Kome UISTINU treba danas Kosovo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Prisutni smo pravoj HISTERIJI oko Kosova danas u Srbiji.

Niko ne sme od politicara da konacno izusti: "CAR JE GO!"

Kosovo je postala PREDMET za politicke poene i nadmudrivanja.


A prakticno gledano, NIKOME DANAS U SRBIJI ne treba Kosovo.

Pogotovo ne sa 2 miliona ljutih Siptara, za koje NE POSTOJI NACIN da se odande pomaknu.

Ako bi kojim slucajem danas Siptari odlucili da OSTANU U SRBIJI - to bi ujedno BIO KRAJ SRBIJE!

Ta Srbi danas nisu u stanju da uklone JEDAN MALI SPOMENIK podignut teroristima, a da ce uspeti nesto sa MILIONOM SIPTARA!

makar sta...


U zadnjih 20 godina Srbija je izgubila vrednost vise Kosova, a da se niko za to previse nije uzbudio....


Vidi se da je narod u Srbiji ODLEPIO OD REALNOSTI NA TERENU!


SPC je TA koja treba da ODUSTANE OD KOSOVA, jer ona CELU HISTERIJU GURA NAPRED, zbog svojih imanja tamo.

Nije joj bitna CENA koju srpski narod treba da PLATI da bi se MOZDA ponovo domogao Kosova.

Bice ona ponovo tu da SPASAVA SRPSKI NAROD kada vec dobro izgine, kao i toliko puta do sada.


Ne pamtimo slucaj kada je ona spasavala Srbe PRE nego sto nastane klanica......
 
Pa ocito Kosovo treba mnogima - pre svih amerikancima , pa nemcima , pa EU , ..a tu se trte i sipratske pomocne snage ovih prvih ... napravi se citava guzva tih kojima treba Kosmet .... :think:

Ali Kosovo treba nama , jer je nase - i zato ce i biti nase kadli - tadli !
 
Poslednja izmena:
Комунистичко псето Тито нам је отео Косово и драгу нам Метохију а данас његов симпатизер Блјаби пита Србина,шта ће ти Косово?!
Треба ми Косово и Метохија,тамо је моја држава настајала,тамо је своју а и слободу Европе бранила,тамо су кости славних витезова....историју овог народа нису писали прљави комунистички пролетери већ славни Косовски јунаци.
 
Pa ocito Kosovo treba mnogima - pre svih amerikancima , pa nemcima , pa EU , ..a tu se trte i sipratske pomocne snage ovih prvih ... napravi se citava guzva tih kojima treba Kosmet .... :think:

Ali Kosovo treba nama , jer je nase - i zato ce i biti nase kadli - tadli !

Nama - ne treba.

Pogotrovo ne sa Siptarima.

Amerikanci su rekli jasno: "Kosovo vise nikada nece biti Srbija!"

I ja vise verujem njima nego srpskim nacionalistima.

Barem do treceg svetskog rata, a tada ce svima postati sve svejedno.
 
Ово што си ти написао, да се мене пита, било би кажњиво!

1. Не ради се само о територији, већ и о народу који на тој територији живи! Знаш, тамо постоје живи, нормални људи, српске националности, чије породице већ вијековима насељавају мјеста у којима и они данас живе!
2. Космет је покрајина Србије, и здрав разум још увијек не може да схвати да неко може да дође, и једноставно присвоји тај дио територије, протјеравши и побивши народ државе од које је територија отета.
3. Кад би био неко рационалан у овој држави, да може да схвати какве се све могућности отварају на територији Космета, и када би имао памети да то искористи, наша економија би била далеко јача и стабилнија.
4. За 10 година, највише, тако ће неко причати и о Рашкој: "шта ће нам територија пуна вехабија, терориста...бла бла"; а можда чак и о Војводини..
5. То што ти немаш никакав лични интерес од Косова, не значи да треба сви да дигну руке од њега.
 
Zauzmemo kosovo. Uspostavimo strahovladu. Da se siptari plase svaki dan za svoj zivot. I za godinu dana, pola siptara ce se posrbiti, a pola ce da uhvati tutanj za albaniju. Problem resen.

A onda mozemo isto to da uradimo sa Albanijom. Samo sto ovaj put ima da hvataju tutanj za Siciliju.

Pre bi bilo da bi krenuli u oruzanu pobunu,pa onda kad dodje rojters,cnn,al dzazira bi kukali kako ih Srbi terorisu i onda sankcije Srbiji,pa onda vojna intervencija 2.
To su nemacki saveznici,a i Turska ih smatra svojima kao i Bosance. Pustili bi nas al u *****.
 
