SRBIJO GLAVU GORE!!!

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
U svetlu skorasnjih dogadjaja I ponovljenog medijskog rata protiv Srpske drzave,prinudjen sam da mnogopostovanim(I onim drugim) forumasima postavim par pitanja:
1)Kako bi izgledala Evropa da nije bilo Kosovske bitke 1389 godine I koliko bi muslimanskih drzava bilo na njenoj teritoriji;
2)Kako bi se zvale sve drzave Balkana da nije bilo srbina Gavrila Principa(Austrougarska?);
3)Da li je moguce da su kvinsliske drzave iz Drugog Svetskog Rata postale borci za mir,slobodu I demokratiju,ljudska prava I da uzivaju u svim blagodetima savremene civilizacije(Hrvatska,Madjarska,Albanija,Italija),a Srbi u isto vreme postadose prljavi,pakosni,zli,koljaci I ubice;
4)Sta se to kuva na globalnom planu pa se ide onim sistemom bolje spreciti nego leciti,bolje satanizovati da ne bi bio satanizovan?
5)Kojim bi pismom pisali svi narodi bivse Jugoslavije I kako bi izgledala njihova fonetika I abeceda da nije bilo V.Karadzica;
6)Kome to smeta jedna jedina drzava na Balkanu koja moze da bude jaka,stabilna I nezavisna od mracnih svetskih centara moci koji se rukovode jedino I samo svojim licnim interesima I ko to pusta ljude lopovskih namera na izborne liste raznoraznih Srpskih partija pa ih I stimulise u njihovom lopovluku(MMF,Labus,Jelasic,Dinkic)a sve da bi preko istih tih likova koji sede u vladi kontrolisali ionako sludjeno Srpsko javno mnenje

Ne znam,samo znam da se udara na Srpsko nacionalno bice,na Srpski ponos I osecaj za slobodu I pravdu,na Srpski revolucionarni duh…I ide se onom logikom-BOLJE SPRECITI NEGO LECITI.
Glavu gore braco Srbi I sestre Srpkinje,sve dok nas pljuju bolji smo od njih,I plase nas se.Za sve ostale ljude dobre volje jedan veliki pozdrav.I ne sekirajte se za manjine,sve dok ja imam druga Edina,sefa u firmi u kojoj radim koji se zove Vjekoslav I sve dok kod Muje kupujem sarajevski burek…

:wink:
 
1) evropa bi izgledala manje vise isto, jer bi se vec nasao neko ko bi vratio turke nazad u aziju. mozda bi balkan bio samo malo veci (tipa do slovacke ili tako nesto)

2) mi smo nazalost predali delove nasih dostignuca susednim narodima, u toj meri da su se neki prosto otkinuli od naseg tkiva i postali...(da ne spominjem..)

3) al smo zato i neopisivi megalomani, a u stvari jedan jako mali, siromasni, i zatucani narod koji mora pre svega da radi na sebi, a pod tim, na svojoj buducnosti.

4) kakve bre mracne sile?

5)da nije vuka karadzica, ne bi bilo "hrvata stokavaca", al zato ne bi bile ni sakupljene nase narodne umotvorine.

6) koga briga uopste sta bi bilo kad bi bilo, zar nije bitnije sta ce biti? (atlantida je BILA velika civilizacija, ali je nema nigde vise)

7) taj nas legendarni odnos prema manjinama zaboravi - jer je da je sve super, mi bismo (kao i svi drugi evropski narodi) asimilovali polako svoje manjine. ovako prema njima imamo odnos kao prema stranom telu.

8) sedi i radi decace crni djordje. gledaj napred. onog nazad nema vise.
 
