Kliberenje,kikotanje, smejuljenje...dobro raspolozenje ;-)

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Sta vas je ovih dana oraspolozilo? Ili nasmejalo? Ili jednostavno navuklo grimasu na smrknutu facu? Mozda ste se pokvareno nekom smeskali? :twisted: Kakva se zlocinacka misao rodila u vasem umu dok su se usne razvlacile? Hehehehe...8)

Evo sta je mene juce nasmejalo:
Resio pandur da po svaku cenu kazni cigu, a ciga zapeo da ga moli, nemoj brate, ovo, ono...
Ubedjivali se oni neko vreme i kaze mu pandur, dobro ajde, postavicu ti jedno pitanje, pa ako odgovoris tacno necu da te kaznim...
Zamisli mrak i iz mraka idu dva fara prema tebi sa razmakom od oko jednog metra, sta je to?
Ih pa to je lako kaze ciga, auto!
Pa jeeeeste, al koji auto, BMW, Opel, Mercedes...?
Ne znam kaze ciga.
Dobro ajde postavicu ti jos jedno pitanje...
Zamisli opet mrak i iz mraka ide jedan far prema tebi, sta je to?
Obradova se ciga, pa kaze to je bar lako, motor!
Pa jeeeeste, al koji motor, Suzuki, Honda, Tomos...?
Ne znam kaze ciga.
E pa onda cu morati da te kaznim...
Vidi ciga nema mu izvlacenja pa kaze, dobro kazni me al ako ti meni odgovoris na jedno pitanje:
Zamisli mrak i ti ides prema plavom mostu, a u susret ti ide zeska i mase torbicom u krug, sta je to?
Ih, pa kaze pandur, *****!
Jeeeeste, al koja *****, tvoja majka, tvoja sestra...? :lol: :lol: :lol:
 
11.gif


:idea:

E ta ti je dobra
 
Evo i ja da priložim koju tetka Nesinoj temi :wink:
Moja je zlobna...

Sinoć smo se momak i ja nešto raspravljali preko messengera, a onda sam mu ja složila frku kako sam ljutaaaaaaaaa :evil: Doduše, jesam bila ljuta, ali ne baš toliko, a on se silno utronjao i krenuo da se izvinjava :twisted:

Joj, grozna sam bila. Danas kad smo se čuli telefonom još je bio skenjan i pitao me nekoliko puta da li sam još ljuta i opet se izvinio jer je bio preterao :twisted: Zla, zla ja :(

Neću više, do sledeće prilike, hehehe :twisted:
 
Vozi se Mujo u vozu, a nasuprot njega jedan mladic.
U jednom trenutku mladic ga upita koliko je sati.
Mujo izvadi iz dzepa svoj sat, pogleda u njega, spremi ga i cuti.
Nakon nekog vremena upita ga mladic:
Zasto necete da mi kazete koliko je sati?
Zato, jer ako ti kazem, ti ces meni reci hvala.
Ja cu tebi reci; nema na cemu.
Ti ces tada mene upitati kuda putujem, a ja cu tebi reci da idem u Tuzlu.
Ti ces onda mene pitati koga imam u Tuzli, a ja cu tebi odgovoriti da tamo
imam zenu i cerku.
Onda ces ti mene pitati koliko godina ima moja cerka, a ja cu tebi
odgovoriti da ima dvadeset.
Onda ces ti mene pitati je li moja cerka lepa, a ja cu ti odgovoriti da
takve lepotice malo gde mozes videti. Onda ces ti hteti da dodes sa mnom u
Tuzlu da je upoznas, a ja cu te odvesti kuci.
Kada je vidis ti ces je odmah zaprositi, a ja cu te onda morati
poslati u picku materinu, jer - ***** zeta koji nema sat.
:P :P :P

jos uvek se smejem

:P :P :P
 
Šta me je oraspolozilo ovih dana?

Heh pa...sinoć sam se igrala s macama, baš je bilo lepo... Uzela sam Markov pecaroški štap na koji je zakačen kanap, to je njihov štap, i tako skakutala po kući, a macići zamnom...
uhuhu
Malo mače je neumornao...odaziva se... Lilika... :wink:
______________________
to ću malo češće da radim... bar se tako ove dve malo umore, pa se ne dernjaju čitavu noć :)

mnjau
 
mene uvek oraspolozi gledanje slika :D i slikanje :D :D [prevazisla sam fobiju da izgledam blesavo na slikama, pa sad koristim svaki trenutak da se sliiikam!!! :D :D :D
a jos bolje sto je skoro bila matura, pa ceo dan izmedju priprema za matis i srpski razmenjujem slike... i slikam se u dvoristu, ispred skole, u ucionici, sa nastavnicima...
kazem ja drugarici da se slikamo pored ulaza, ali tako da se vidi ime ludar... ovaj, skole. :D kaze ona meni da nema potrebe, i bez toga cu da pamtim SIGURNO ovu skolu :( :wink:
 
LPhoklica:
Šta me je oraspolozilo ovih dana?

Heh pa...sinoć sam se igrala s macama, baš je bilo lepo... Uzela sam Markov pecaroški štap na koji je zakačen kanap, to je njihov štap, i tako skakutala po kući, a macići zamnom...
uhuhu
Malo mače je neumornao...odaziva se... Lilika... :wink:
______________________
to ću malo češće da radim... bar se tako ove dve malo umore, pa se ne dernjaju čitavu noć :)

mnjau


Ovo je bas slatko :P
 

Back
Top