Potreban savet !!!

sweet_baby

Početnik
Poruka
28
Cao. Nadam se da nikoga necu smoriti svojim postom i da cete imati zivaca da ga procitate i da mi date savet. Unapred se izvinjavam ako moj post bude duzi nego inace. :)

Naime, ludo sam zaljubljena u jednog decka. Nas dvoje smo do pre neki dan isli zajedno u razred, ali smo se pre nedelju dana raspustili i zavrsili gimnaziju. Uvek smo se lepo slagali ali se nikada nismo druzili van skole. On ima neko svoje drustvo (uglavnom zensko) od kog ja zazirem. Oni su, najpribliznije receno, onaj tip ljudi sto misli da su velike face, idu na sve zurke, samo na to misle itd. Ja sam drugi tip, nisam narocito luda za izlascima i ne druzim se sa ljudima zato sto su face i sta ti ja znam ... inace on ima i devojku ali svi znaju da je ne voli, stalno je kulira i ostavlja samu zbog njegovog drustva koje je ne prihvata, a usput je i vara sa nekom zenom od 30 godina ... ne bitno. Uglavnom, ja bih zelela nekako da se zblizim sa njim (makar samo kao drugarica) ali zaista ne znam nikakav razlog da zovem ili tako nesto ... sve sto bih uradila bilo bi krajnje providno. Mislim da imam sanse da ga smuvam, samo mi treba dobra prilika, a ne znam kako da je stvorim. Imate li neki savet ???
 
loopy:
sweet_baby:
inace on ima i devojku ali svi znaju da je ne voli, stalno je kulira i ostavlja samu zbog njegovog drustva koje je ne prihvata, a usput je i vara sa nekom zenom od 30 godina ...

mojne da ga smuvas, osim ako ti nece biti krivo da prodjes isto kao ta devojka :wink:

Ma iskreno, nema veze i da prodjem. Nisam ja nesto posebno luda za njim niti zaljubljena do groba. Jednostavno, svidja mi se decko, rado bih bila sa njim a nema frke ako se posle rasturimo 8) Samo ne znam kako to da izvedem, a za posle cemo lako ...
 
loopy:
pa za tu varijantu, dovoljno je samo da ga pozoves telefonom i da mu kazes da zelis da nastavis druzenje i posle gimnazije.
ako imas neke sanse kod njega to ce mu biti dovoljno

:)

Mislis ??? Daj da cujem ostale, pa ako se svi slazu, da ga ja odmah zovnem :) Jedino je problem sto mu znam ribu, pa se bojim da ne sazna i podivlja ...
 
Ako zelis kres varijantu sa njim onda ti odavde ne treba savet jer posto ti je vec palo na pamet nisi bas takvo nevinasce.
Ako zelis da ti bude decko...bolje da ne zelis.Sta ce ti covek koji vara svoju devojku,varace i tebe.
 
Dete, kao prvo, priznaj sama sebi da si zaljubljena do usiju.
Kao drugo, srljas u propast, bolje se mani svega, a njemu ako je stalo, ne brini pronaci ce te.
Trece, ako ti je sudjen, zivot je pun "slucajnosti"

Ako nista drugo, maturirala si (i cestitam ti) a sad malo prozivi leto, a posle ces verovatno na fakultet, a tamo te tek ceka "poslasticarnica" veruj mi ;)
 
sweet_baby:
Cao. Nadam se da nikoga necu smoriti svojim postom i da cete imati zivaca da ga procitate i da mi date savet. Unapred se izvinjavam ako moj post bude duzi nego inace. :)

