Razvod .... sta posle ? kako dobiti starateljsvo ?

- najlakse ces da prodjes ako znas sta je njoj najbitnija stvar, sta hoce - koja joj je slaba tacka u neku ruku pa sa tog mesta krenes da pregovaras. to sto hoce joj i daj ali joj lepo kazi da je tebi bitno da se posvetis deci i ne zelis da se odvajas od njih. na tvom mestu ne bih nikako otisla iz kuce bez njih, ok je to sto hoces da se razvodis ali ako ih ostavis tu i izadjes jer ti je tako lakse, treba i da budes svestan da sud nece posle da ih uzima majci da bi ih dao tebi.
ne bi trebalo da ti bude problem ako je ona stvarno takva kakvom si je opisao, ako ne brine o njima - mada, ako je stvarno tako uzasan lom u kuci oboje ste odgovorni za njega :confused:[/QUOTE]

Tačno tako.Iako deca skoro uvek pripadnu majci šanse uvek postoje za suprotno.
 
Meni u ovoj celoj priči nešto smrdi... i čini mi se da je postavljač teme jedan od onih šatro dobronamernih koji se večito stavljaju u ulogu žrtve i paćenika. Meni stvarno nije jasno da neko živi minimum osam godina u braku koliko ima najstarije dete, nada se da će se njegova supruga promeniti, a odjednom mu pada na pamet da nadoknađuje deci ono izgubljeno.. Priča totalno ne pije vodu i na sudu, ako se ne poslužiš nekom žešćom smicalicom, nećeš ništa uraditi. Msm možda i tvoja žena jeste takva, ali ni ti nisi bolji čim je tek to crnjak za decu....
Iz onoga što sam do sad videla, ovo rade muškarci koji su dobili ili šut kartu ili rogove. Ali to i nije tema... a savet o tome kako dobiti dete... ja ga ne mogu dati, neka se tim bavi socijalna služba. Ovde se očigledno traže rupe u zakonu.
 
Meni u ovoj celoj priči nešto smrdi... i čini mi se da je postavljač teme jedan od onih šatro dobronamernih koji se večito stavljaju u ulogu žrtve i paćenika. Meni stvarno nije jasno da neko živi minimum osam godina u braku koliko ima najstarije dete, nada se da će se njegova supruga promeniti, a odjednom mu pada na pamet da nadoknađuje deci ono izgubljeno.. Priča totalno ne pije vodu i na sudu, ako se ne poslužiš nekom žešćom smicalicom, nećeš ništa uraditi. Msm možda i tvoja žena jeste takva, ali ni ti nisi bolji čim je tek to crnjak za decu....
Iz onoga što sam do sad videla, ovo rade muškarci koji su dobili ili šut kartu ili rogove. Ali to i nije tema... a savet o tome kako dobiti dete... ja ga ne mogu dati, neka se tim bavi socijalna služba. Ovde se očigledno traže rupe u zakonu.
kad sam pitao zbog čega smatra majku neadekvatnom za starateljstvo očekivao sam da će da napiše bar nešto drastično...alkos, narkomanka, zlostavlja decu na razne načine...ima tu raznih varijacija zbog kojih bi se složio da joj treba oduzeti decu. kad ono jadac...naka mlaka priča o neodgovornoj majci i odgovornom ocu. a da ona piše bilo bi obrnuta situacija. ovde je očita situacija da ništa ne funkcioniše a da se sve lomi preko leđa dece. pa bi čak i razvod trebao da se prelomi preko njih.
 
Pitala bi postavljača teme...
Ukoliko dobije starateljstvo nad decom, da li će onda prihvatiti sve obaveze o kojima piše (a kaže da ih ne ispunjava njegova žena) na sebe. Odnosi se na kuvanje, spremanje, pripremanje dece za školu, vrtić...
I šta bi se u tom slučaju promenilo ?
Jer, ako se pokrene razvod i (što je najverovatnije) ne uspeš da dobiješ decu, da li si spreman na to da živiš bez njih ?
Promenilo bi se to što više ne bi imao obaveze oko dece, da li to želiš ?
Ukoliko ostanete u braku, i potrudite se, mislim da svi dobijaju. I deca i ti, a i tvoja žena. Razmisli o tome.
 