Комунистичко псето Тито нам је отео Косово и драгу нам Метохију а данас његов симпатизер Блјаби пита Србина,шта ће ти Косово?!
Треба ми Косово и Метохија,тамо је моја држава настајала,тамо је своју а и слободу Европе бранила,тамо су кости славних витезова....историју овог народа нису писали прљави комунистички пролетери већ славни Косовски јунаци.

Za vreme Tita Kosovo je bilo DEO SRBIJE.

I VISE DECENIJA godina nakon toda.

To je JEDINA ISTINA.

Sve ostalo su nacionalisticka bla, bla, bla.....
 
Nama - ne treba.

Pogotrovo ne sa Siptarima.

Amerikanci su rekli jasno: "Kosovo vise nikada nece biti Srbija!"

I ja vise verujem njima nego srpskim nacionalistima.

Barem do treceg svetskog rata, a tada ce svima postati sve svejedno.

Не треба теби.
Американци могу да кажу шта желе,битно је шта ми кажемо.
Ти можеш веровати коме хоћеш.
Мени а и милионима других никад неће бити свеједно,то је она разлика између вас комуниста и нас националиста.
 
Ово што си ти написао, да се мене пита, било би кажњиво!

1. Не ради се само о територији, већ и о народу који на тој територији живи! Знаш, тамо постоје живи, нормални људи, српске националности, чије породице већ вијековима насељавају мјеста у којима и они данас живе!
2. Космет је покрајина Србије, и здрав разум још увијек не може да схвати да неко може да дође, и једноставно присвоји тај дио територије, протјеравши и побивши народ државе од које је територија отета.
3. Кад би био неко рационалан у овој држави, да може да схвати какве се све могућности отварају на територији Космета, и када би имао памети да то искористи, наша економија би била далеко јача и стабилнија.
4. За 10 година, највише, тако ће неко причати и о Рашкој: "шта ће нам територија пуна вехабија, терориста...бла бла"; а можда чак и о Војводини..
5. То што ти немаш никакав лични интерес од Косова, не значи да треба сви да дигну руке од њега.

Ziveli su Srbi i u Krajini, pa su se odselili i vise niko ne vice kao nekad "Krajina je srce Srbije!"

Panta rei.
 
Наравно да нам треба Косово јер нико нема право да нам одузима део наше територије због неких својих циљева, па још уз то да буде окупирано шиптарским племеном са Кавказа. И њих нема 2 милиона, и свако ко верује да би их остало на Косову када Србија поврати власт над том територијом, је благо речено глуп. А што се тиче рушења споменика, не могу да разумем пичкасто понашање наших политичара.
 
Не треба теби.
Американци могу да кажу шта желе,битно је шта ми кажемо.
Ти можеш веровати коме хоћеш.
Мени а и милионима других никад неће бити свеједно,то је она разлика између вас комуниста и нас националиста.

Da, mi smo velika sila naspram Amerike! :hahaha:

U Americi ima 20 gradova SA VISE STANOVNIKA od cele Srbije.

Ali zato smo jaki NA JEZIKU.
 
Ono sta Srbiji treba su investitori i da se grade fabrike i zaposljava stanovnistvo. E kad stanomo na nage i nadjemo saveznike u svetu i budemo imali para za pravu i dobru vojisku koja ima preduslov jaku ekonomiju onda mozemo da razmisljamo i o Kosovu i o Presevu i o Krajini i o cemu hoces. Ovakva Srbija ne moze ni da popuni minus u budzetu,a neki bi da ratuju. Sa cime i kojim parama?
 
Наравно да нам треба Косово јер нико нема право да нам одузима део наше територије због неких својих циљева, па још уз то да буде окупирано шиптарским племеном са Кавказа. И њих нема 2 милиона, и свако ко верује да би их остало на Косову када Србија поврати власт над том територијом, је благо речено глуп. А што се тиче рушења споменика, не могу да разумем пичкасто понашање наших политичара.

Srpske spomenike na Kosovu MORA da stite UN, kao SVETSKU BASTINU.

Ali, za to treba DOGOVOR POLITICARA, a ne KMECANJE NACIONALISTA.
 
Ono sta Srbiji treba su investitori i da se grade fabrike i zaposljava stanovnistvo. E kad stanomo na nage i nadjemo saveznike u svetu i budemo imali para za pravu i dobru vojisku koja ima preduslov jaku ekonomiju onda mozemo da razmisljamo i o Kosovu i o Presevu i o Krajini i o cemu hoces. Ovakva Srbija ne moze ni da popuni minus u budzetu,a neki bi da ratuju. Sa cime i kojim parama?

Tako je.

To je KONTAKT SA REALNOSCU koji su Srbi IZGUBILI.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top