Vratiti svoj zivot/napraviti novi

Menora

Primećen član
Poruka
822
Nakon prekida veze.

Da je poslednji na svetu ne bih ostala u vezi sa njim. Potpuno me je izmucila i izludela veza, a on mi je zivce iseckao na komade.

Nervira me sto sam se trudila toliko i sto nisam na prve crvene signale otisla. Ali to je sve zato sto sam ga volela i sto je uvek bilo u glavi "ma hajde da se potrudim vise, da dam vise, da uradim ovo da uradim ono"

Sve literature da citam na te teme ne pomaze, jedino vreme mora da prodje. Bol u grudima stoji.
 
Nakon prekida veze.

Da je poslednji na svetu ne bih ostala u vezi sa njim. Potpuno me je izmucila i izludela veza, a on mi je zivce iseckao na komade.

Nervira me sto sam se trudila toliko i sto nisam na prve crvene signale otisla. Ali to je sve zato sto sam ga volela i sto je uvek bilo u glavi "ma hajde da se potrudim vise, da dam vise, da uradim ovo da uradim ono"

Sve literature da citam na te teme ne pomaze, jedino vreme mora da prodje. Bol u grudima stoji.


Klin se klinom izbija...ili pusti da rdja vremenom izjede klin, ali nacekaces se.
Prihvati da si volela pogresnog i otvori se za novi pocetak. Radi ono sto si volela i pre, posveti se hobijima i poslu ili nabavi stene :)

Ako si dobra riba, umesto steneta - pozovi mene. Sladak sam, umiljat a ne piskim po tepihu :)
 
Nakon prekida veze.

Da je poslednji na svetu ne bih ostala u vezi sa njim. Potpuno me je izmucila i izludela veza, a on mi je zivce iseckao na komade.

Nervira me sto sam se trudila toliko i sto nisam na prve crvene signale otisla. Ali to je sve zato sto sam ga volela i sto je uvek bilo u glavi "ma hajde da se potrudim vise, da dam vise, da uradim ovo da uradim ono"

Sve literature da citam na te teme ne pomaze, jedino vreme mora da prodje. Bol u grudima stoji.

Auh, nemoj tako, neću moći da spavam noćas zbog tebe.
 
Nakon prekida veze.

Da je poslednji na svetu ne bih ostala u vezi sa njim. Potpuno me je izmucila i izludela veza, a on mi je zivce iseckao na komade.

Nervira me sto sam se trudila toliko i sto nisam na prve crvene signale otisla. Ali to je sve zato sto sam ga volela i sto je uvek bilo u glavi "ma hajde da se potrudim vise, da dam vise, da uradim ovo da uradim ono"

Sve literature da citam na te teme ne pomaze, jedino vreme mora da prodje. Bol u grudima stoji.

Kažu da tuđe iskustvo ne pomaže, ali ipak ću ti reći -
Svaka moja "najveća ljubav u životu" od prve do predposlednje
završavala se uvek istim pitanjem - "Šta mi bi?"
Šta misliš kako će se završiti ova poslednja?
A i ono "Prva ljubav zaborava nema" - je čista izmišljotina.
 
da, bas tako, osecaj kraja
Zalost jer su lepi osecaji i dani prosli, nada i iscekivanje su ustupili mesto jednoj praznini i razocarenju.

Danas sam na poslu dobro funkcionisala, i popodne, sada me je uhvatilo neraspolozenje.

Bol mora da se odboluje. Bol je znak da možemo da osećamo. Prođe posle nekog vremena.
Nakon kraja dolazi novi početak, i neki novi, lepi dani. Ne slični, ali možda i lepši.
Praznina će se polako popuniti, razočaranje će vremenom preći u ravnodušnost.
Posle ćeš imati samo sećanje i iskustvo - pa ćeš moći, hladne glave, da izabereš nijanse kojima ćeš obojiti i jedno i drugo.
 
Sad si ogorčena i to te sputava da stvari vidiš kakve jesu. Očigledno je da ti nije svejedno.

To što njoj nije svejedno ne znači da je spremna da se vrati na staro.
Nikada nije svejedno posle raskida ljubavne veze, čak i ako se raskida zbog odumiranja ljubavi, pa je raskid sasvim očekivana, logična završnica.
Nije svejedno zbog:
navike (naviknemo se i na loše odnose, i na loše partnere)
sećanja na lepe zajedničke trenutke
osećanja gubitka (osobe, vremena ... pa i sebe)

Ali, mi ovde dajemo savete na osnovu sopstvenih stavova/karaktera.
Ja nikada nisam pokušavala da krpim, amputirala sam čim sam počinjala da se osećam loše i imala utisak da se, ni posle uloženog truda, stvari neće popraviti.
Nije čovek hrčak pa da se vrti na točku samsare misleći da će, vrteći se u krug, pronaći izlaz.
 

Back
Top