Zasto se kaze "ugrozen"!?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Da li se secate kad ste bili mali, tj. pred kraj ili sredinom osnovne skole (kako ko) pa ste poceli da se interesujete za sex. E, ako ste to ineresovanje pokazivali javno odmah ste bili etiketirani od stane devojcica. E sad, stvar je u tome, to me je i onda zbunjivalo, sto su iste uvek govorile:

“pusti ga vidis da je ugrozen” :oops: :oops: :oops:

Ili nesto u tom fazonu, ali kljucna rec je ugrozen! Zasto bas ta rec koja nikako ne prilici situaciji? Znamo sta znaci biti ugrozen, a to i nije bas primereno situaciji kad je neko samo malo vise zainteresovan za sex ili potentan. Da se kaze “opterecen”, jos i nekako ali ova rec se mnogo manje upotrebljava, a vise se koristi “ugrozen”

Da li je to sto su devojcice pokusavale da nas zbune koristeci rec koja nikako odgovara, ili je po sredi nesto drugo. Umeso da nam kazu:

“vidis da je potentan (cool)!” :lol: :lol: :lol:

ili

“vidis da je decko bas, bas zainteresovan za sex” :lol: :lol: :lol:

One su koristile ovaj otrcani izraz, koji je nasoj zinteresovanosti davao negativno konotaciju... :?

Sta vi mislite o tome?
:?: :?: :?:
 
Da, decaci su ugrozeni jer pricaju o sexu a one su kao fine a:
1/Drndaju klicu uvece pod pokrivacem da sve puca
2/Ovlaze kad vide natecenu patku kod profesora fizickog ispod trenerke.
3/Slusaju kevu i caleta kao se prangijaju
4/Lascivno lizu sladoled i obavezno pazare DVE KUGLE i to od COKOLADE u JUMBO kornetu
5/Cupkaju dlacice na picichicu dok gledaju kako pevusi neki boy band
6/Namerno se za vreme klope umazu saftom od pecenja i oblizuju se gledajuci u kumovog sina koji sedi prekoputa njih
7/Vezbaju pusenje na banani
8/Zimi natuku debelu trenerku i trljaju se o rebra radijatora dok ne svrse
9/Kao pod 8 ali se nastele na ugao masine za ves i puste centrifugu
10/Izdrkaju komsiji studentu koji im gleda u solju kad pobegnu sa casa
 
snoshaj efendija:
Da, decaci su ugrozeni jer pricaju o sexu a one su kao fine a:
1/Drndaju klicu uvece pod pokrivacem da sve puca
2/Ovlaze kad vide natecenu patku kod profesora fizickog ispod trenerke.
3/Slusaju kevu i caleta kao se prangijaju
4/Lascivno lizu sladoled i obavezno pazare DVE KUGLE i to od COKOLADE u JUMBO kornetu
5/Cupkaju dlacice na picichicu dok gledaju kako pevusi neki boy band
6/Namerno se za vreme klope umazu saftom od pecenja i oblizuju se gledajuci u kumovog sina koji sedi prekoputa njih
7/Vezbaju pusenje na banani
8/Zimi natuku debelu trenerku i trljaju se o rebra radijatora dok ne svrse
9/Kao pod 8 ali se nastele na ugao masine za ves i puste centrifugu
10/Izdrkaju komsiji studentu koji im gleda u solju kad pobegnu sa casa
:D budalo
sta ti sve nece pasti na pamet.pa kako ti to sve znas?zena i sestra ti pricale ili ko?odaj nam tajnu poznavanja zena oooo efendija
 
hanibal77:
snoshaj efendija:
Da, decaci su ugrozeni jer pricaju o sexu a one su kao fine a:
1/Drndaju klicu uvece pod pokrivacem da sve puca
2/Ovlaze kad vide natecenu patku kod profesora fizickog ispod trenerke.
3/Slusaju kevu i caleta kao se prangijaju
4/Lascivno lizu sladoled i obavezno pazare DVE KUGLE i to od COKOLADE u JUMBO kornetu
5/Cupkaju dlacice na picichicu dok gledaju kako pevusi neki boy band
6/Namerno se za vreme klope umazu saftom od pecenja i oblizuju se gledajuci u kumovog sina koji sedi prekoputa njih
7/Vezbaju pusenje na banani
8/Zimi natuku debelu trenerku i trljaju se o rebra radijatora dok ne svrse
9/Kao pod 8 ali se nastele na ugao masine za ves i puste centrifugu
10/Izdrkaju komsiji studentu koji im gleda u solju kad pobegnu sa casa
:D budalo
sta ti sve nece pasti na pamet.pa kako ti to sve znas?zena i sestra ti pricale ili ko?odaj nam tajnu poznavanja zena oooo efendija

