Vanilice uzvracaju udarac!

Hej Tommy gde si ti pošao
e070.gif
 
sudeci po vasim postovima koji su vrlo pozitivni i vedri - konstatujem da su vam vanilice nedostajale.

e pa zatvorite okice, i pozelite sleper vanilica - i eto ga ispred vaseg prozora. nemojte zuriti... one ce vas cekati, kao i mnoga druga zadovoljstva u zivotu...
 
Tommy_V:
sudeci po vasim postovima koji su vrlo pozitivni i vedri - konstatujem da su vam vanilice nedostajale.

e pa zatvorite okice, i pozelite sleper vanilica - i eto ga ispred vaseg prozora. nemojte zuriti... one ce vas cekati, kao i mnoga druga zadovoljstva u zivotu...

Jel si ti to majstor za vanilice, ili sam ja pogresno shvatila poJentu price :wink:
 
NatasaNatasa:
Tommy_V:
sudeci po vasim postovima koji su vrlo pozitivni i vedri - konstatujem da su vam vanilice nedostajale.

e pa zatvorite okice, i pozelite sleper vanilica - i eto ga ispred vaseg prozora. nemojte zuriti... one ce vas cekati, kao i mnoga druga zadovoljstva u zivotu...

Jel si ti to majstor za vanilice, ili sam ja pogresno shvatila poJentu price :wink:

Cuj majstor... V iz mog imena je preslo na vanilice... inace bi se zvale anilice... sto je KRAJNJE BEZVEZE KAO STO MOZES DA ZAKLJUCIS :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Tommy_V:
NatasaNatasa:
Tommy_V:
sudeci po vasim postovima koji su vrlo pozitivni i vedri - konstatujem da su vam vanilice nedostajale.

e pa zatvorite okice, i pozelite sleper vanilica - i eto ga ispred vaseg prozora. nemojte zuriti... one ce vas cekati, kao i mnoga druga zadovoljstva u zivotu...

Jel si ti to majstor za vanilice, ili sam ja pogresno shvatila poJentu price :wink:

Cuj majstor... V iz mog imena je preslo na vanilice... inace bi se zvale anilice... sto je KRAJNJE BEZVEZE KAO STO MOZES DA ZAKLJUCIS :lol: :lol: :lol: :lol:


Da da vec sam zakljucila, majstore :wink:
 
Tommy_V:
Cao ekipo sta ima novo na forumu?!

Cujem da je neko pravio vanilice, BEZ MENE! Sta je to trebalo da znaci....
znaci da ti je neko skinuo recept :lol:
... ali posto si ti optimista (jel tako? tako...) onda mozes da to gledas kao svoj veoma uspesan marketing projekat... one su nastavile bez tebe (one-vanilice) i sada ih vise niko ne moze zaustaviti

tommy v ti si genijalac :D
a vanilice su igrale kolo citavu noc
sada su na odmoru na nekoj egzoticnoj tropskoj razglednici
vracaju se uskoro... i nece ici na koncert BELOG dugmeta... jer ne vole!
 

Back
Top