Shta mislite o nicku Dynamite:)?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nisam hteo nista lose time reci... Pod 'nisko pao' podrazumevam srozao se po tehnicko-sadrzajnom smislu... Ja ne znam kako sam i ovde zaglavio...

Ja se iskljucivo motam po tehnickim forumima i chatovima (i ostalim community dzidza-midzama)... A ovde ubijam vreme...

Nije meni zao zbog toga... naprotiv... ali jednostavno, ako bih zaglavio na neki domaci chat, vratio bih se na moju staru zarazu, koju sam praktikovao sa 15-16 godina, kad sam gubio silno vreme zbog toga...

Jedan 'Just Conversation' forum mi je sasvim dovoljan... ;)
 
Incognito:
Ma nisam hteo nista lose time reci... Pod 'nisko pao' podrazumevam srozao se po tehnicko-sadrzajnom smislu... Ja ne znam kako sam i ovde zaglavio...

Ja se iskljucivo motam po tehnickim forumima i chatovima (i ostalim community dzidza-midzama)... A ovde ubijam vreme...

Nije meni zao zbog toga... naprotiv... ali jednostavno, ako bih zaglavio na neki domaci chat, vratio bih se na moju staru zarazu, koju sam praktikovao sa 15-16 godina, kad sam gubio silno vreme zbog toga...

Jedan 'Just Conversation' forum mi je sasvim dovoljan... ;)
ma wellcom to krstarica any way... 8)
 
coka:
Zanima me neshto a to je kakva su vasha mishljenja o Nicku Dynamite?mozda nisam smela da stavim ovo pre nego shto sam njega pitala,ali nadam se da se netje ljutiti?samo vi budite hrabri i recite vasha mishljenja o njemu:))))))[/quote
Osecam se kao da u leksikonu treba da upishem par rechi o vlasniku leksikona. :) One fore dd, sd... ne secam se tih skracenica vishe .
Dynamit je prvo i osnovno riba u horoskopu . Mushke ribe su najachi znak . Volim da komuniciram sa njima i da gajim prijateljsko / vishegodishnji odnos ...
Vidim da ovde ima dosta ljudi koji ne dolaze na krstarica/chat.
Nisu ni svesni shta propushtaju . hihihih
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top