Opet moja zena...
 
hanibal77:
snoshaj efendija:
Da, decaci su ugrozeni jer pricaju o sexu a one su kao fine a:
1/Drndaju klicu uvece pod pokrivacem da sve puca
2/Ovlaze kad vide natecenu patku kod profesora fizickog ispod trenerke.
3/Slusaju kevu i caleta kao se prangijaju
4/Lascivno lizu sladoled i obavezno pazare DVE KUGLE i to od COKOLADE u JUMBO kornetu
5/Cupkaju dlacice na picichicu dok gledaju kako pevusi neki boy band
6/Namerno se za vreme klope umazu saftom od pecenja i oblizuju se gledajuci u kumovog sina koji sedi prekoputa njih
7/Vezbaju pusenje na banani
8/Zimi natuku debelu trenerku i trljaju se o rebra radijatora dok ne svrse
9/Kao pod 8 ali se nastele na ugao masine za ves i puste centrifugu
10/Izdrkaju komsiji studentu koji im gleda u solju kad pobegnu sa casa
:D budalo
sta ti sve nece pasti na pamet.pa kako ti to sve znas?zena i sestra ti pricale ili ko?odaj nam tajnu poznavanja zena oooo efendija

Kako znam? Zene ce svasta da priznaju kad si fini prema njim, pogotovu u krevetu...
Jedna mi je cak priznala da je siljila bernadincu da vidi kitu u erekciji.
 
Aleksej_BASO:
hanibal77:
chokolada:
:wink:

Nisam hteo da vas nasmejem ali drago mi je da sam uspeo :lol: :lol: :lol:

Ali ozbiljno sam mislio da je to malo nelogicno :? :? :?
ugrozen u smislu da nemas sex pa si ugrozena vrsta valjda na to misle :? a ovamo si opterecen
ma kod nas su jednog zvali "socijal" zato sto je bio malo lud pa kao socijalan slucaj,a to nema veze sa logikom al deca lupaju sta ces
 
snoshaj efendija:
Da, decaci su ugrozeni jer pricaju o sexu a one su kao fine a: jaoooo :( :lol:
1/Drndaju klicu uvece pod pokrivacem da sve puca: kako si prost..mi se samo mazimo”ispod struka” i “iznad struka” 8)
2/Ovlaze kad vide natecenu patku kod profesora…fizickog ispod trenerke. ja sam imala profesorku... :roll:
3/Slusaju kevu i caleta kao se prangijaju: moji su razvedeni :roll:
4/Lascivno lizu sladoled i obavezno pazare DVE KUGLE i to od COKOLADE u JUMBO kornetu: to ne bih da komentarisem 8)
5/Cupkaju dlacice na picichicu dok gledaju kako pevusi neki boy band : ja to radim dok gledam sednicu skupstine… :roll:
6/Namerno se za vreme klope umazu saftom od pecenja i oblizuju se gledajuci u kumovog sina koji sedi prekoputa njih: fuj
7/Vezbaju pusenje na banani :to je radio moj bivsi decko :lol:
8/Zimi natuku debelu trenerku i trljaju se o rebra radijatora dok ne svrse: brate!!!!zar ima toga? :shock:
9/Kao pod 8 ali se nastele na ugao masine za ves i puste centrifugu: perem ves rucno..ne znam da ukljucim masinu.. :roll:
10/Izdrkaju komsiji studentu koji im gleda u solju kad pobegnu sa casa:nisam u dobrim odnosima sa komsilukom…:roll:
Izgleda da nemas pojma.. 8) :lol:
 
Daaaa ali i dalje mislim da ni same devojcice na razumeju zasto koriste tu rec, nego tu zato sto su cule od starijih, a one zato sto su cule od jos starijih, i tako... A nemaju pojma zasto je "ugrozen". Ugrozen je neko ko ce da izumre, a ne neko ko je zainteresovan za sex, ili sl!

A inace sve je to smisljeno od strane zenskog roda, da bi se od malena podsvesno u mozek muskaraca utisnulo osecanje krivice zbog toga sto su potentni, a to je iz kompleksa devojcica (podsvesnog) sto nemaju penis, pa misle da su time uskracene od strane majke prirode!

BTW ja se bas pitao gde je efendija...
 

Back
Top