A sto se mracnih sila i centara moci tice...Da li ti mislis da je sve ok?Da nam je planeta globalno u raju?Ili se blizi paklu.Slucajno?Ili zbog necjih interesa.Razmisli malo,informisi se,ja radim,radi malo i ti :wink: POZDRAV
 
crni djordje:
1)Kako bi izgledala Evropa da nije bilo Kosovske bitke 1389 godine I koliko bi muslimanskih drzava bilo na njenoj teritoriji;

Barem dvije srpske bitke su 10 puta važnije za istoriju Balkana i Evrope.
Kosovska bitka je bila značajna, Srbi su je dobili, dosta su se iscrpjeli, kasnije za vrijeme Despota Stefana Lazarevića potpuno oporavili...
Da nije bilo Srbina Đurđa Brankovića koji je vladao poslije despota Stefana Lazarevića, Evropa bi se oslobodila Turaka prije 550 godina.
Srbin Đurađ Branković, veleizdajnik hrišćanstva, je ostavio Turke na Balkanu pola milenijuma !
Nesrećni narodni pjkevač je zamijenio njega i Vuka Brankovića koji je što se srpske istorije tiče, bio vrlo pozitivna ličnost.

crni djordje:
2)Kako bi se zvale sve drzave Balkana da nije bilo srbina Gavrila Principa(Austrougarska?)

Baš bi bilo dobro da nam daš tvoje viđenje, kako bi se stvari odvijale ???


crni djordje:
3)Da li je moguce da su kvinsliske drzave iz Drugog Svetskog Rata postale borci za mir,slobodu I demokratiju,ljudska prava I da uzivaju u svim blagodetima savremene civilizacije(Hrvatska,Madjarska,Albanija,Italija),a Srbi u isto vreme postadose prljavi,pakosni,zli,koljaci I ubice;

Beograd je osvojilo 7 (slovima - sedam Njemaca), a oslobodili su ga Crvena Armija i Crnogorci.
Možeš li navesti neke SRPSKE bitke protiv Njemaca u WW2 i kakve su to gubitke SRBI nanijeli Njemcima u WW2 ?
Evo ti sa žestokog srpskog sajta, pa čitaj i trijezni se !
http://www.srpsko-nasledje.co.yu/sr-l/1998/06/article-04.html

crni djordje:
5)Kojim bi pismom pisali svi narodi bivse Jugoslavije I kako bi izgledala njihova fonetika I abeceda da nije bilo V.Karadzica;;

Svako svojim naravno !
Srbi vjerovatno jezikom iz "Zone Zamfirove" ili nekim crkvenoslovenskim sa jakim uticajem ruskog i Bugarskog.

A sada da vidimo sto sami Vuk Karadžić kaze !

Dobro sakrivene od srpskih djaka i studenata i srpskog naroda Vukove riječi, koje se nikada niđe ne mogu sresti u javnosti Srbije,
ali ja pokvareni Dukljanin, (pokvaren sam jer iznosim istinu), sam pronašao to za vas !
Što kaže Vuk.

Hmmm...da vidimo.


..Svi Slavenski narodi kromje Serbalja vostočnog' vjeroispovjedanija imaju svoje Rječnike..Mi ga sami trebamo...Ja sam takovij Rječnik preduzeo, i već skupio. On će pomenutim' potrebama udovletvoriti. Soderžavaće sve Serbske rječi, koe se nalaze u Rječnicima: (koi e samo imenom Serbskij), Dellabelli, Belostencu, Jambrešiću, Stulliju, Hajmu; imaće jošt' ednu tretinu pravih Srbskih rječi , koe se ni u ednome, ot rečenih Rječnika, ne nalaze."


(Sabrana dela Vuka Karadžića, 2. tom, Prosveta, Beograd, 1966- "Objavlnie o serbskome rječniku")

Dakle- jedna trećina "pravih srpskih riječi" (33%). Ostalo je uzeo iz navedenih rječnika.
Bar tako sam kaže.
Od te jedne trecine "pravih" srpskih rijeci, barem je pola uzeo iz Crne Gore !!!

Dakle Srbi su prije Vuka upotrebljavali - iz danasnjeg srpskog rjecnika 15 - 20 % rijeci !!!!!!!!!!!!!!!!!

