Klima uređaji

Mislim da "marka" uređaja nije toliko važna, koliko je važno da ti klimu ugradi profesionalni majstor, pogotovo zbog garancije. Ja imam Panasonic-Galantz (12000) već treću godinu i prezadovoljna sam.
 
Koja god da je marka - stetno je za zdravlje!!! Ako zelite da platite svoje "samounistavanje", samo izvolite. Kroz par godina na ovom forumu postavljacete pitanja tipa "kako da izlecim...?" :wink:
 
trenutno za kvalitetnijeg proizvođača važi Daikin, obratite pažnju na cijenu uređaja i garanciju (servis) trebalo bi da za više para dobijete i više muzike raspitajte se o filterima koje klima sadrži, može li zimi da grije i do kojeg minusa, u svakom slučaju nabavljate uređaj koji će te dugo eksploatisati pa pažljivo i obavite kupovinu (i spremite malo više novaca), a ne po onoj našoj: ma meni je Pero ugradio super je evo ti broj...
Razumna upotreba klime nije štetna...
 
Yamatsu-ja upravo kupila i prezadovoljna. Preporucio mi je prijatelj koji radi veleprodaju klima. Jednostavno je otvorio covek lg, mideu, panasonika i samsunga i ispostavilo se da su isti uredjaji, razlika je u dizajnu. Ova se samo pakuje u fabrici gde i galanz. Prednost je i sto ima neki fazon grejanja cak i ispod -10 jer topi led sa spoljne jedinice inace ostalo-jonizatori, biofilteri...sve ima. Meni je stan nekih 60-ak kvadrata i to u slovo p*cirilica* i veoma brzo i super ohladi. Cena, mislim 350 + ugradnja, garancija 5 god. sa njihovim odrzavanjem od 30eu godisnje.
Sto se tice housel klime - nas covek napravio brand, ista ko i ostale, kinezi.
 
Ja se odlučio za Samsung neki, 12-ica. I ja sam čuo da je sve to isto, samo one od 700 eura pa naviše su ozbiljnije i kvalitetnije stvarčice, a ovi ostali kao nekakvi filteri, jonizatori... I to je nekakav falš, tako kažu. Odlučio sam se za Samsung, jer zasad ne samo u klima uređajima, uglavnom i radi proizvodnju u Koreji, pa sam malo više poverovao njima nego Kinezima.
 

Back
Top