razloga za pregrst , nemislim da ako se majka samnom neslaze da je losa .... naprotiv podrzavam da deca treba da ostanu sa majkom , ali da bude majka a ne samo majka na papiru ... kakva je majka kojoj je radno vreme do 14 a kuci dodje u 17 , ako negleda turske , spanske serije onda sedi za kompom , fejs , skajp ... nepitajuci decu dali su gladna , zedna . kakva je to majka koja nezna da decu treba okupati , namestiti im krevet pre spavanja ... kakva je majka koja umesto da se zabavi njima , izvede ih u setnju ... na njih urla , vredja ih .... kakva je majka koja nije u stanju da deci spremi ujutru stvari za skolu vrtic .... pritom sam ja zaposlen takodje i nemogu uvek da stignem da to sve odradim ... svakodnevno gomila prljavih sudova vesa , od drugarice do drugarice na kafu ... i td. jeli to majka ...
a kako mislis da postignes sve to kada budes sam?
 
Meni u ovoj celoj priči nešto smrdi... i čini mi se da je postavljač teme jedan od onih šatro dobronamernih koji se večito stavljaju u ulogu žrtve i paćenika. Meni stvarno nije jasno da neko živi minimum osam godina u braku koliko ima najstarije dete, nada se da će se njegova supruga promeniti, a odjednom mu pada na pamet da nadoknađuje deci ono izgubljeno.. Priča totalno ne pije vodu i na sudu, ako se ne poslužiš nekom žešćom smicalicom, nećeš ništa uraditi. Msm možda i tvoja žena jeste takva, ali ni ti nisi bolji čim je tek to crnjak za decu....
Iz onoga što sam do sad videla, ovo rade muškarci koji su dobili ili šut kartu ili rogove. Ali to i nije tema... a savet o tome kako dobiti dete... ja ga ne mogu dati, neka se tim bavi socijalna služba. Ovde se očigledno traže rupe u zakonu.
ovo je besmisleno i komentarisati .... niti glumim zrtvu niti ... niti smisljam smicalice .....
 
ovo je besmisleno i komentarisati .... niti glumim zrtvu niti ... niti smisljam smicalice .....

Ma naravno, "najjaci" su oni sto tudju brigu vode i glume dragu savetu, a ovamo ne pogledaju u svoje dvoriste...
Znaci uvek sam za to: ako mozes pomozi, ne odmazi ako ne znas...
Da sam na tvom mestu, pokusala bih zajednicko starateljstvo ako je moguce,(ma sta god to podrazumevalo), nadji dobrog advokata, pokusajte zbog dece da spustite loptu...
 
Ma naravno, "najjaci" su oni sto tudju brigu vode i glume dragu savetu, a ovamo ne pogledaju u svoje dvoriste...
Znaci uvek sam za to: ako mozes pomozi, ne odmazi ako ne znas...
Da sam na tvom mestu, pokusala bih zajednicko starateljstvo ako je moguce,(ma sta god to podrazumevalo), nadji dobrog advokata, pokusajte zbog dece da spustite loptu...
kako bi u praksi izgledalo to zajedničko starateljstvo? čak ne uspevam ni da zamislim...
 
U praksi to znači da, iako dete ima prebivalište kod jednog roditelja (nakon razvoda istih), roditelji i dalje zajedno vrše roditeljsko pravo, odnosno sporazumno i dogovorno zajedno učestvuju u podizanju i vaspitanju deteta. Detetovo prebivalište zajednički određuju roditelji sporazumom.

Koliko je sporazumno zajedničko vršenje roditeljskog prava, a nakon duboko poremećenih bračnih odnosa roditelja, nakon razvoda u praksi uopšte moguće, to je već drugo pitanje.
 
Poslednja izmena:
kako bi u praksi izgledalo to zajedničko starateljstvo? čak ne uspevam ni da zamislim...

Valjda nema ono deca su vikendom tvoja a ostalim danima moja kako vec sud odredi, nego je to stvar dogovora izmedju bivsih supruznika, a i deca se pitaju naravno. Mada kad su dvoje civilizovanih ljudi u pitanju ne mora na papiru pisati to da je starateljstvo zajednicko.

