~ANCIENT ASTRONAUTICA~Stari dobri Erich von Daniken

CYBERVRAC:
Slazes li se sa njegovom tvrdnjom da su vanzemaljci posetili nasu planetu u davnoj proslosti i uticali direktno na razvoj samog covecanstva kao i njegovih mnogih kultura? :wink:

slushaj... mozda su ovde svracali

mozda su i dalje tu...

al ja nabedjenijeg seljachinu arogantnu i nepismenu u zivotu nisam chito

pa kad je njegova svaka rechenica tipa: kora onog drveta jasno pokazuje da su tu 14 maja 256 godine u 10 pre podne vanzemaljci pili chaj, a ti chitaoche ako mi neverjesh si glup, svinja, pavijan, retardirana vashka i mnogo me nervirash... nisi dostojan chitanja mog remek dela...

e onda mislim... stvarno...

:roll:
 
Nase dosadasnje znanje o eventualnim dodirima vanzemaljskih bica sa Zemljom u praistoriji bi moglo da se svede na dve recenice:
1. Nesto takvo je u principu moguce
2. Do sada nije dovoljno dokazano.

A Erih fon Deniken (koji da se razumemo nit' je arheolog, nit' je astronom, istoricar, klasicni filolog, fizicar, ili sta vec), iznosi svoje terorije na osnovu onoga sto njemu "lici", i na osnovu toga da ljudska rasa nije sposobna za velika tehnoloska dostignuca bez uplitanja sa strane. :evil: :roll:
Da se razumemo, njegove prve dve knjige su prodate u milionskim tirazima, a u njegov zabavni park Mysteries of the World ne prestaje da se sliva novac. I to nesto govori, zar ne :?:
Tako da... zabavno stivo? O, da. Nauka? :arrow: NIKAKO
 
Neeavah:
.

A Erih fon Deniken (koji da se razumemo nit' je arheolog, nit' je astronom, istoricar, klasicni filolog, fizicar, ili sta vec), iznosi svoje terorije na osnovu onoga sto njemu "lici", i na osnovu toga da ljudska rasa nije sposobna za velika tehnoloska dostignuca bez uplitanja sa strane. :evil: :roll:
Moje iznenadjenje kada sam se u jednoj prilici upoznala sa Erihom bilo je vece nego da sam videla NLO. Erih fon Deniken je nashe gore list :D
 
ona:
Neeavah:
.

A Erih fon Deniken (koji da se razumemo nit' je arheolog, nit' je astronom, istoricar, klasicni filolog, fizicar, ili sta vec), iznosi svoje terorije na osnovu onoga sto njemu "lici", i na osnovu toga da ljudska rasa nije sposobna za velika tehnoloska dostignuca bez uplitanja sa strane. :evil: :roll:
Moje iznenadjenje kada sam se u jednoj prilici upoznala sa Erihom bilo je vece nego da sam videla NLO. Erih fon Deniken je nashe gore list :D
Hajde malo preciznije o tome,voleo bih da cujem,OK? :wink:
 
chovek samo izlaze svoje teorije i ne sili nikog ni na koji nacin da se slozi sa njegovim misljenjem.
a sto se tice dokaza o davnim posetama inteligentnijih bica, dokazi postoje samo sto se tumace na razlicite nacine. recimo u pecinama ili piramidama maja su nalazeni grafiti i skice objekata koji su veoma, slicni danasnjim raketama i avionima...
medjutim ja to ne vezujem odmah za posetu vanzemaljaca, mozda su maje videli nas same ali iz buducnosti, putovanje kroz vreme , ovo ono :?:
 

Back
Top