Kako naci decka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rosalinda

Početnik
Poruka
29
U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?
 
Pa pomalo je cudno da nailazi samo na takve tipove...mozda je ipak problem u njoj. :roll:
A univerzalno uputstvo za nalazenje decka ne postoji, ono sto uspeva kod jedne mozda kod tebe nece jer ti nije u prirodi.
Mogu samo da ti pozelim srecu.
 
NatasaNatasa:
Ja mislim da problem nije u tebi, vec u stavu muskaraca za ''neobaveznim varijantama'' i od straha da se ''vezuju''

U današnje vreme nije lako ni devojkama ni mladićima da nađu normalnu osobu.Zato te i razumem.
Moraš da imaš strpljenja, jer će se pravi kad tad pojaviti. Što se tiče tih za neobaveznu vezu - ima ih na svakom koraku.Samo treba na vreme da ih prepoznaš.
Poz. :D
 
rosalinda:
U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?

Teraj svoje i dalje, ionako ne bi bila sretna drugačijom varijantom.
Pa posle 20 promašaja , verovatnoća ti raste da nadješ nekog natprosečno inteligentnog (manje od 1,5%) ili po nekom drugom kriterijumu raritetnog(redjeg)....
 
rosalinda:
..ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.

Kako da se postavim?

kako da se postavis?
takvom lepo & kulturno reci : "Bato, ako te je zabolela Desanka Shakic, eto ti puno devojka ispod Plavog mosta, plati pa klati!!!!"

Takvi frajeri "neozbilje varijante" sluze samo za sirenje polnih bolestina po ovom gradu :evil:
 
slatko volim :)):
rosalinda:
..ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.

Kako da se postavim?

kako da se postavis?
takvom lepo & kulturno reci : "Bato, ako te je zabolela Desanka Shakic, eto ti puno devojka ispod Plavog mosta, plati pa klati!!!!"

Takvi frajeri "neozbilje varijante" sluze samo za sirenje polnih bolestina po ovom gradu :evil:
Ako se nisi salila:
1. To sto si joj savetovala, nije ni lepo ni kulturno. Naprotiv, lepo i kulturno je to kad ti muskarac iznese svoje poglede na vezu, pa cak i ako su takvi. To je iskreno i za postovanje, cak i ako se ti osecas povredjenom zbog svojih neispunjenih ocekivanja.
2. Ako ovo drugo ne govoris iz vlastitog iskustva, onda nemas pojma sa zivotom... A cak i ako govoris, opet nemas pojma. To ti kazem, jer su se na trzistu, pre stotinjak godina, pojavili prezervativi. Uvek mozes da ih kupis za male pare.. Ako ne taj "neozbiljni", onda makar ti.
 
rosalinda:
U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?

Postavi se tako da penetracija bude brza, laka i bezbolna.Preporucujem misionarski polozaj kombinovan sa brzim prelaskom u pozu 69 i zatim ide odpozadi, naravno sa dobro pripremljenom buljom.
Za desert, oral flambiran gutanjem.
 
rosalinda:
U poslednjih par meseci sam upoznala vise muskaraca u koje se nisam bas zaljubila, ali bih mozda mogla da ostvarim neku vezu...ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.
Mislim da sam prilicno odmerena u ponasanju i oblacenju, dakle ne znam cime ih inspirisem za sex, a nikada za ljubav. Nisam neka macka, ali nisam ni najgora na svetu:)
Kako da se postavim?
Jaaaaaaaaaaaooooooooj! Gde se ja sve guzim, da odgovorim;
Volis da upoznajes muskarce u kratkom roku? Jel'? To ti ne smeta....? A ne smeta ti ni to, sto se nisi bas zaljubila u njih? Pa da, to je sasvim normalno... Al' nije normalno, da oni nisu bas za ozbiljnu varijantu sa nekim ko menja muskarce i ne lozi se bas previse na njih!? To nije...
Oni nude neobavezne varijante, jer ne mogu da ti obecaju nista konkretno! Pa zar mislis da neko posle prvog sastanka moze da ti obeca vecnu ljubav? To bi bilo neozbiljno... Seks moze da se obeca, a ljubav ne. To je normalna stvar. Uputio sam te malo i na tvoja osecanja... Seti se da ni ti nisi zaljubljena u nih. To treba da se tek desi... I tako... Mogu da ti pricam u krug.
A koliko imas godina?
 
Nikad ne treba biti opterecena muskarcima.
Narocito ne sa idejom da ti treba decko.
Naravno da ti treba, to se podrazumeva.
Osim decka treba ti jos hiljadu stvari da te ispune.
Kad ispunis samu sebe na onoliko nacina koliko ti je potrebno, oni se sami lepe.
Sa njima se treba igrati u najlepsem smislu te reci i uzivati!
A pravi dodje i lako ga je prepoznati. :)
 
Julian_Duranona:
slatko volim :)):
rosalinda:
..ali svi oni su mi posle prvog sudara ponudili samo neobavezne varijante. I posto sam ih odbila, nijedan se nije predomislio i bio spreman da pokusa i nesto drugo.