Sto se tice postavljaca teme, samo on zna kakva je situacija i nadam se da se ne inati na zenu preko ledja svoje dece, vec misli o njima. Istina, kao muskarac, u slucaju razvoda bih voleo da moje dete koje obozavam bude sa mnom, ali isto tako ma kakav odnos bio moj sa majkom mog deteta, ona je dobra majka, pa je samim tim ako dodje do razvoda situacija cupava. Deci trebaju i majka i otac najpre. Ma uopste gadna stvar. Ne zna covek kako da reaguje. :/
 
U praksi to znači da, iako dete ima prebivalište kod jednog roditelja (nakon razvoda istih), roditelji i dalje zajedno vrše roditeljsko pravo, odnosno sporazumno i dogovorno zajedno učestvuju u podizanju i vaspitanju deteta. Detetovo prebivalište zajednički određuju roditelji sporazumom.

Koliko je sporazumno zajedničko vršenje roditeljskog prava, a nakon duboko poremećenih bračnih odnosa roditelja, nakon razvoda u praksi uopšte moguće, to je već drugo pitanje.
pa baš sam i mislio na slučaj gde se rovovskom borbom na sudu izvuče zajedničko starateljstvo...kad su odnosi korektni ne vidim potrebu da sud određuje koliko će koji roditelj da učestvuje u odgajanju. valjda je normalno da se oba roditelja maksimalno potrude oko zajedničke dece. ali ovako...to bi bila španska serija
 
Mi nemamo šanse da dobijemo decu. Samo u slučaju da ih majka ne želi, da je psihički bolesna, alkoholičarka, narkoman.
Ona narodna glasi otac - kolac...a većina se nažalost i tako ponaša. I onda kad se nadje neko ko zaista želi da zadrži svoju decu, odma ga gledaju sa čuđenjem i pitaju se da nije pedofil. :roll: Nažalost.

Sve u svemu imaš neko udruženje samohranih očeva "Tata", gde možeš dobiti najbolje informacije o zakonu i mogućnostima. Ne znam adresu,niti neki kotakt, vidi negde na netu.

Pozdrav

Ovo sto si naveo u prvoj recenici iz profesionalnog iskustva znam da nije tacno.
Kako se odredjuje kome ide dete: ako oba roditelja su situirana (imaju krov nad glavom i redovne prihode) gleda se ko u emotivnom smislu detetu moze da pruzi stabilnost i sa kom dete moze kvalitetno da provodi slobodno vreme. Socijalni radnik daje svoje misljenje ali sudija odlucuje. Moze da se desi da pozove i decu da svedoce.

Dobar advokat + jos bolji sudski vestak u tvoju korist su dobitna formula. Mozete da pozovete i nekoga ko bi dao iskaz u tvoju korist.

Inace, dobija se nesto sto se zove samostalno vrsenje roditeljskog prava ali to ne znaci da drugi roditelj nema pravo starateljstva nad detetom. Prakticno imaju ga oba roditelja, ali dete zivi kod onoga kod koga sudija kaze, a drugog roditelja posecuje po dogovoru koga opet sudija aminuje.

Roditeljstvo se oduzima samo u slucaju da je roditelj nepodoban i to da je medicinski dokazano da je alkoholicar, narkoman, psihicki bolestan i slicno ili da ima krivicni dosije.
 
Poslednja izmena:
Pitala bi postavljača teme...
Ukoliko dobije starateljstvo nad decom, da li će onda prihvatiti sve obaveze o kojima piše (a kaže da ih ne ispunjava njegova žena) na sebe. Odnosi se na kuvanje, spremanje, pripremanje dece za školu, vrtić...
I šta bi se u tom slučaju promenilo ?
Jer, ako se pokrene razvod i (što je najverovatnije) ne uspeš da dobiješ decu, da li si spreman na to da živiš bez njih ?
Promenilo bi se to što više ne bi imao obaveze oko dece, da li to želiš ?
Ukoliko ostanete u braku, i potrudite se, mislim da svi dobijaju. I deca i ti, a i tvoja žena. Razmisli o tome.

To potrudite se,je gubljenje vremena! Jer da su stvoreni jedno za drugo,ne bi bili u ovoj situaciji u kojoj su!Znam mnogo parova koji su ostali zajedno satro zbog dece,i sad ko starci su jadni,svako na svoju stranu,svadje,negativna atmosfera,svako od njih moli boga ko ce pre da umre itd!A i njihovoj deci bas nije bilo idilicno detinstvo!
Elem,sto se tice poslova oko dece,poznajem oceve koji to obavljaju bolje od majki,bilo da su u braku ili kao samohrani roditelji! Ima majki koje nikad nisu okupale svoju decu,to rade muzevi.Njihov dogovor i to je u redu.
Uglavnom,pokusaj sa zenom da se dogovoris sta cete sa decom,i da svako nadje svoj mir.Tako ce i deci biti bolje nego sa frustriranim roditeljima!
 
ovo je besmisleno i komentarisati .... niti glumim zrtvu niti ... niti smisljam smicalice .....

