Sudden Strike-pomoć

bojance

Zainteresovan član
Poruka
265
Evo uzeo sam ovu igru posto mnogi kazu da je dobra ali sam se razocarao njenom tezinom.Inace Sudden Strike mi se dosta svidja ali sto je tesko,tesko je.Hteo bih da pitam da li je neko igrao ovu igru (prilicno je stara)kakva su vasa iskustva itd.Zamolio bih one malo iskusnije stratege da mi objasne osnovne taktike,cake i ostalo u ovoj igri.Jos bolje,da vas ne davim,napisite sajt (da je na srpskom) gde mogu da nadjem ovakva uputstva ako on uopste postoji.Hvala unapred!
 
Mnogo strpljenja,neprospavanih noci i tableta za smirenje.Ako ti se dopala ta igra samo kreni polako,kad sam ja poceo da igram dosta sam i odustajao od misije pa sam onda poceo da razvlacim na po nekoliko dana za jednu misiju a posle je vec bilo lakse ali igra nije naivna.Verovatno znas da imas da preuzmes na stotine misija sa neta i naravno sve su besplatne.Sto se taktike tice stvarno nisam imao pravila,neki put je to bilo pipanje u mraku sa snajperima(ako ih ima)a neki put pun frontalni napad sa svom raspolozivom mehanizacijom i ljudstvom.Inace koji deo igras?
 
Imam Sudden Strike 1 (tj. prvi deo) jer nastavak nisam uspeo da pronadjem.I to sto kazes da mogu da se skinu nove misije za ovu igru stvarno nisam znao,a ti ako znas napisi odakle mogu da se skinu,i koliko su 'teske'.Ajd hvala!
 
Misije su oko 400 Kb neke manje neke vise uglavnom ti nece biti problem da to preuzmes.Ima tamo i nekih dodataka za igru a ako se dobro secam imas u okviru igre i editor misija pa mozes i sam da pravis mape i misije.Na ovoj adresi mozes preuzimati misije http://www.sudden-strike-maps.de/. Znaci tu ti je besplatno a ako i sam napravis neku dobru misiju mozes da je okacis kod njih.
 
pa ja lepo odem skinem i ubacuim u C:\Program Files\Sudden Strike\Maps\single ali nece da mi se pojave u igri.Ucem u igru pa single player pa u single missions ali ne pojavljuju.ajde molim te objasni kako si ti ubacivao.thanks.
 
E tako vec moze.Ta mapa koju skinuo nije za sudden u originalnom izdanju vec ti treba dodatak-mod RWM 5.0 koji je tezak 35.50 mb ili APRM 4.0 a on je 77 mb.Drugo resenje ti je da pazljivije odaberes misije koje ces skinuti t.j. iskljucivo za Sudden Strike bez dodataka u imenu misije tipa (SuF) ili(SF) ili(RW)itd
ali ako imas dobru vezu skidaj one modove pa ces onda moci da guras sve misije i neces se pokajati.Ta igra nema kraja i nemoj da se iznenadis ako ti se u nekoj misiji pojavi Abrams umesto Shermana :wink:
 
Evo upravo sam nabavio ekspanziju forever za Sudden Strike i mislim da je odlicna.nove mape,nova poboljsanja,dobro je to.nego sada mi rade i one tvoje mape a i one koje sam pre skidao sa neta.jos samo ako bi mogao da mi kazes da li negde moze da se skine neki dodatak u smislu novih vojski i jedinica (mislim na partizane ili cetnike kao sto to postoji u Codename:Panzers) pa da mogu sa njima da igram i na nove tenkove,vozila,kamione itd.u svako0m slucaju hvala ti mnogo!
 
:D oh konacno.Sto se tice dodataka to sam ti vec napisao par poruka ranije.Sto se tice novih vojski i vozila uglavnom je prepusteno ljudima koji prave misije solo mada ima nekih dodataka tipa vijetnama sibira itd.Na onom sajtu gde su mape sve ti lepo pise.Partizani i cetnici,he to nisam nasao do sada mada sam video misiju "Bihac 93" koju su greskom postavili u Singl misije a ona je u stvari multi,tako da je nisam igrao.Ako bas hoces domacu scenu u folderu gde ti se igra instalirala imas fajl "QED.exe"pokreni ga(to ti je editor misija) i napravi misiju pa je daj na sajt da igramo.poz.
 
E pazi kad hocu da pokrenem neku misiju ono mi izbaci:

Sudden Strike-Forever:game_exe.exe-Application Error

The instruction at "0x012a2eda" referenced memory at "0x0000000".The memory could not be "read".

Click on OK to terminate the program
click to CANCEL to debug the program

I samo me izbaci na desktop windowsa...sta da radim?
 

Back
Top