I VelikoSrbi burlikuju kako je to samo njihov i niciji drugi jezik ?!?!?!?!?!



crni djordje:
6)Kome to smeta jedna jedina drzava na Balkanu koja moze da bude jaka,stabilna I nezavisna od mracnih svetskih centara moci koji se rukovode jedino I samo svojim licnim interesima I ko to pusta ljude lopovskih namera na izborne liste raznoraznih Srpskih partija pa ih I stimulise u njihovom lopovluku(MMF,Labus,Jelasic,Dinkic)a sve da bi preko istih tih likova koji sede u vladi kontrolisali ionako sludjeno Srpsko javno mnenje

Ne znam,samo znam da se udara na Srpsko nacionalno bice,na Srpski ponos I osecaj za slobodu I pravdu,na Srpski revolucionarni duh…I ide se onom logikom-BOLJE SPRECITI NEGO LECITI.
Glavu gore braco Srbi I sestre Srpkinje,sve dok nas pljuju bolji smo od njih,I plase nas se.Za sve ostale ljude dobre volje jedan veliki pozdrav.I ne sekirajte se za manjine,sve dok ja imam druga Edina,sefa u firmi u kojoj radim koji se zove Vjekoslav I sve dok kod Muje kupujem sarajevski burek…

Živiš u bajkama, vaspitan si tako da su ti bajke prikazane kao istina, nemoj se ljutiti što sam ti predstavio FAKTA, nijesam ti ja kriv nego ti što ti nijesu rekli da ti pričaju bajke, a ne istoriju.
Živiš u transu, pa rekoh samo malo da ti dam istine, možda se osvjestiš.
 
vidis crni djordje, igracina je bas taj primer koji ja tebi zelim pokazati.

vaznije je ono napred.

mracne sile? svet se ne blizi ni raju ni paklu (ako uopste to postoji). svet je isti kao sto je oduvek i bio. ni posteniji ni pokvareniji. uvek postoji neka mracna sila za male zemlje, kao sto i uvek postoji neki siledzija za slabe u razredu. ili "zavera" protiv onih koji se ne ponasaju kako taj razred smatra da treba.

ako mislis na nepravdu, socijalnu i drugu, onda je to posledica kapitalizma - a kapitalizam je nesto skroz normalno premda surovo. Zivot je nepravedan. Istorija je prema nama Srbima nepravedna. Al *ebi ga. Guraj dalje.

Igracino, za to sto si ti napisao nema mnogo diskusije. Tvoj problem, koji ispoljavas tako zustro nije ni pitanje istorije, niti antropologije, a ni jezicko pitanje "crnogorstva". To je pitanje ucmalosti i zaostalosti velikog broja ljudi na Balkanu, koji su skloni da gube energiju na nevazne stvari. Reci cu ti samo ovo : ukoliko zaista smatras da je Crna Gora nezavisna nacija i nezavisna kultura (a smatras) onda ti to smatraj. Tvoj problem. Al nemoj da trazis i da nameces svoje (veoma alternativne) dokaze za to. A ako ti i vi uopste sebe smatrate crnogorcima, onda je to vase pravo a ne nesto za sta se treba dodatno boriti. Ja sam sa svojim srpskim identitetom miran. A ti sa cnogorskim?
 
mare_car:
vidis crni djordje, igracina je bas taj primer koji ja tebi zelim pokazati.

vaznije je ono napred.

mracne sile? svet se ne blizi ni raju ni paklu (ako uopste to postoji). svet je isti kao sto je oduvek i bio. ni posteniji ni pokvareniji. uvek postoji neka mracna sila za male zemlje, kao sto i uvek postoji neki siledzija za slabe u razredu. ili "zavera" protiv onih koji se ne ponasaju kako taj razred smatra da treba.

ako mislis na nepravdu, socijalnu i drugu, onda je to posledica kapitalizma - a kapitalizam je nesto skroz normalno premda surovo. Zivot je nepravedan. Istorija je prema nama Srbima nepravedna. Al *ebi ga. Guraj dalje.

Igracino, za to sto si ti napisao nema mnogo diskusije. Tvoj problem, koji ispoljavas tako zustro nije ni pitanje istorije, niti antropologije, a ni jezicko pitanje "crnogorstva". To je pitanje ucmalosti i zaostalosti velikog broja ljudi na Balkanu, koji su skloni da gube energiju na nevazne stvari. Reci cu ti samo ovo : ukoliko zaista smatras da je Crna Gora nezavisna nacija i nezavisna kultura (a smatras) onda ti to smatraj. Tvoj problem. Al nemoj da trazis i da nameces svoje (veoma alternativne) dokaze za to. A ako ti i vi uopste sebe smatrate crnogorcima, onda je to vase pravo a ne nesto za sta se treba dodatno boriti. Ja sam sa svojim srpskim identitetom miran. A ti sa cnogorskim?

