Ubi me glava od razmisljanja:LOL:

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Posmatram ove forumasice samo misle na kite...ajd to je i u redu..ali bre one misle na qrcine 30cm i u obim pitaj Boga koliko....i mi forumasi slinimo za plavusama sa grudnjacima 50 i savrsenim buljama i sve tako ali treba malo realno da sagledamo stvari..
I jos jedno pitanje:Sto samo na forumu priznajete da ste alave na ****?
 
ma pusti ih Jooockey samo se
10.gif
 
E sad, 30cm... Ja ne znam ni jednu forumasicu koja bi tako nesto pozelela... A i s' muske strane, balavljenje o sisama velicine kosarkaskih lopti mi je taman toliko smesno...

A i ako nisam zensko, ja znam par njih koje se uopste ne libe da iskazu svoju seksualnost i u RL. A i zasto bi? Kao da je seks nesto grozno i sramotno... Najsmesniji su ljudi koji od tako necega prave taboo...
 
eh, cuj - neistina. pazi, opste je poznato da se naprimer ja lozim na vanilice i crnke. znaci u startu nije istina... sto se tice velikih grudi - ne ni to, vise mi prija osecaj da je zapravo moja saka izgleda stvorena za njenu dojku :) a savrsene guze - e to vec mora - samo savrsenstvo je subjektivno... kao i savrsena kolicina secera na vanilicama....
 
Jooockey:
Posmatram ove forumasice samo misle na kite...ajd to je i u redu..ali bre one misle na qrcine 30cm i u obim pitaj Boga koliko....i mi forumasi slinimo za plavusama sa grudnjacima 50 i savrsenim buljama i sve tako ali treba malo realno da sagledamo stvari..
I jos jedno pitanje:Sto samo na forumu priznajete da ste alave na ****?

Pa, sine...obrisi sline....

A ne pitaj Boga te stvari...vec probaj da nadjes devojku..sa tim tvojim -idealnim-proporcijama....pa pitaj nju...
 
Suzy:
Jooockey:
Posmatram ove forumasice samo misle na kite...ajd to je i u redu..ali bre one misle na qrcine 30cm i u obim pitaj Boga koliko....i mi forumasi slinimo za plavusama sa grudnjacima 50 i savrsenim buljama i sve tako ali treba malo realno da sagledamo stvari..
I jos jedno pitanje:Sto samo na forumu priznajete da ste alave na ****?

Pa, sine...obrisi sline....

A ne pitaj Boga te stvari...vec probaj da nadjes devojku..sa tim tvojim -idealnim-proporcijama....pa pitaj nju...
Pa to i jeste poenta....ja sam sve malo preuvelicao..ali ebiga....a sto se tice devojke....ja je nemam nego svaki dan triput mlatim u najlon.....ccc
 
Meni na poslu, kao profesionalna deformacija, stoji metar i svaku dimenziju prvo 'razvučem'...
Shodno tome mislim da SVI jaaaaaakooooo LUPATE :!:
Znate li vi šta je 20 cm, da ne kažem nešto veće :shock:
Neka hvala... Do grla bi mi došlo :shock: A nisam niska 8) Dobro,... do dijafragme :roll:
 

Back
Top