Pa nije besmisleno.... Vaša žena je zanemarivala vašu decu, to je jedan vid zlostavljanja koji isto tako može ostaviti trajne posledice. I sad posle osam godina, tek kad je došlo do neslaganja u karakterima vi reagujete.... Ajmo sa uključenom logikom... deca su vam prljava, gladna, nikakva i Vi tek sad sklanjate decu od lošeg uticaja ili još gore nikakvog uticaja?
 
Poslednja izmena:
Dogovor sa zenom a ne sa sudom,DA,ali ostanak u nemogucoj sredini satro zbog dece,NE!
To deci nece pomoci!
Najbolje probaj sa njom da se dogovoris!

Нисам из разведеног брака, али бих волео да сам за овај мој век видео срећно дете из разведених бракова.
Ово што потежеш као аргумент даље, у постовима, атмосфера у којој дете одраста под истим кровом је умножена 2x кад не живе заједно, нетрпљивост; тек се онда препуцавају и мрзе, све заборављајући да им је и тај други родитељ подједнако као и они сами. И то онај напреднији ниво, којег не мора да јури закон за редовне обавезе према деци и-или где су обично и заборавили да имају дете, па и више деце, то је њима неки претходни живот.
 
Нисам из разведеног брака, али бих волео да сам за овај мој век видео срећно дете из разведених бракова.
Ово што потежеш као аргумент даље, у постовима, атмосфера у којој дете одраста под истим кровом је умножена 2x кад не живе заједно, нетрпљивост; тек се онда препуцавају и мрзе, све заборављајући да им је и тај други родитељ подједнако као и они сами. И то онај напреднији ниво, којег не мора да јури закон за редовне обавезе према деци и-или где су обично и заборавили да имају дете, па и више деце, то је њима неки претходни живот.

A koliko poznajes srecne dece iz nesrecnih brakova?
Ne zagovaram ja razvod,naopako,ali kada su medjuljudski odnosi u pitanju,ne moze tu nista na silu i"razumski"!Ti sa tom osobom trebas da zivis,da se budis,da jedes,da je gledas ako se razboli,kao i ona tebe!Znam jedan stariji bracni par,troje dece su imali,oni su sad odrasli ljudi,uopste se taj brat i sestre ne posecuju,svak je u svojim frustracijama i gleda seba!A taj par,nikud ne idu zajedno,a kad kojim slucajem jesu,napeta situacija namrcena ona,on jos smrknutiji.A kad cujes kako kazu:Da mi je docekati da prvi-prva umres,pa da pocnem da zivim,a oboje su presli 70-tu.Jadno!Niti su im deca slozna,niti su njihovi odnosi normalni,ali pred bogom i svetom "sacuvase"brak!
Ako se par ne voli vise,ako nemaju zajednicke zelje i ciljeve,jednostavno ako se ne razumeju,ni njihovoj deci nece biti dobro u toj atmosferi!
Uglavnom idealnog resenja NEMA,samo se bira od dva zla, koje je za sve bezbolnije!A bolno je i jedno i drugo.
 
Poslednja izmena:
A koliko poznajes srecne dece iz nesrecnih brakova?
Ne zagovaram ja razvod,naopako,ali kada su medjuljudski odnosi u pitanju,ne moze tu nista na silu i"razumski"!Ti sa tom osobom trebas da zivis,da se budis,da jedes,da je gledas ako se razboli,kao i ona tebe!Znam jedan stariji bracni par,troje dece su imali,oni su sad odrasli ljudi,uopste se taj brat i sestre ne posecuju,svak je u svojim frustracijama i gleda seba!A taj par,nikud ne idu zajedno,a kad kojim slucajem jesu,napeta situacija namrcena ona,on jos smrknutiji.A kad cujes kako kazu:Da mi je docekati da prvi-prva umres,pa da pocnem da zivim,a oboje su presli 70-tu.Jadno!Niti su im deca slozna,niti su njihovi odnosi normalni,ali pred bogom i svetom "sacuvase"brak!
Ako se par ne voli vise,ako nemaju zajednicke zelje i ciljeve,jednostavno ako se ne razumeju,ni njihovoj deci nece biti dobro u toj atmosferi!
Uglavnom idealnog resenja NEMA,samo se bira od dva zla, koje je za sve bezbolnije!A bolno je i jedno i drugo.