Ja sam konkretno odgovorio na bajke koje je crni Djordje postovao.

Vjeruj mi, vecinom precutim srpske bajke i stereotipe, ali ne mogu bas uvijek.

Srpska nacija je srećna nacija, jer živi na stereotipima i bajkama, koje sa istorijskom istinom nemaju nikakve veze.

Pošto je srpska nacija formirana na bajkama i izmišljenoj istoriji, srpska nacija u suštini nema što da izgubi.

Može samo da izgubi neke bajke, manje ili više.
 
Igracino mozes ti da "dokazujes" da si i Marsovac (posto danas nije "pozeljno" biti Srbin) ali oni koje bi da "zavaras" odlicno znaju ko si i sta si i ne mozes ih prevariti
...gledala sam na HTV juce kako njihovi "strucnjaci svetskog glasa" dokazuju da Hrvati uopste i nisu Sloveni i da u njihovom genetskom materijalu ima manje Slovenskih gena nego kod Srba na primer :D
 
Andreavk:
Igracino mozes ti da "dokazujes" da si i Marsovac (posto danas nije "pozeljno" biti Srbin) ali oni koje bi da "zavaras" odlicno znaju ko si i sta si i ne mozes ih prevariti
...gledala sam na HTV juce kako njihovi "strucnjaci svetskog glasa" dokazuju da Hrvati uopste i nisu Sloveni i da u njihovom genetskom materijalu ima manje Slovenskih gena nego kod Srba na primer :D

Ja sam iznio konkretne dokaze.

Ja ne pričam bajke.

Moja priča nije bajkovita, bez dokaza.

Izvolite, osporite ovaj djelić od mora FAKATA koje sam iznio u ovom topicu.

Vi možete pričati srpske bajke do mile volje, vi ste u suštini najsrećnija nacija,
jer ste nastali na bajkama, uzeli ime nekakvih srednjevjekovnih Srba, izmaštali ste svoju istoriju, pa ste te imaginacije proglasili za pravu istoriju !

Čovjek je otvorio topic sa gomilom srpskih bajki na koje sam ja samo pokazao FAKTA.

Ja ne vidim nikakav konkretan odgovor, samo vidim praznu priču kao odgovor na moj post...
 
igracina:
Vi možete pričati srpske bajke do mile volje, vi ste u suštini najsrećnija nacija,
jer ste nastali na bajkama, uzeli ime nekakvih srednjevjekovnih Srba, izmaštali ste svoju istoriju, pa ste te imaginacije proglasili za pravu istoriju !

Ti si Crnogorac koliko sam i ja Tadzekistanac...
 
Ma ti si Igračino bolid neopevani. Da ti je onaj tvoj zemljak živ nekim čudom opeveo bi te, ali bi pre toga morao da poradi na komediji i satiri. A vrlo verovatno bi napisao dotično delo pod pseudonimom da ga ne stavljaju u istu vreću (planinu) s tobom.
 
Igračino, ostali su ti već puno toga rekli, a ja bih dodala samo ono o oslobađanju Beograda, tačno je to što kažeš za Crvenu armiju ali ono za Crnogorce je čista budalaština u kojoj ima delić istine,Crnogorci su "oslobađali" Dedinjske vile, koje dan danas koriste njihovi sinovi i unuci!!!
 
Vi ste najsrećnija nacija !

Ćopavi Vuk i popovi su napravili čarobnu formulu PRAVOSLAVNI=SRBIN te ste pomocu te carobne formule postali nova nacija - SRBI, koji su uzeli ime srednjevjekovnih Srbalja, koji su se davno odselili u danasnju Vojvodinu.

Tako ste posrbili Vlahe, Crnogorce, Bugare i Makedonce, Cincare, Cigane ...

