tuzna

yu

Početnik
Poruka
44
Zabavljam se sa deckom cetri meseca,sve je funkcionisalo onako kako mi zelimo.Nismo se vidjali cesto,jedno dva do tri puta nedeljno ali nam je bilo prelepo.U prosli petak sam upoznala jednog decka koji je skroz razlicit od mog momka.Naravno muvao me je i ja sam bila pod nekim neobjasnjivim utiscima tako da sam svom decku nesvesno rekla da zelim da raskinem,da sam nasla drugog,pravila sam se hladna.Tako sam se ponasala a nisam to zelela.Kada sam videla da kod njega nema zezanja i da nije tip koji ce da me moljaka ja sam mu rekla da sve to nije tacno,da ga volim.Ali on mi je postao nekako hladniji.Na rastanku mi je rekao da ce me zvati u nedelju ili ponedeljak da se vidimo.Odmah sam osetila da od toga nema nista.U subotu sam izasla sa drugom na splav i naisli smo na prijatelja od mog decka koji je jedva docekao i rekao mu je da sam bila sa novim deckom.On me uopste nije zvao ni da me pita za objasnjenje toga,a jos manje da se vidimo.Od proslog sastanka vise se nismo culi.Znam samo da kada mu je drug to rekao rekao je boli me ..... za nju.Ne znam sta da radim da li da ga zovem ili ne.Da li da cekam jos koji dan pa da vidim da li ce me pozvati.Mnogi moji prijatelji mi kazu da njemu nikada nije ni bilo stalo do mene,i da zeli da me vidi da bi me vec do sada zvao.Sta vi mislite o svemu tome?
 
yu:
Zabavljam se sa deckom cetri meseca,sve je funkcionisalo onako kako mi zelimo.Nismo se vidjali cesto,jedno dva do tri puta nedeljno ali nam je bilo prelepo.U prosli petak sam upoznala jednog decka koji je skroz razlicit od mog momka.Naravno muvao me je i ja sam bila pod nekim neobjasnjivim utiscima tako da sam svom decku nesvesno rekla da zelim da raskinem,da sam nasla drugog,pravila sam se hladna.Tako sam se ponasala a nisam to zelela.Kada sam videla da kod njega nema zezanja i da nije tip koji ce da me moljaka ja sam mu rekla da sve to nije tacno,da ga volim.Ali on mi je postao nekako hladniji.Na rastanku mi je rekao da ce me zvati u nedelju ili ponedeljak da se vidimo.Odmah sam osetila da od toga nema nista.U subotu sam izasla sa drugom na splav i naisli smo na prijatelja od mog decka koji je jedva docekao i rekao mu je da sam bila sa novim deckom.On me uopste nije zvao ni da me pita za objasnjenje toga,a jos manje da se vidimo.Od proslog sastanka vise se nismo culi.Znam samo da kada mu je drug to rekao rekao je boli me ..... za nju.Ne znam sta da radim da li da ga zovem ili ne.Da li da cekam jos koji dan pa da vidim da li ce me pozvati.Mnogi moji prijatelji mi kazu da njemu nikada nije ni bilo stalo do mene,i da zeli da me vidi da bi me vec do sada zvao.Sta vi mislite o svemu tome?

Nista,,,,,,,,,,,,, :roll:
 
g072.gif


ma sta to znacilo :lol: :lol: :lol:
 
Glupo je da ti govorim da si pogresila jer to sama vidis.
A sta da radis,zavisi kakva si osoba...mogu ovde i da ti kazu da ga obavezno zoves i otplaces mu jednu partiju kako si kriva i bla bla...ali ako drzis do sebe...nemoj to da radis...kad si zajela-jedi do kraja,bar zadrzi svoj ponos.
A ako bas i nisi takva...pozovi ga...reci da si pogresila,da ti je krivo.Ali ne ocekuj od njega ni odgovor ni oprostaj.Definitino je uvredjen i suvise ponosan da bi to radio.
 
Vragolasta Amfibija:
Glupo je da ti govorim da si pogresila jer to sama vidis.
A sta da radis,zavisi kakva si osoba...mogu ovde i da ti kazu da ga obavezno zoves i otplaces mu jednu partiju kako si kriva i bla bla...ali ako drzis do sebe...nemoj to da radis...kad si zajela-jedi do kraja,bar zadrzi svoj ponos.
A ako bas i nisi takva...pozovi ga...reci da si pogresila,da ti je krivo.Ali ne ocekuj od njega ni odgovor ni oprostaj.Definitino je uvredjen i suvise ponosan da bi to radio.

I onda je mrmot zavio u foliu...........ma daj sta ti to trba........aj idemo dalje......... :wink:
 
Pa i sta te briga onda za to.Ja sam joj odgovorila a ti ako ti se ne svidja nemoj da odgovaras a ni da komentarises to sto sam rekla.

I NE BRUKAJ ME VISE PRED LJUDIMA.AJ KUCI DA KUVAS RUCAK !!!
 