Naime, ludo sam zaljubljena u jednog decka. Nas dvoje smo do pre neki dan isli zajedno u razred, ali smo se pre nedelju dana raspustili i zavrsili gimnaziju. Uvek smo se lepo slagali ali se nikada nismo druzili van skole. On ima neko svoje drustvo (uglavnom zensko) od kog ja zazirem. Oni su, najpribliznije receno, onaj tip ljudi sto misli da su velike face, idu na sve zurke, samo na to misle itd. Ja sam drugi tip, nisam narocito luda za izlascima i ne druzim se sa ljudima zato sto su face i sta ti ja znam ... inace on ima i devojku ali svi znaju da je ne voli, stalno je kulira i ostavlja samu zbog njegovog drustva koje je ne prihvata, a usput je i vara sa nekom zenom od 30 godina ... ne bitno. Uglavnom, ja bih zelela nekako da se zblizim sa njim (makar samo kao drugarica) ali zaista ne znam nikakav razlog da zovem ili tako nesto ... sve sto bih uradila bilo bi krajnje providno. Mislim da imam sanse da ga smuvam, samo mi treba dobra prilika, a ne znam kako da je stvorim. Imate li neki savet ???

Значи он је неки мангуп...третира девојку као ђубре...вара је...мисли да је баја...а ти си фина мамина девојчица...која ипак жели да се зближи са таквом особом.
Одрасти...и почни да размишљаш...у средњој су такве са твојим размишљањем звали месо.
...а можда ти то и желиш :roll:
 
sweet_baby:
Cao. Nadam se da nikoga necu smoriti svojim postom i da cete imati zivaca da ga procitate i da mi date savet. Unapred se izvinjavam ako moj post bude duzi nego inace. :)

Naime, ludo sam zaljubljena u jednog decka. Nas dvoje smo do pre neki dan isli zajedno u razred, ali smo se pre nedelju dana raspustili i zavrsili gimnaziju. Uvek smo se lepo slagali ali se nikada nismo druzili van skole. On ima neko svoje drustvo (uglavnom zensko) od kog ja zazirem. Oni su, najpribliznije receno, onaj tip ljudi sto misli da su velike face, idu na sve zurke, samo na to misle itd. Ja sam drugi tip, nisam narocito luda za izlascima i ne druzim se sa ljudima zato sto su face i sta ti ja znam ... inace on ima i devojku ali svi znaju da je ne voli, stalno je kulira i ostavlja samu zbog njegovog drustva koje je ne prihvata, a usput je i vara sa nekom zenom od 30 godina ... ne bitno. Uglavnom, ja bih zelela nekako da se zblizim sa njim (makar samo kao drugarica) ali zaista ne znam nikakav razlog da zovem ili tako nesto ... sve sto bih uradila bilo bi krajnje providno. Mislim da imam sanse da ga smuvam, samo mi treba dobra prilika, a ne znam kako da je stvorim. Imate li neki savet ???

Predlazem ti da ga pozoves da ga pitas sta ce dalje upisati, da li se sprema za upis i tako to...
 
sweet_baby:
Cao. Nadam se da nikoga necu smoriti svojim postom i da cete imati zivaca da ga procitate i da mi date savet. Unapred se izvinjavam ako moj post bude duzi nego inace. :)

Naime, ludo sam zaljubljena u jednog decka. Nas dvoje smo do pre neki dan isli zajedno u razred, ali smo se pre nedelju dana raspustili i zavrsili gimnaziju. Uvek smo se lepo slagali ali se nikada nismo druzili van skole. On ima neko svoje drustvo (uglavnom zensko) od kog ja zazirem. Oni su, najpribliznije receno, onaj tip ljudi sto misli da su velike face, idu na sve zurke, samo na to misle itd. Ja sam drugi tip, nisam narocito luda za izlascima i ne druzim se sa ljudima zato sto su face i sta ti ja znam ... inace on ima i devojku ali svi znaju da je ne voli, stalno je kulira i ostavlja samu zbog njegovog drustva koje je ne prihvata, a usput je i vara sa nekom zenom od 30 godina ... ne bitno. Uglavnom, ja bih zelela nekako da se zblizim sa njim (makar samo kao drugarica) ali zaista ne znam nikakav razlog da zovem ili tako nesto ... sve sto bih uradila bilo bi krajnje providno. Mislim da imam sanse da ga smuvam, samo mi treba dobra prilika, a ne znam kako da je stvorim. Imate li neki savet ???

Da se smuvas s tipom koji ima gomilu riba (dobrih!) oko sebe? A devojku tretira kao djubre? Posle ces se zaliti kako te je povredjivao i kako te je varao, a znas dobro kakvim zivotom zivi!