Kako da se postavim?

kako da se postavis?
takvom lepo & kulturno reci : "Bato, ako te je zabolela Desanka Shakic, eto ti puno devojka ispod Plavog mosta, plati pa klati!!!!"

Takvi frajeri "neozbilje varijante" sluze samo za sirenje polnih bolestina po ovom gradu :evil:
Ako se nisi salila:
1. To sto si joj savetovala, nije ni lepo ni kulturno. Naprotiv, lepo i kulturno je to kad ti muskarac iznese svoje poglede na vezu, pa cak i ako su takvi. To je iskreno i za postovanje, cak i ako se ti osecas povredjenom zbog svojih neispunjenih ocekivanja.
2. Ako ovo drugo ne govoris iz vlastitog iskustva, onda nemas pojma sa zivotom... A cak i ako govoris, opet nemas pojma. To ti kazem, jer su se na trzistu, pre stotinjak godina, pojavili prezervativi. Uvek mozes da ih kupis za male pare.. Ako ne taj "neozbiljni", onda makar ti.

1. delom sam se salila, mada samo delimicno ;) E sad, ti pricas o muskim "pogledima na vezu", a devojka je lepo rekla da su DIREKTNE PONUDE u pitanju, a ne pogledi na vezu :roll:

2. prezervativ se jeste oooodavno pojavio, ali na zalost, mnogi muskarci ga i dalje tvrdoglavo ne koriste, ili samo povremeno, kad im se cefne :shock:
A ti da si u pravu, ne bi bolnice bile prepune devojaka koje se lece od kondiloma, i ostalih polno prenosivih bolesti :?
 
Pa je l' im neko zabranjuje da odbiju seks bez kondoma? Ako smo mi vec glupi i neodgovorni, ne morate i vi da budete. Muskarci krivi, zato sto devojke imaju kondilome?! Svasta! A otkud muskarcima? Nastali iz prljavstine? Hteo sam da ti ukazem na besmislenost teze, da momci koji ne zele vezu - prenose bolesti. Kao prvo, ne moras da budes sa njima, a ako si vec sa njima, nemoj da kukas (posto znas na cemu si)... A kao drugo, nemoj da vodis ljubav bez kondoma. Ponavljam, glupo je svaljivati krivicu na drugog, zbog toga sto si ti zakacio/la polnu bolest.
 
Julian_Duranona:
Pa je l' im neko zabranjuje da odbiju seks bez kondoma? Ako smo mi vec glupi i neodgovroni, ne morate i vi da budete. Muskarci krivi, zato sto devojke imaju kondilome?! Svasta! A otkud muskarcima? Nastali iz prljavstine? Hteo sam da ti ukazem na besmislenost teze, da momci koji ne zele vezu - prenose bolesti. Kao prvo, ne moras da budes sa njima, a ako si vec sa njima, nemoj da kukas (posto znas na cemu si)... A kao drugo, nemoj da vodis ljubav bez kondoma. Ponavljam, glupo je svaljivati krivicu na drugog, zbog toga sto si ti zakacio/la polnu bolest.

Decko, a ko je tebe veceras uvredio?? Ako sam ja, sto se bre iznervira tol'ko?? ;)

Btw, o meni uopste nije ni bila rec ;)
Pozz!
 
Sta ti je bre? Kakvo vredjanje?
Ti napises nesto, a ja kazem sta mislim... Ja nisam mislio da si me uvredila. Nemoj ni ti da tripujes.
Samo mi smeta sto si mi se sad obratila sa - decko. To mi lici na zelju, da mi, kao spustis... Ali hajde, sam sam kriv, sto diskutujem sa tobom.
 
Julian_Duranona:
Sta ti je bre? Kakvo vredjanje?
Ti napises nesto, a ja kazem sta mislim... Ja nisam mislio da si me uvredila. Nemoj ni ti da tripujes.
Samo mi smeta sto si mi se sad obratila sa - decko. To mi lici na zelju, da mi, kao spustis... Ali hajde, sam sam kriv, sto diskutujem sa tobom.

e pa tvoj odgovor je zvucao kao da si se nasao prozvanim & da si nesto povredjen/uvredjen.
A "decko" sam ti se obratila onako, vise iz zeza, a i to si pogresno protumacio da zelim da ti spustim :( Zato sam ti i napisala "pozz"
A za ovo tvoje na kraju--pa to vise govori o tebi, nego o meni
:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top