Napravili ste i novi folklor, imate najmladji folklor na svijetu - ŠAJKAČU, kapa vam je nacionalna, eto stara ni 100 godina ?!?!?!?!

Inace prosipate bajke o nekakvoj vašoj drevnosti ?

Imate "istoriografsku skolu" koja ako pronadje nekog Srbalja kamenorezca, ili molera ili opancara ili stolara,
ako ga nadje nedje u nekom dokumentu na Balkanu, vasa legendarna "istoriografska" skola, citav taj kraj proglasava za istorijski srpski.

VI STE NAJSRECNIJA NACIJA NA SVIJETU.

Prije 150 godina nijeste znali kako da se nazovete, pa je bila velika svadja izmedju copavog Vuka i popova, da li da se kaže SRPKINJA ili SRBKINJA. Nijeste tacno znali ni kako vam se ženski rod zove !

Znate vec.

srpska kafa
srpska cirilca
srpska nova godina
srpska Marakana
srpska sarma
najveci srpski reziser - EMIR
najveci srpski pisac - IVO od oca ANTUNA i majke KATE
Najveci savremeni pjesnik MATIJA - dobio ime po Hrvatu Matiji Gubcu, inace Beckovic, od nekog Srbina Becka
....................
..................
......................


Pomocu jeftinog trika takozvane "reforme" jezika, i pomocu carobne abrakadabra formule PRAVOSLAVNI=SRBIN, posrbljeno je pola Balkana.

Da li ste culi za poslovicu:
"Najbolje stvari se dzabe dobijaju"

Najveci uzlet ste imali za vrijeme Obrenovica, a kada ste povjerovali u bajke,
i kada ste poceli da ratujete, e od tada ste se suocili sa surovom realnoscu.

Neko vas je puno lagao...
Mnogo vam je zla time nanio...

p.s.
Reci cu vam nesto, ali da nikome ne kazete!
Ako zadrzite Kosovo za 50-100 godina Srbi ce biti manjina u drzavi Srbiji!
To ce biti kraj vasih bajki.
I snovi ce vam biti zabranjeni!

Pozdravlja vas DUKLJANIN Igracina i sjetite se da vas je copavi Vuk vaskrsnuo, dao vam i ime IZMISLIO VAS JE.
 
Strela:
Igračino, ostali su ti već puno toga rekli, a ja bih dodala samo ono o oslobađanju Beograda, tačno je to što kažeš za Crvenu armiju ali ono za Crnogorce je čista budalaština u kojoj ima delić istine,Crnogorci su "oslobađali" Dedinjske vile, koje dan danas koriste njihovi sinovi i unuci!!!

Te dedinjske vile su svojom krvlju zasluzili, dok su Srbi mirno cekali kraj rata.

Ja pitah, ima li neka SRPSKA bitka protiv fasista i nacista u WW2 ??

Zna li je ko ?
 
igracina:
Strela:
Igračino, ostali su ti već puno toga rekli, a ja bih dodala samo ono o oslobađanju Beograda, tačno je to što kažeš za Crvenu armiju ali ono za Crnogorce je čista budalaština u kojoj ima delić istine,Crnogorci su "oslobađali" Dedinjske vile, koje dan danas koriste njihovi sinovi i unuci!!!

Te dedinjske vile su svojom krvlju zasluzili, dok su Srbi mirno cekali kraj rata.

Ja pitah, ima li neka SRPSKA bitka protiv fasista i nacista u WW2 ??

Zna li je ko ?

A koja je to bitka tog tvog naroda, *********a?!
Zbog takvih kao ti se oni Crnogorci koji su ratovali za srpstvo, i za isto polozili svoje zivote, sad okrecu u grobovima.
A mozda i ne, klonu jedan bezobrazni, sto bi se okretali zbog tzv. bosnjaka!
 
migud:
igracina:
Strela:
Igračino, ostali su ti već puno toga rekli, a ja bih dodala samo ono o oslobađanju Beograda, tačno je to što kažeš za Crvenu armiju ali ono za Crnogorce je čista budalaština u kojoj ima delić istine,Crnogorci su "oslobađali" Dedinjske vile, koje dan danas koriste njihovi sinovi i unuci!!!

