Profesorka gole fotke slala đacima

A sta smeta da neki ucenik istorba profesorku, ako ona i dalje ostaje profesionalna pa mu zbog toga ne daje bolje ocene, nego onakve kakve je zasluzio?

Ovo nije provokacija, samo uvid u malo drugaciju perspektivu koja ti mozda da neki zakljucak zavisno od toga kakva si osoba, naravno. Zamisli da imas cerku i da je neki profan istorba, a posle sve to plus i tvituje. Ako mene pitas, tu profesorkicu pametnicu, treba drmnuti u tvorza, instant,na jedno 20 godina, jer je podvodila maloletne djake grupno. Dakle gurpni penal. Jer bi isto tako samo da je muskarac u pitanju, dobio godina u tvorzi i plus bi pio one kastrativne tablete koje prepisuju pedofilima i feministicke organizacijice bi se potrudile da mu lice bude na svim nalsovnim stranicama sveta kada bi trazile jos para od drzave za zastitu i zlostavljanje.
 
I to ona jos kao kez , slikala se. Kao wee, pticica, vidite me sta radim. Pokazujem sise i vaginu maloj decici, i to je sasvim u redu. Zasto? Zato sto sam zgodna plavusa i moze mi se.
Jel znas za onaj sablon ponasanja pedofila, u kojem je kazu cak i pravilo da se pedofili uvek krecu , sele, cak i uzimaju poslove koji su blizu deci. E sada ako na pr. uzmes cinjeniicu da je 90 posto (ako ne i vise) uciteljica zenskog pola koje rade sa malom decom..dovoljno je da saberes u cije ruke dajes svoje dete samo na taj zenski osmeh. isto vazi i za dadilje.A ti razmisljasj o nekom bradatom neokupanom, zlom muskarcu u kaputu koji sacekuje po parkovima i daje bombone deci...
 
e pa imash internet, sve ti je tu, i sreca i opasnosti, mozes da kupis oruzje i drogu i da budes pedofil nikad lakshe, ne ovaj ko profesorka koja se napila, nego pravi
a mozes i sve slike na svetu da gledash
sta da se radi, iz sobe mozes da se uvalish u nesto i da ti je strava
eto kupi ono sto se vraca vremenom
vremeplov
 
e pa imash internet, sve ti je tu, i sreca i opasnosti, mozes da kupis oruzje i drogu i da budes pedofil nikad lakshe, ne ovaj ko profesorka koja se napila, nego pravi
a mozes i sve slike na svetu da gledash
sta da se radi, iz sobe mozes da se uvalish u nesto i da ti je strava
eto kupi ono sto se vraca vremenom
vremeplov

Ona jeste pravi pedofil. Nema napila se pa od pica postala pedofil. Alo bre !!!
 
nije se ona ponasala ko pedofil
to je isto kao kad ti zavodish 16godishnjaknju, ti nisi pedofil gledas je kao zenu, u tom smislu
a drugo je kad shmekash 8godisnjakinju

Pa nako iskreno, ja bih komotno povecala dobnu granicu za legalni spolni odnos sa 14 na 16 godina.
Npr.
Odnos 16-godisnjakinjakinje s 45-godisnjim muskarcem se ne moze nazvati vezom niti se tu moze raditi o obostranoj ljubavi, nit bi je TREBAO GLEDATI KO NA ZENU JER ONA TO NIJE. Radi se o osobama u srednjim godinama koji iskoristavaju tu djecu, koja pak najcesce to ne mogu vidjeti ni razumjeti vec su iskreno zaljubljeni i stoga spremni na sve. Naravno da ce joj taj jarac upropastiti zivot u 99,9 % slucajeva, bilo nekim negativnim tragom ili slicno..

Konvencija o pravima djeteta govori da ih treba maksimalno stititi, odgajati i usmjeravati, a ne da im se salju gole slike duda sa maricom u labrnjama..
 

Back
Top