Hoće li Stefan Karić odgovarati...

Strela

Elita
Poruka
17.244
Pre par nedelja, kao što znate,Stefan Karić je vozeći u pijanom stanju (1,87 promila alkohola u krvi, dozvoljeno je 0,5), izazvao tešku saobraćajnu nesreću, u kojoj je teško povređena Stanislava Pavlović, koja je i dalje na lečenju u Urgentnom centru, sa neizvesnim ishodom oporavka.
Drugo opštinsko tužilaštvo u Beogradu zatražilo je od Uprave saobraćajne policije obaveštenje o tome ko je naredio da se Stefanu Kariću uradi alko-test. Zatraženo je ime i prezime ovlašćenog lica koje je poslalo Karića na ispitivanje krvi.
U celoj priči me zanima da li je mladi "gospodin" iznad zakona? Recite i vi svoje mišljenje...
 
Hoce li odgovarati...? Ajde lepo razmisli...sagledaj opstu socijalno-ekonomsku situaciju u nasoj zemlji...pogledaj koliki je broj obrazovanih, diplomiranih, apoliticki orijentisanih...razumi u kakvom je stanju moral srpskog "gradjanskog" drustva...pogledaj kakve uzore mladi shvataju kao svoje...Jasno ti je da je vecina Srba i dalje slepa kada je upitanju kult vodje ili kult jake i mocne porodice. Mi uglavnom volimo jake, glasne, ostre, naocigled stamene i beskompromisne, mocne i uticajne ljude da nam budu vodje...i da li ce ovaj majmun da odgovara? Naravno da nece...a i ako bude odgovarao, vrlo lako ce sve biti iscenirano i on ce biti slobodan kao ptica :wink: . Sto se mene tice...drakonski bih ga kaznio, cisto da shvati da nije kako ti to kazes iznad zakona. Medjutim, njemu je odlicno jasno da iza njega stoji njegova idiotska porodica i jos par stotina hiljada slepaca koji ih podrzavaju.
 

Back
Top