Te dedinjske vile su svojom krvlju zasluzili, dok su Srbi mirno cekali kraj rata.

Ja pitah, ima li neka SRPSKA bitka protiv fasista i nacista u WW2 ??

Zna li je ko ?

A koja je to bitka tog tvog naroda, *********a?!
Zbog takvih kao ti se oni Crnogorci koji su ratovali za srpstvo, i za isto polozili svoje zivote, sad okrecu u grobovima.
A mozda i ne, klonu jedan bezobrazni, sto bi se okretali zbog tzv. bosnjaka!

Ima li neka SRPSKA bitka protiv okupatora u WW2 ?
Zna li je ko ?

Crnogorci su na svojim ledjima iznijeli antifasisticku borbu u WW2 !

30-50 % partizanskih generala su bili Crnogorci !

Zna li neko za neku SRPSKU bitku protiv Njemaca.

Ne važi ono kad je 7. jula Srbin ubio srpskog žandara.
To vam herojstvo ne važi !
 
igracina:
Vi ste najsrećnija nacija !

Ćopavi Vuk i popovi su napravili čarobnu formulu PRAVOSLAVNI=SRBIN te ste pomocu te carobne formule postali nova nacija - SRBI, koji su uzeli ime srednjevjekovnih Srbalja, koji su se davno odselili u danasnju Vojvodinu.

Tako ste posrbili Vlahe, Crnogorce, Bugare i Makedonce, Cincare, Cigane ...

Napravili ste i novi folklor, imate najmladji folklor na svijetu - ŠAJKAČU, kapa vam je nacionalna, eto stara ni 100 godina ?!?!?!?!

Inace prosipate bajke o nekakvoj vašoj drevnosti ?

Imate "istoriografsku skolu" koja ako pronadje nekog Srbalja kamenorezca, ili molera ili opancara ili stolara,
ako ga nadje nedje u nekom dokumentu na Balkanu, vasa legendarna "istoriografska" skola, citav taj kraj proglasava za istorijski srpski.

VI STE NAJSRECNIJA NACIJA NA SVIJETU.

Prije 150 godina nijeste znali kako da se nazovete, pa je bila velika svadja izmedju copavog Vuka i popova, da li da se kaže SRPKINJA ili SRBKINJA. Nijeste tacno znali ni kako vam se ženski rod zove !

Znate vec.

srpska kafa
srpska cirilca
srpska nova godina
srpska Marakana
srpska sarma
najveci srpski reziser - EMIR
najveci srpski pisac - IVO od oca ANTUNA i majke KATE
Najveci savremeni pjesnik MATIJA - dobio ime po Hrvatu Matiji Gubcu, inace Beckovic, od nekog Srbina Becka
....................
..................
......................


Pomocu jeftinog trika takozvane "reforme" jezika, i pomocu carobne abrakadabra formule PRAVOSLAVNI=SRBIN, posrbljeno je pola Balkana.

Da li ste culi za poslovicu:
"Najbolje stvari se dzabe dobijaju"

Najveci uzlet ste imali za vrijeme Obrenovica, a kada ste povjerovali u bajke,
i kada ste poceli da ratujete, e od tada ste se suocili sa surovom realnoscu.

Neko vas je puno lagao...
Mnogo vam je zla time nanio...

p.s.
Reci cu vam nesto, ali da nikome ne kazete!
Ako zadrzite Kosovo za 50-100 godina Srbi ce biti manjina u drzavi Srbiji!
To ce biti kraj vasih bajki.
I snovi ce vam biti zabranjeni!

Pozdravlja vas DUKLJANIN Igracina i sjetite se da vas je copavi Vuk vaskrsnuo, dao vam i ime IZMISLIO VAS JE.

Nego vidji, bolje bi vam bilo (g-dinu. Balsi, postmodernim lingvistima i sl...) prije no sto skupe jos ostatak kamarile "Dukljanske akademije" da se priupitaju ko ih jos priznaje u svijet (mozda Makedonci ili neki drugi pravoslavni...hmm) i dje su se dostojno kao ljudi pojavili na neki medjunarodni naucni kongres. Sve vrsni strucnjaci !