Tipicno zenski...
 
to sto se on prema tim ribama ponasao kao djubre ne znaci da ce se prema svakoj ponasati kao djubre...
nase ponasanje u vezi zavisi od toga koliko nam neko znaci odnosno ne znaci...

pozovi ga telefonom i predlozi mu neku setnju ili odlazak u bioskop ili tako nesto ne obavezno...
a posle od razvoja situacije ces odluciti..budi opustena i ne napadna!
 
Mislim da bi trebala da iskuliraš tu ljubav što pre.Mladić definitivno nije za tebe.Vidiš da se svi slažemo da treba da ga se maneš.Jednom švaler,uvek švaler.Koliko god da je tvoja ljubav jaka,da ga privlačiš i da te voli (uzmimo primer da ste zajedno)on će posle nekog vremena da se okrene starim navikama.Mladići se ne menjaju tako lako,pogotovo neiživljeni tinejdžeri - kakav je on.
Biće ti teško u početku,ali ima toliko finih i dobrih mladića vrednih tvoje ljubavi.
To ti govori neko ko je mislio da svojom velikom ljubavlju može da pomeri planine. :shock:
Svi se zakucamo u zid pre ili kasnije.
Razmisli malo pre nego što se prepustiš emocijama.Možda ipak ima vremena da se spasiš od sindroma slomljenog srca.To nekim ljudima obeleži čitav život.
U svakom slučaju srećno. :D
 
sweet_baby:
inace on ima i devojku ali svi znaju da je ne voli, stalno je kulira i ostavlja samu zbog njegovog drustva koje je ne prihvata, a usput je i vara sa nekom zenom od 30 godina ... ne bitno. Uglavnom, ja bih zelela nekako da se zblizim sa njim (makar samo kao drugarica) ali zaista ne znam nikakav razlog da zovem ili tako nesto ... sve sto bih uradila bilo bi krajnje providno. Mislim da imam sanse da ga smuvam, samo mi treba dobra prilika, a ne znam kako da je stvorim. Imate li neki savet ???

bez brige, na$ao sam jednog slatkog crnca za tebe da ti skrene misli sa tog brezobraznog dechaka.
 
cLick - OR - Die:
sweet_baby:
inace on ima i devojku ali svi znaju da je ne voli, stalno je kulira i ostavlja samu zbog njegovog drustva koje je ne prihvata, a usput je i vara sa nekom zenom od 30 godina ... ne bitno. Uglavnom, ja bih zelela nekako da se zblizim sa njim (makar samo kao drugarica) ali zaista ne znam nikakav razlog da zovem ili tako nesto ... sve sto bih uradila bilo bi krajnje providno. Mislim da imam sanse da ga smuvam, samo mi treba dobra prilika, a ne znam kako da je stvorim. Imate li neki savet ???

bez brige, na$ao sam jednog slatkog crnca za tebe da ti skrene misli sa tog brezobraznog dechaka.

E ako je crnac u pitanju, onda tu prilikune propustam ... :D Zezam se ... hvala na savetima
 
Podji na jednu od tih zurki...smisli nacin , i preko kog drustva ces otici tamo, priblizi mu se(to ti je bio cilj, jel tako?)...
neka te obradi... (jer sa njim samo to i moze...a mozda si i htela da bas sa njim dozivis vatreno krstenje...ko zna..)
pa otvori topic- a sta sada?
- pomozite..
-ostavio me...................

ima ih dosta ovde.....citas li ih?
 
Pa ako bi ti toliko znacilo da budes sa njim iako vidis da ne postuje devojke(sto ne znaci da nece ni tebe,zavisi kako se ti postavis),pozovi ga!
A,sto se tice toga sto znas njegovu sadasnju devojku... :? samo se stavi u njenu poziciju,niko ne voli da bude prevaren!!!
 
Idite u bioskop i kad pocne film zavuci mu ruku u slic.Ako se iznenadi i pocne da negoduje, reci mu:Ma koji ti je, zezam se, mala shala...
Ako se primi izdrkaj mu, pokupi maramicom i to ce biti pocetak divnog prijateljstva (u oba slucaja).
 

Back
Top