ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА

Ć

Ćale

Gost
ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА

flag_serbia.gif


Толико...

ако неко има нешто да дода,немам ништа против.


Обрезанима коментар забрањен(и онако не знају да читају ћирилицу :lol:).
 
father:
ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА

flag_serbia.gif


Толико...

ако неко има нешто да дода,немам ништа против.


Обрезанима коментар забрањен(и онако не знају да читају ћирилицу :lol:).
trazim od nadleznih da se tema zatvori zbog sadrzaja diskriminacije prema nacionalnoj i verskoj osnovi.HVALA :twisted:
 
DeDa:
I seljacino jedna brdjanjska...takvi kao vi izazivaju rat.

Не...овакви као ја га завршавају.

Наравно да сам сељачина...што да не,може и брђанска,не видим у томе ништа лоше.

Него..пичкопаћениче,по овоме што читам смрдиш ми на балију.

Хајде лепо приѕнај да си курд и биће ти лакше :lol:
 
DeDa:
father:
ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА

flag_serbia.gif


Толико...

ако неко има нешто да дода,немам ништа против.


Обрезанима коментар забрањен(и онако не знају да читају ћирилицу :lol:).
trazim od nadleznih da se tema zatvori zbog sadrzaja diskriminacije prema nacionalnoj i verskoj osnovi.HVALA :twisted:

gasi...

e ovi abdulrahmani svih boja i dezena trebalo bi chesce da se banuju na forumu.
 
father:
ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА

flag_serbia.gif


Толико...

ако неко има нешто да дода,немам ништа против.


Обрезанима коментар забрањен(и онако не знају да читају ћирилицу :lol:).

FALA TI BURAZERE IMNAS PIVO OD MENE
MALO MOZAK DA ODMORIM OD SVEGA OVOGA SA TURCIMA OVIH DANA

OJ SRBIJO MATI NEMOJ TUGOVATI
OJ SRBIJO MATI NEMOJ TUGOVATI
ZOVI SAMO ZOVI SVI CE SOKOLOVI
ZATE ZIVOT DATI
 
Значи не верујем колико сте се примили на сличицу Српске заставе.

Ево,и ја се придружујем апелима да се ова тема закључа,стварно нема смисла да се на форуму Крстарице,највећег портала Србије и Црне Горе јавно прикаже Српска застава и испише "живела мајка Србија".

Иначе,реакције на "тему" су биле баш онакве какве сам и очекивао...


Палим одавде...
 
father:
ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА

flag_serbia.gif


Толико...

ако неко има нешто да дода,немам ништа против.


Обрезанима коментар забрањен(и онако не знају да читају ћирилицу :lol:).

Zastava sa dvoglavom curkom je da puknes od smkeha,nego salu na stranu,mi nismo monarhija pa da imamo za simbol krunu!Jedinu zastavu koju priznajem za svoju je sa petokrakom!Tvoju poslednju recenicu necu ni da komentarisem,fasisto!

ZIVEO PROLETERSKI INTERNACIONALIZAM!
 
CIKLON B:
eve ti diskusije
srbija mora biti zemlja srbskog naroda i nikoga drugog vise!!! krv i tlo - razumes

SRBIJA SRBIMA!!!

da,da,a one koji nisu srbi treba ubiti ili makar proterati,one koji su mesane krvi treba spaliti,a sve ateiste i druge "nevernike" nabiti na kolac i ostaviti ih tamo dok ne istrunu...sve cigane i kineze korisiti kao belo roblje..i onda ce ostati jedna lepa srbija,puna sve samih srba,originalnih,cistokrvnih i nebeskih...sve kada se oduzme i sabere mozda ostane sacica ljudi u zemlji...ali nema veze,bitno je da je srbija zemlja srPskog naroda....:roll: :roll: :roll: :roll:
samo da mi je znati koji je kriterijum da li ce neko biti proglasen pravim srbinom ili ne?!!!da li si svestan koliko su srbi mesan narod...koliko se fizicki razlikuju od jednog "sela" do drugog...od severa do juga zemlje...da nije kriterijum mozda religija? :roll:
inace najveci srbi i nacionalisti po nekim selendrama su upravo oni koji fizicki najvise podsecaju na bivse turske osvajace...kompleksasi i zaludjenici koji besciljno lutaju kroz zivot i nemaju nicemu pametnijem da se posvete nego mrznji drugih naroda...ako su to pravi i jedini pobozni i uzviseni srbi,srbi na kojima treba da ostane etnicki cista srbija,blago nama....:roll: :roll: ceka nas sjajna buducnost... :D :roll:
 
*november rain*:
crni djordje:
*november rain*:
~obrezanima komentar zabranjen~

:lol: :lol: :lol:
smijeshno..
sami govorite o sebi..
:wink:
"SMIJESNO" pa jesi smesna...Da znas!
:lol: :lol:
ne razumijem shta hocjesh da kazhesh s tim "SMIJESNO"..
smeta ti ijekavica?
e, onda stvarno imash problem.. :wink:
Pa i smeta mi.A imam problem sa vama "borcima za ljudska prava".Jesi li plakala i povracala kada su malu Milicu Rakic NATO avioni usmrtili na nosi?Kada su bebe umirale u Srpskim bolnicama jer nisu imale adekvatnu negu zbog sankcija takvih kao sto si ti?Jesi li plakala i povracala tada???Jesi li plakala kad su mudze pobile onu decu u Beslanu?Gde si tada bila?Nije tada bilo Srbije koju ces pljuvati pa nisi ni imala potrebu da dajes tvoj suvisan komentar.Ili kada su oni nenaoruzani mladici brutalno spaljeni u Dobrovoljackoj ulici u Sarajevu?Da si dala i tada svoj komentar,ja bi ti danas rekao da si u pravu.
Ovako...Mislim da imas jako gadan PMS :wink:
 
crni djordje:
*november rain*:
crni djordje:
*november rain*:
~obrezanima komentar zabranjen~

:lol: :lol: :lol:
smijeshno..
sami govorite o sebi..
:wink:
"SMIJESNO" pa jesi smesna...Da znas!
:lol: :lol:
ne razumijem shta hocjesh da kazhesh s tim "SMIJESNO"..
smeta ti ijekavica?
e, onda stvarno imash problem.. :wink:
Pa i smeta mi.A imam problem sa vama "borcima za ljudska prava".Jesi li plakala i povracala kada su malu Milicu Rakic NATO avioni usmrtili na nosi?Kada su bebe umirale u Srpskim bolnicama jer nisu imale adekvatnu negu zbog sankcija takvih kao sto si ti?Jesi li plakala i povracala tada???Jesi li plakala kad su mudze pobile onu decu u Beslanu?Gde si tada bila?Nije tada bilo Srbije koju ces pljuvati pa nisi ni imala potrebu da dajes tvoj suvisan komentar.Ili kada su oni nenaoruzani mladici brutalno spaljeni u Dobrovoljackoj ulici u Sarajevu?Da si dala i tada svoj komentar,ja bi ti danas rekao da si u pravu.
Ovako...Mislim da imas jako gadan PMS :wink:
ja nikad nisam rekla da opravdavam takve stvari...
i naravno da ne pljujem sve Srbe..
pljujem chetnike, pljujem fashiste...
to je ono po chemu se razlikujemo ti i ja.
ti nisi spreman da osudish Srbe koje su chinili zlochine tj. chetnike, dok ja osudjujem i insistiram na tome da se sudi Boshnjacima koji su chinili zlodjela..
 

Back
Top