Dovoljno jasno, principijelno gledano da su sve vase teorije toliko usko orijentisane na odbranu "crnogorstva" i odbrani od "velikosrpske hegemonije", objasnjava koliko su sve vase teorije jednostrane (doduse neke ne potpuno netacne) i nistavne. U ozbiljnoj istoriografiji se NIKAD nista ne smije svoditi na samo jedan princip. Vama je jedini cilj SADASNJI i politicki, a to je NEZAVISNOST ! Nije vas mnogo briga ni za proslost i tradiciju itd... i to treba ljudima u Srbiji dobro predociti !
Vi biste bili spremni pljunuti sjutra i na rod svoj i porijeklo i sve napustiti, samo kad bi vam se pruzila prilika da postanete nezavisni.

Da se skloni dobro poznati mafijaski rezim u Crnoj Gori i vi biste se skinuli jos lakse i to go**ivom motkom ! Prije nego sto nastavis pod**bavati Srbijance (na njihov forum !), kopile drljevicevsko, svrati malo do sjevera i sjeveroistoka Crne Gore i pocni tako tupiti.
Mogao bi zaraditi samo metak u celo ! Neces nas odvajati na silu, zvijerino !

Drljevicevce i Mazzolinijeva istriscad na vjesala !
 
Kod drljevicevaca ti je sve moguce, pa cak posle dobro poznatog "Crnogorskog" pocinju govoriti i Maternjim jezikom !

Tako da cete uskoro imati u spisku svijetskih jezika (World list of languages) :

- Magyar (officially Hungarian)
- Maltese
- Mandarin
- Maorish
- Maternal (Nowdays Maternal language spoken in Montenegro)

Svaka cast bagro Di Stefanova !
Smijace nam se stranci !
 
jao jao igracino...stani di si :) a ja sam ti vec rekao. ako si crnogorac...dukljanin dobro, neka si "dobro ti ucinjelo" al prestani nas smarati sa tvojim dokazima, pardon "faktima" za tako nesto. jel nemas pametnija posla?
 
ako ti je do fakata, KO SMO ONDA MI, ako smo sve uzeli od drugih. i masovnost, i jezik, i tradiciju....odakle smo dosli? jel smo u XIX veku odjednom pali sa marsa sta? tako se nasli na zemlji, tek dosli sa marsa, i ajde eto da malo, kad smo vec tu, da uzmemo, otmemo, pokrademo crnogorcima (vajnim crnogorcima koji su tu vec hiljadama godina ako ne i duze), hrvatima (koje ti nesumnjivo mnogo postujes), albancima.... ma idi.
 
Zarathustra:
Kod drljevicevaca ti je sve moguce, pa cak posle dobro poznatog "Crnogorskog" pocinju govoriti i Maternjim jezikom !

Tako da cete uskoro imati u spisku svijetskih jezika (World list of languages) :

- Magyar (officially Hungarian)
- Maltese
- Mandarin
- Maorish
- Maternal (Nowdays Maternal language spoken in Montenegro)

Svaka cast bagro Di Stefanova !
Smijace nam se stranci !
ma malo previse vas je zagolicao ovaj kamenjar ali recimo njega malkcice pustite po strani nego ovaj a da li ste se zapitali zasto takovih kao on ima dosta u crnoj gori koji nece sa srbijom
ajte malo iskljucite glupiranja njihovog establismenta nego pokusajte to posmatrati sa druge strane
slozicete se da mozete razumeti averziju slovenaca hrvatina muslimana siptara i ostalih prema srbiji ali zasto i crnogorci sada nece sa srbijom ni u kojoj varijanti
postoji li greska u koracima u srbiji
 
ljivo je to kako su svi gazili Srbiju kako su hteli,i jadni mi svi su bili protiv nas,od kad je sveta i veka.TE Turci te Austrijanci,Madjari,Nemci...pa do Amerikanaca,Engleza...ma nema ko sve nije.Svi su oni bili brojni od nas,ali smo ih mi sve na kraju Z*li zar ne? :roll:
 

Back
Top