Ne mogu da ti ponovo dam reputaciju, ali svaka ti kao u Njegosa :lol:
Razvod ili ostajanje u braku je biranje manjeg od dva zla, s tim sto zaista mislim da je razvod manje zlo, pogotovo ako ima zestokih svadja i fizickih obracuna medju roditeljima ili ako jedan roditelj pred detetom ponizava drugog.
 
Hmmm, ne bih da komentarišem prethodno, prosto ne bih. Samo jedno bih pitala - jesi li pitao decu sa kim bi radije živeli? 6,7 i 8 godina ipak nisu godine u kojima deca ne znaju ništa. Ne bih da dodajem so na ranu, ali verujem da bi deca odabrala mamu, ma kakva da je. A opet, ima i mali procenat dece koja biraju da žive sa tatom, mada uglavnom biraju da žive sa mamom.
Istina da se oni slabo pitaju, i pred soc. radnikom i na sudu. Ali ipak bi se trebalo postaviti i u poziciju te dece.

Da se desi da dodje do razvoda izmedju mm i mene, i da mi deca kažu da hoće da žive sa tatom - za mene bi to bio zakon. Crkla bih od tuge, ne znam kako bih bez njih, ali ne bih preko njihove reči i želje nikako. Upravo zato što ih volim i što želim najbolje za njih. Mada, opet je drugo to, jer ja znam da bi mm ostao dobar otac i da se naš brak raspadne, kao što je i sada dobar otac. Da ih zanemaruje i ne primećuje, da luta,skita, pije i slično, to bi već bila druga situacija...

Ne znam, zaista ne znam. Svakako treba birati najbolje za decu, a to možete samo ako sebe gurnete u drugi plan. Što opet u slučaju razvoda teško može biti tako.. vrzino kolo...
Ako misliš da će deci biti bolje sa tobom i ako znaš da deca žele da žive sa tobom - samo napred. Ali bez brzanja, potezanja tužbi bez dooobrog razmišljanja pre toga. Nadji svedoke, nadji dokaze, dobro promisli kakvom ćeš taktikom nastupiti. Nadji dobrog advokata i... srećno.
 
A koliko poznajes srecne dece iz nesrecnih brakova?
Ne zagovaram ja razvod,naopako,ali kada su medjuljudski odnosi u pitanju,ne moze tu nista na silu i"razumski"!Ti sa tom osobom trebas da zivis,da se budis,da jedes,da je gledas ako se razboli,kao i ona tebe!Znam jedan stariji bracni par,troje dece su imali,oni su sad odrasli ljudi,uopste se taj brat i sestre ne posecuju,svak je u svojim frustracijama i gleda seba!A taj par,nikud ne idu zajedno,a kad kojim slucajem jesu,napeta situacija namrcena ona,on jos smrknutiji.A kad cujes kako kazu:Da mi je docekati da prvi-prva umres,pa da pocnem da zivim,a oboje su presli 70-tu.Jadno!Niti su im deca slozna,niti su njihovi odnosi normalni,ali pred bogom i svetom "sacuvase"brak!
Ako se par ne voli vise,ako nemaju zajednicke zelje i ciljeve,jednostavno ako se ne razumeju,ni njihovoj deci nece biti dobro u toj atmosferi!
Uglavnom idealnog resenja NEMA,samo se bira od dva zla, koje je za sve bezbolnije!A bolno je i jedno i drugo.

Сва деца из "несрећних" бракова имају у старту за полазну основу - породицу у којој су одрасла уз оба родитеља, и наравно, далеко знам мање несрећне деце из било ког брака и заједничке породице, од првих које сам навео, где не знам никога ко је срећан и кога развод родитеља није ранио за цео живот.
Нема индивидуалности када се гради породица, у противном, игра се соло и тако се стартује у животу. Човек са децом је одговоран према својој деци докле год не стасају и живи за њих, није фраза, пре свега за њих. Све остало је незрело и непромишљено и неодговорно. Вероватно мисле да су бесмртни.


Те приче о "невољењу више" су прозаичне - кад си чула било које дете да каже - боље да се родитељи разведу пошто се већ не трпе?
Ни једно дете то неће рећи или се ради о статистички, толико усамљеним случајевима., да се не евидентирају и изречени су са неким мотивом.
 
