`BEM TI RUSA

.pissbottleman:
'EBALI GA SVI REDOM ONAKO GADNOG.
Prva dva cista,treci moze da se vadi da je vukicu pobegla lopta i da je ovaj stigao belganac al' opet...P E D E R ! ! !zaebao nas je gadno.
pa kakve majstore fudbala imamo pa nam je sada sudija kriv,a napadaci sto su promasili ono sto je nemoguce promasiti opet nam je sudija kriv, zvone vukic bolje da nije dolazio ,u defanzivi ako je jednom uspeo da sacuva igraca i to je puno,ako budemo drugi u grupi treba da pevamo od srece!!!! MIHA JE CAR!!!!!on nam treba!!!!!nista bez slobodnjaka!!!!!
 
gagizr:
.pissbottleman:
'EBALI GA SVI REDOM ONAKO GADNOG.
Prva dva cista,treci moze da se vadi da je vukicu pobegla lopta i da je ovaj stigao belganac al' opet...P E D E R ! ! !zaebao nas je gadno.
pa kakve majstore fudbala imamo pa nam je sada sudija kriv,a napadaci sto su promasili ono sto je nemoguce promasiti opet nam je sudija kriv, zvone vukic bolje da nije dolazio ,u defanzivi ako je jednom uspeo da sacuva igraca i to je puno,ako budemo drugi u grupi treba da pevamo od srece!!!! MIHA JE CAR!!!!!on nam treba!!!!!nista bez slobodnjaka!!!!!
MA `BES FUDBAL KAD CEKAS DA TI SE MIHA NAKANI DA GA DADNE IZ SLOBODNJAKA!
NAPADAC NAMA FALI, OVAJ MALI VUCINIC OBECAVA CINI MISE :?: :?: :?: :?:
 
BIG S:
gagizr:
.pissbottleman:
'EBALI GA SVI REDOM ONAKO GADNOG.
Prva dva cista,treci moze da se vadi da je vukicu pobegla lopta i da je ovaj stigao belganac al' opet...P E D E R ! ! !zaebao nas je gadno.
pa kakve majstore fudbala imamo pa nam je sada sudija kriv,a napadaci sto su promasili ono sto je nemoguce promasiti opet nam je sudija kriv, zvone vukic bolje da nije dolazio ,u defanzivi ako je jednom uspeo da sacuva igraca i to je puno,ako budemo drugi u grupi treba da pevamo od srece!!!! MIHA JE CAR!!!!!on nam treba!!!!!nista bez slobodnjaka!!!!!
MA `BES FUDBAL KAD CEKAS DA TI SE MIHA NAKANI DA GA DADNE IZ SLOBODNJAKA!
NAPADAC NAMA FALI, OVAJ MALI VUCINIC OBECAVA CINI MISE :?: :?: :?: :?:
razmislite samo kada smo prolazili najboljie i kad nismo imali igru a kamoli davali golove tu je bio Siske iz slobodnjaka,o Interu da i nepricam cim se vratio u tim oni poceli da igraju a onaj sinoc slobodnjak pred kraj utakmice pa mogao sam u kucu da se kladim da ga nece dati ,ali dao jedan gol iz slobodnjaka pa sad moze svaki da izvodi do penzije a ,Ono sto se slazem sa tobom jeste da je Vucinic nasa velika nada i da je bolje da je on sutirao slobodnjak!!!!!!
Zali boze za Vukicem!!!!!
 
Naravno da su krivi igrachi jer ne dadose golove... ali ipak,tri penala...

A umesto koga Miha? Krstajic - Vidic odlicno funkcionishu zajedno.Krsta je juce bio igrac utakmice,a vidic je mladji ,jaci,ima vishe snage... mislish da bi mihajlovic izdrzao sezonu i u reprezentaciji i interu...a ne mozhe biti leteca izmena samo za slobodnjake...
 
Ma bre ljudi Mihajlović je spor. 90% igrača bi ga lako prestiglo .A i ne verujem da bi imao snage da odigra celu utakmicu( neko reče da ne bi izdržao sezonu u Interu i igranje u reprezentaciji i mislim da je u pravu). Osim toga vrlo je nervozan igrač;od kad nije u reprezentaciji mi nismo dobili crveni karton, zar ne :?: A i kakav smo mi to tim kad večito kukamo za jednim igračem. Nije jedini koji zna puca slobodnjake(ipak jeste najbolji).Alex.L
 
Ovakvu ekipu dugo nismo imali.Iako je Petkovic dosta los,cenim kod njega sto mu niko ne bira sastav.Dosta je bilo kumovskih veza i prodaje igraca preko nacionalnog tima.Sto se tice penala,osteceni smo, ali je Petkovic morao malo ranije uvesti Vukcevica.
 
Ma, ja sam se sokirao kad sam video da je on odabran da sudi.I prosli put nas je ovako zajebo.Jedine greske Setkovica su sto je Vucinic trebalo da igra od starta umesto Jestrovica, i sto je umseto Koromana pred kraj trebalo da udje Zigic
 
Ma, ja sam se sokirao kad sam video da je on odabran da sudi.I prosli put nas je ovako zajebo.Jedine greske Petkovica su sto je Vucinic trebalo da igra od starta umesto Jestrovica, i sto je umseto Koromana pred kraj trebalo da udje Zigic
 

Back
Top