ali...) podznak im je bio poprilicno dominantniji od znaka.
 
Jesu malo shkrtice, znam ih dosta, evo jednog primera, moj drug iz osnovne nosio pernicu sa 20 olovki, 3 rezaca, ko zna koliko gumica, lenjira... Pita njega neko: Imas olovku? Pogleda u pernicu i kaze: Nemam. :lol:

Iiiiinace, najpozitivnije kod muskih vaga je sledece: Sharmantni su, imaju zavodnicki pogled, osmeh i glas(bar za mene), zabavni su i duhoviti, dobrocudni.
 
etotako:
lazu
povrsni su
vole da se hvale... i izmisljaju svasta
napaljeni su uvek
i tako...
umeju da postanu prilicno grubi i neprijatni kada vide da stvari nece ispasti onako kako oni zele... ali do tada se pretvaraju i koriste svim sredstvima... nemaju srama

ovo je moje iskustvo sa jedno 7-8 muskih vaga
mozda i vise... ne vodim evidenciju
Moje iskustvo se pokl@p@
 
Izgleda da je moja vaga bio vanzemaljac onda. Ja ga ne prepoznah u nijednom negativnom opisu koji ste ovde dali. Nit je bio skrt, nit povrsan, nit hvalisav...pa zadnje pare je bio spreman da da ne na sebe, vec na drugove, devojku, pa cak i kevu. Sto se laganja tice, mozda tu i tamo koju sitnicu kao i svi mi. Jedino mogu da se slozim da je bio stvarno dobar partner u svadji, al to sam mu cenila kao plus :lol:
Uglavnom, sto se mog iskustva sa vagom tice, mogu da kazem sve najbolje.
 
Nina2:
Izgleda da je moja vaga bio vanzemaljac onda. Ja ga ne prepoznah u nijednom negativnom opisu koji ste ovde dali. Nit je bio skrt, nit povrsan, nit hvalisav...pa zadnje pare je bio spreman da da ne na sebe, vec na drugove, devojku, pa cak i kevu. Sto se laganja tice, mozda tu i tamo koju sitnicu kao i svi mi. Jedino mogu da se slozim da je bio stvarno dobar partner u svadji, al to sam mu cenila kao plus :lol:
Uglavnom, sto se mog iskustva sa vagom tice, mogu da kazem sve najbolje.

Evo bas uporedjujem ove komentare sa onim iz one teme "Muske Vage" gde smo napisali 10-ak strana i samo tvoje misljenje je isto kao i tamo.
 
Nina2:
Izgleda da je moja vaga bio vanzemaljac onda. Ja ga ne prepoznah u nijednom negativnom opisu koji ste ovde dali. Nit je bio skrt, nit povrsan, nit hvalisav...pa zadnje pare je bio spreman da da ne na sebe, vec na drugove, devojku, pa cak i kevu. Sto se laganja tice, mozda tu i tamo koju sitnicu kao i svi mi. Jedino mogu da se slozim da je bio stvarno dobar partner u svadji, al to sam mu cenila kao plus :lol:
Uglavnom, sto se mog iskustva sa vagom tice, mogu da kazem sve najbolje.
:shock: :? Mislim... CAK!
Inace, moje iskustvo:
sarmantni, veoma drustveni, spremni da pomognu svima, ama bas svima, novac cene, ali nisu uopste cicije, zele da ga podele sa onima kojima treba, da se cak sami ponude za pomoc...altruisti....hmmm, dalje... harizmaticni veoma, malo zaboravni (barem je ova vaga takva), ambiciozni, zezatori, nezni, komunikativni, extrovertni, hedonisti, izgleda mi da su verni i odani partneri ... i tako... uglavnom, fini su 8)
 
Izgleda da mi je ovo dan za objasnjavanje :cool:
Da, CAK. Zato sto decko jako malo zaradjuje a keva mu ima duplo vecu platu nego on a ulazi stalno u dugove pa onda trazi lovu od njega. I? Jel jasnije sada zasto CAK?
Mislim, neverovatno. Ljudi bas vole da se prave pametni tamo gde to je to izlisno.
 
LUDI KO STRUJA,UGLAVNOM PAMETNI,SNALAZLJIVI,VIZUELNE OSOBE,DUHOVITI,SVALERI(ALI BUKVALNO SVE,I MUSKE I ZENSKE VAGE KOJE POZNAJEM VARAJU),UGLAVNOM ISKRENI,OSETLJIVI,UMETNICKI NASTROJENI,SKLONI POROCIMA,SAMOSTALNI,PRAVDOLJUBIVI,PONOSNI,...
 
etotako:
lazu
povrsni su
vole da se hvale... i izmisljaju svasta
napaljeni su uvek
i tako...
umeju da postanu prilicno grubi i neprijatni kada vide da stvari nece ispasti onako kako oni zele... ali do tada se pretvaraju i koriste svim sredstvima... nemaju srama

ovo je moje iskustvo sa jedno 7-8 muskih vaga
mozda i vise... ne vodim evidenciju

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
JA SAM DUPLA VAGA!! I ZNAM DOSTA VAGA INACE U ZIVOTU I NEMOGU DA SHVATIM KAKO SI USPELA DA NABROJIS SVE OVE OSOBINE KOJE NEPOSTOJE KOD NAS!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
NEMAS TI POJMA SA VAGAMA,JER DA ZNAS NE BI PISALA OVO NJESRA
 

Back
Top