Najbolje resenje je zajednicko starateljstvo...Zakonski sto mora je minimalna alimentacija ali vise na papiru da ispuni zakonsku formu.Deca da pripadnu majci (pod uslovom da je normalna) a da otac moze da vidja decu kada pozeli iliti da deca mogu doci kod oca kada oni to pozele,da bez obzira na razvod da deca imaju obadva roditelja podjednako.Bez gluposti da roditelj vidja decu u prisustvu socijalnog radnika...dno dna bi bilo to.Pak sve zavisi od roditelja i kakvi smo ljudi,kompromis je pozeljan da se ne ganjate po sudovima i parnicama vec u sudu sporazumno onako kako se vas dvoje dogovorite a u ineteresu i dece i vas samih... U suprotnom najvise ce da trpe deca.Da ne bude da se ja pravim sada tu pametan jer ne poznajem u tvom slucaju nikakve cinjenice niti vase uslove za zivot ali probao sam kroz moje iskustvo da kazem kako sam ja okoncao brak i kako tako funkcionise i komunikacija sa bivsom zenom i moj odnos sa decom.Ne zivimo puno daleko tako da i mogu da vidjam decu kada hocu i oni mogu doci kod mene u svako doba.Znali su i po 15 dana ostati kod mene.Mislim da je za decu to najbolje resenje... Srecno :)
 
Сва деца из "несрећних" бракова имају у старту за полазну основу - породицу у којој су одрасла уз оба родитеља, и наравно, далеко знам мање несрећне деце из било ког брака и заједничке породице, од првих које сам навео, где не знам никога ко је срећан и кога развод родитеља није ранио за цео живот.
Нема индивидуалности када се гради породица, у противном, игра се соло и тако се стартује у животу. Човек са децом је одговоран према својој деци докле год не стасају и живи за њих, није фраза, пре свега за њих. Све остало је незрело и непромишљено и неодговорно. Вероватно мисле да су бесмртни.


Те приче о "невољењу више" су прозаичне - кад си чула било које дете да каже - боље да се родитељи разведу пошто се већ не трпе?
Ни једно дете то неће рећи или се ради о статистички, толико усамљеним случајевима., да се не евидентирају и изречени су са неким мотивом.
Milion puta sam to cula!Gde ti zivis u kom svetu?Eto pomenuti stari par je svojim raspravam teret toj deci koji su sad odrasli ljudi!Nema idilicnih poseta babi i dedi,jer su ko dva roga u vreci!Cak sta vise svojoj deci nabijaju na nos da su ZBOG NJIH ostali zajedno!Razvodom se roditelj ne odrice svoje dece,vec loseg zivota!
 
Najbolje resenje je zajednicko starateljstvo...Zakonski sto mora je minimalna alimentacija ali vise na papiru da ispuni zakonsku formu.Deca da pripadnu majci (pod uslovom da je normalna) a da otac moze da vidja decu kada pozeli iliti da deca mogu doci kod oca kada oni to pozele,da bez obzira na razvod da deca imaju obadva roditelja podjednako.Bez gluposti da roditelj vidja decu u prisustvu socijalnog radnika...dno dna bi bilo to.Pak sve zavisi od roditelja i kakvi smo ljudi,kompromis je pozeljan da se ne ganjate po sudovima i parnicama vec u sudu sporazumno onako kako se vas dvoje dogovorite a u ineteresu i dece i vas samih... U suprotnom najvise ce da trpe deca.Da ne bude da se ja pravim sada tu pametan jer ne poznajem u tvom slucaju nikakve cinjenice niti vase uslove za zivot ali probao sam kroz moje iskustvo da kazem kako sam ja okoncao brak i kako tako funkcionise i komunikacija sa bivsom zenom i moj odnos sa decom.Ne zivimo puno daleko tako da i mogu da vidjam decu kada hocu i oni mogu doci kod mene u svako doba.Znali su i po 15 dana ostati kod mene.Mislim da je za decu to najbolje resenje... Srecno :)
Tacno tako!Ne moraju razvedeni generalno biti kreteni koji se i nakon razvoda svadjaju!
Sta bi bilo sa onom decom koja izgube jednog roditelja?Ima i takvih primera,kada smrt uzme prerano nekog,jesu li ta deca generalno nesretna?
 

Back
Top