KAKO JE U VODI?????

loop:
Suzy:
loop:
ma cepaj se droljo i pod vodom ako hocesh, ja ti pare ne dam
e124.gif

Drolja ti je mama...
nisi cuo da neko moze da ima decka ili devojku...?
Ali da ..sorry..
nije imao ko da te nauci...

ti bas ne znash za salu
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=84856&start=30&sid=d3844c778e10c44a3f1e4bef3caac1ea

Pričaju loop i lav607:
• E jest' fino yebavati!
• Odakle ti znaš?
• Ma prič'o mi jedan što je gled'o.

a194.gif

E, sada si me bas slatko namejao.... :D
vidis da mozes da mozes da budes duhovit i bez vredjanja....
znala sam ja da si ti fin i neiskusan momak :wink: (i da ti ono bas nije lezalo)
nego ajd malo da pustimo znalce da cujemo sta ima da rece.... :wink:
 
a se pojavi jokej --gazda ispod njega ,,he he
ej bre suzy pa stvarno smogni snage i odradi ,,, mnogo pitaš ,,a kad kreneš sa radnjom ima da se preslišavaš šta ti rekoše ovi ,,, nekako najbolje kada se ne planira ,,, ti ispisa celo blokče redosleda ,,,, rebalo bi malo opuštenije prići temi seksa ,,,ovo je mnogo planiranja
 
Ma nema sta da se preslisavam...zapamticu... :wink:
Ali...ljudi....
zar je moguce da skoro niko nije...i nema neke detaljnije savete...ili iskustva....
A cega smo se , drage moje mi sve ovde naslusale....
a sada kad ti treba savet ili iskustvo....
nigde nikog....
hmmmm
:cry:
 
eee suzy voajerko jedna pa ti bi da čuješ priče a mala? ,,pa tako reci ,,, ja ne mnogo vrem... rekoh bazen a čini mi se da i ostali priznali ,,, ok šljapka kada te mali udara ,zapljuskuje baš kako treba ,,,ako je sparno ,,ona vrućinčina od stopedeset step. tada baš prija ,,, i seks i bazen ,,,, jel ti se digo na ovo ,,, ili bi živopisnije ,,, kaži kojotu nek te pali ,,,čini mi se da ume plastično da objasni
 
A, kakvo bi ti iskustvo uopste htjela da cujes?
O uticaju morske soli na kiselost vagine...?
O izgledu vulve, dok joj se u vodi priblizavala penis u erekciji...?
O penetriranju, u detalje, centimetar po centimetar...??? :roll:
 
Sa muške strane gledišta, može ali ako si napaljen dobro. U drugom slučaju, vaginalna vlažnost se povećava i sami tim je osećaj nikakav. Nisam nikada probao u morskoj vodi, i neznam da li vas, a i nas, može nagrizati so. Ako boli, možda samo zbog hladne vode i neotvorenosti.
 
Gazdarica:
A, kakvo bi ti iskustvo uopste htjela da cujes?
O uticaju morske soli na kiselost vagine...?
O izgledu vulve, dok joj se u vodi priblizavala penis u erekciji...?
O penetriranju, u detalje, centimetar po centimetar...??? :roll:

Ja ne znam sta je to sto prouzrokuje bol....za koji sam cula da tada postoji...ima mi logike to sto zaista voda ispire sokove..i mozda je zaista teze....
Jedino mi je ono iskustvo sa bazena..(do yaja-sto rece) nesto reklo.... :?
I zaista me zanima od ljudi koji su to radili na moru...kakve utiske imaju....da li je to jos bolji osecaj....nego na -suvom-....da li su imali problema.....Gde..na kojoj dubini su to izvodili.....da li su imali problema sa posmatracima....(fino je i ono iskustvo sa Italijom...ali ja ne idem tamo...i nije plaza u pitanju)
..eto.... :cry:
 
Nemam iskustva sa sexanjem u moru... Inace, slana voda smanjuje viskoznost vaginalnog maziva za vise od 60 odsto... Elem, to ipak ne znaci da je sex nemoguc i da se u njemu ne moze uzivati...
Ipak, budi spremna i na mogucnost da ce te boljeti...
 
Vragolasta Amfibija:
Ne...ne...sto je lazete !!!

Maco...uzasno boli !!!

Nikad to nemoj da probas !!!
7.gif

E ...i necu!!!!!!!
i necu da ti kazem kako je bilo....!!!
utata!!!

Pa, bar od tebe , lava, mistera, kojota, djavolice.....ocekivala sam malo -konkretnije- i detaljnije odgovore...
nista , bicu u ladovini..... 8)
a on...neka se snadje..... :wink:
 
HeBePoBaTaH_:


Ja bih se na tvom mestu zabrinuo. Spermatozoidi žive u vodi 48 sati, u slanoj ne znam, ali sigurno postoji mogućnost da ti nešto neplanirano upliva :lol:
Inače, uvek bolje je u moru nego na plaži. Ko ne zna, nek proba :P

Pa, brajko...tebi moram da verujem.... :wink:
probacu, no sta cu....
nego.....vidim...dobo si obavesten o mogucim posledicama....jel to zbog tvog straha....? :wink:
 

Back
Top