Muški bikovi?

  • Začetnik teme SKORPIJICA
  • Datum pokretanja
Neptunijanka:
Jeli bre ti, bezobraznice, sta ces tu, a nema te tamo na forumu ?!

Mi napravismo haos od foruma , zazivelo sve, a njega nema da pise tamo malo- nego ovde filozofira o bikovima. Idi tamo imas mnogo ozbiljnijih tema za raspravu!

Sram te bilo :twisted:

ne radi mi mozak za ozbiljnije stvari
ovih dana, pardon nedelja, dobro ajde
meseci :lol:
 
Samo jedan kratak komentar.MUSKARCI BIKOVI SU NAJBOLJI LJUBAVNICI!!!Inace primetila sam da ima puno parova kombinacija Strelac-Bik ili Strelac-Lav.Ja sam inace Strelac.Muskarci Bikovi su divni-jake osobe sa nogama cvrsto na zemlji,ali imaju tu svoju luckastu stranu,sto je super.Pa,ipak najveci umetnici su bili bikovi,npr.Salvador Dali.Zatim,to su porodicni ljudi,veliki gurmani sa odlicnim njuhom za dobro vino i VELICANSTVENI U KREVETU!Veliko postovanje svim Bikovima!!!
 
Muskarac bik je najsmesniji znak u horoskopu. Oni se toliko lako zbune da to nije normalno. :D Oni su kao uzemljenje, svaki udarac :D pa i strujni oni uzemlje automatski. Oni moraju da se ukopaju u zemlju ili da se drze pravog puta i nema teorije da se poljuljaju. Ako hoces da ih pokrenes za neku stvar, za neku promenu, oni se toliko zbune i mozda i ako bi hteli ono to ne mogu da izvedu!
 
topmodelsica:
Muskarac bik je najsmesniji znak u horoskopu. Oni se toliko lako zbune da to nije normalno. :D Oni su kao uzemljenje, svaki udarac :D pa i strujni oni uzemlje automatski. Oni moraju da se ukopaju u zemlju ili da se drze pravog puta i nema teorije da se poljuljaju. Ako hoces da ih pokrenes za neku stvar, za neku promenu, oni se toliko zbune i mozda i ako bi hteli ono to ne mogu da izvedu!

nemas ti pojma o bikovima.
 

Back
Top