Pa sta sad ti ocekujes da te ona nazove telefonom?Mislim devojko imas li imalo mozga u glavi,nije vise u pitanju ponos,pises kako si ga volela a ovamo se vucaras sa drugim deckom po zurkama,ti u stvari nemas pojma sta zelis u zivotu,verovatno si klinka od nekih 16 godina koja nema pojma o zivotu.Ne mogu da verujem da ocekujes da ti se on javi posle svega toga i da ocekujes da govori svojim prijateljima kako mu je jos stalo do tebe,naravno da ce reci da ga boli **** za tebe :evil:
 
santorini:
Pa sta sad ti ocekujes da te ona nazove telefonom?Mislim devojko imas li imalo mozga u glavi,nije vise u pitanju ponos,pises kako si ga volela a ovamo se vucaras sa drugim deckom po zurkama,ti u stvari nemas pojma sta zelis u zivotu,verovatno si klinka od nekih 16 godina koja nema pojma o zivotu.Ne mogu da verujem da ocekujes da ti se on javi posle svega toga i da ocekujes da govori svojim prijateljima kako mu je jos stalo do tebe,naravno da ce reci da ga boli **** za tebe :evil:

De, oladi malo, i ne napadaj curu, jes' cuo?
 
yu:
Naravno muvao me je i ja sam bila pod nekim neobjasnjivim utiscima tako da sam svom decku nesvesno rekla da zelim da raskinem,da sam nasla drugog,pravila sam se hladna.
O cemu ti pricas??? Ajd' se ti lepo prvo dogovori sama sa sobom, mani se saveta sa foruma.
 
šta da ti kažem, a da ne zvučim grubo!?Šta si tražila to si i dobila.Ne traži preko hleba pogaču!
Da sam na mladićevom mestu ni ja ti se nebih javila.Ne podnosim prevaru.Ako si već okončala vezu,što ne pokušaš sa tim novim dečkom,kad je on već uzrok tvog raskida - mislila si da je bolji i zanimljiviji,ili jednostavno ne znaš šta hoćeš?
Moj ti je predlog da prvo sedneš i razmisliš koga hoćeš i zbog čega,pa ako ti je stari bolji cvili....:twisted:
 
mammy:
santorini:
Pa sta sad ti ocekujes da te ona nazove telefonom?Mislim devojko imas li imalo mozga u glavi,nije vise u pitanju ponos,pises kako si ga volela a ovamo se vucaras sa drugim deckom po zurkama,ti u stvari nemas pojma sta zelis u zivotu,verovatno si klinka od nekih 16 godina koja nema pojma o zivotu.Ne mogu da verujem da ocekujes da ti se on javi posle svega toga i da ocekujes da govori svojim prijateljima kako mu je jos stalo do tebe,naravno da ce reci da ga boli **** za tebe :evil:

De, oladi malo, i ne napadaj curu, jes' cuo?
Oladicu ja samo me malo izbace iz takta ovakve satro naivne devojcice koje postavljaju glupava pitanja a mi se kao ubismo odgovarajuci na njih,nije mi jasno sta ti imas samnom?
 
santorini:
mammy:
santorini:
Pa sta sad ti ocekujes da te ona nazove telefonom?Mislim devojko imas li imalo mozga u glavi,nije vise u pitanju ponos,pises kako si ga volela a ovamo se vucaras sa drugim deckom po zurkama,ti u stvari nemas pojma sta zelis u zivotu,verovatno si klinka od nekih 16 godina koja nema pojma o zivotu.Ne mogu da verujem da ocekujes da ti se on javi posle svega toga i da ocekujes da govori svojim prijateljima kako mu je jos stalo do tebe,naravno da ce reci da ga boli **** za tebe :evil:

De, oladi malo, i ne napadaj curu, jes' cuo?
Oladicu ja samo me malo izbace iz takta ovakve satro naivne devojcice koje postavljaju glupava pitanja a mi se kao ubismo odgovarajuci na njih,nije mi jasno sta ti imas samnom?

Nemam sa tobom nista...cisto mi proradio majcinski insekt...haha...branim dete
 
Cena emocionalnog sazrevanja (citati: znati sta hoces i snositi posledice za svoje odluke) mora da se plati... Surov je ovo svet, al' tako je kako je... Sto si zakuvala, sad i pojedi... Pa sledeci put pamet u glavu...
 
Nja nja nja nja njaaaaa

Zayebela si se a posle j nema k, kao sto znas, a ako ne znas onda si sad saznala.


Koliko ti uposte imas godina?
 
A da ti izadjes sa jos jedno 5 tipova pa se onda lepo vratis svom decku?

Imas konfuziju u glavi. Ti odluci sta ti u stvari zelis i onda idi na to a sve ostalo zaebi.

Ocu sa tipom, necu sa tipom, ocu, necu... pa nije ti to maslacak.

A u danasnje vreme postoji neki "mit o Princezi". To je kad devojka misli da je ona centar svemira i da ce svi na kolenima oko nje da je mole za nesto a ona ce da radi sta joj se prohte. Al to tako ne funkcionise, ko sto si valjda sad naucila.
 
yu:
Ne znam sta da radim da li da ga zovem ili ne.Da li da cekam jos koji dan pa da vidim da li ce me pozvati.Mnogi moji prijatelji mi kazu da njemu nikada nije ni bilo stalo do mene,i da zeli da me vidi da bi me vec do sada zvao.Sta vi mislite o svemu tome?

ako ima bar malo onoga u gatjama i glavi sigurno je da te nece zvati. valjda ti je jasno da ne funkcioni$ete. drzhi se novog dechkica i ubuduce se ne uchi na svojim gre$kama vec na tudjim (tako $to ce$ chitati beskrajne postove na Krstarici)
 

Back
Top