System Restore

Daj mu veci prostor za smestanje slika sistema pa ces imati vise tacaka na koje ga mozes vratiti. Mogu ce je da nije mogao da vrati sistem na odredjenu tacku jer nije bilo promena koje je registrovao... iz licnog iskustva. :D
 
Slobodno je 50% HD-a od 80 GB,nalog je sa admin.pravima,a više ne postoje ni restore points koje sam ja pravila za prethodne datume - samo restore points za tekući datum (sutra već one od juče NE POSTOJE!)
P.S."Disk space to use" = max (12%)
 
zokky:
A mozda si pokupio i neku gamad sa neta .
Slobodno je 50% HD-a od 80 GB,nalog je sa admin.pravima,a više ne postoje ni restore points koje sam ja pravila za prethodne datume - samo restore points za tekući datum (sutra već one od juče NE POSTOJE!)
P.S."Disk space to use" = max (12%) :?: A i Kaspersky ne nalazi ništa
 
Da je sistem restore iskljucen ne bi imala ni jednu tacku, koliko vidim pise da ima poslednju koju je napravila. Slike sistema se snimaju na sistemskoj particiji, tako da Windows sam odredi deo koji ostavlja tom delu, to je uglavnom 12%. Pokusaj da ga povecas, ako je mozda smanjen iz nekih razloga.
 
Da slazem se ,ali kada se smanji deo za oporavak sistema komp "pita " dali si siguran da zelis to da uradis, a u slucaju da smanjis previse on automatski iskljuci oporavak ili sacuva samo zadnju registrovan tacku a opet SALA pise da je 12% obezbedjeno.
Probaj u SAFE MODU da skeniras komp sa AdAwareSE.,SpyBot1.4(nova verzija) i sa Kasperskym sa svezim definicijama(mozes jos i da pustis CwSchreder ili Stinger) i HijackThis kod koga posle skeniranja ili posaljes rezultat na njihovu adresu ili sama cekiras "redove"za koje mislis da ne pripadaju TU.
NAPRAVI BACKUP vaznijih podataka za slucaj da se nesto zezne..
 
Pokusao sam preporuciti programe koje sam isprobao i koristio (a i sad ih koristim) a uz to da su i besplatni, jer dok se ove druge "kupe", a komp je vec nacet i trokira, bice zreo za format C.
MADA u nekim trenucima brze je i bolje formatirati nego se patiti nedeljama sa lecenjem.
Prosto TotalComander >Copy-Paste sa C na D sve sto je vazno( a ovo iziskuje pola sata MAX) pocnes u subotu pre podne do vecere si pri kraju sa svime.(uz malo piva :D )
 
zokky:
Pokusao sam preporuciti programe koje sam isprobao i koristio (a i sad ih koristim) a uz to da su i besplatni, jer dok se ove druge "kupe", a komp je vec nacet i trokira, bice zreo za format C.
MADA u nekim trenucima brze je i bolje formatirati nego se patiti nedeljama sa lecenjem.
Prosto TotalComander >Copy-Paste sa C na D sve sto je vazno( a ovo iziskuje pola sata MAX) pocnes u subotu pre podne do vecere si pri kraju sa svime.(uz malo piva :D )

Hvala vam svima.Na kraju mi se smučilo da isprobavam ovo ili ono, pa sam reinstalirala Windows.Sad je sve u redu, normalno, a videćemo kolko će to da traje. :roll: Sad ću se patiti jedno 3 dana da sve opet instaliram,ali to je Windows, zar ne :?:
 

Back
Top