KOJE NOVINE CITATE?

Novine: Politika i Danas,
pogledam i Novosti a tvrdim da je Blic odličan (ali previše slika a premalo teksta za moj ukus)

nedeljnik Vreme , omakne mi se i Zabavnik

magazini, jel i to, Elle, Cosmo, Playboy, prelistam ponekad i Anu i Blic Ženu, često i turističke magazine, biltene, sajtove sve, pa čak i Ekonomist i PC Mikro...

ništa od Roberta Čobana, vidi se :wink:
 
U stvari ne čitam novine... kao "Politiku".
Magazine tek ne. Kupila nekoliko puta ZG "Vitu", i našu "Lepotu i zdravlje", ali me je i to smorilo.
Totalni sam autsajder.
Ništa novine,
ništa TV,
samo komp...
:lol: :lol: :lol:
 
Blic...navikao sam na njega,mada malo se profuserisao...pola novina kao skandal...:(,ja mislim da je politika najbolja,moze svasta zanimljivo da se procita...ali nemam vremena da je citam,a i ne mogu u prevozu da je razapinjem...ogromna je:)
 
Meni je CKM zakon. Dnevne novine ne čitam, dosadne su mi, osim možda horoskopa, nekog kratkog vica tipa Garfild ili Hogar i eventualno nekog članka koji mi privuče pažnju - uvek iz časopisa koje je neko već kupio pa su mi dopali šaka :wink:
 
rastamann:
majcheki:
Meni je CKM zakon. Dnevne novine ne čitam, dosadne su mi, osim možda horoskopa, nekog kratkog vica tipa Garfild ili Hogar i eventualno nekog članka koji mi privuče pažnju - uvek iz časopisa koje je neko već kupio pa su mi dopali šaka :wink:

Mislim, daaaj bre, bleda kopija Croatian "Klik-a"...

Pa kakve veze ima? Ne razumem? Ne mora baš uvek da bude najbolje ono što je naše, magazin je skroz O.K.

Kiss za Rastu :lol:
 

Ja - Politika ( porodična tradicija ), mada je dovoljno otići do Grmeča, leto je na pragu, pa su i "strani dopisnici" redovni gosti...
Večernje novosti ( jedina narodna novina u Srbiji, iskusni novinari); Na netu pročitam i ostala on - line izdanja, zanimljive naslove, kulturu obavezno.


Ona - Danas

Nedeljnik - Vreme ( najbolja ekipa u gradu ) 8)


Periodika - Filmski časopisi, ženski, Caffe&Bar, Yellowcab je odličan, raznorazne novine stoje uredno na veš - mašini. Ne čitamo tabloide.
 
Samo on-line izdanja Politike, Blica i Glasa, i to onako na brzaka, prelistavam. Najvise B-92, ali to nisu novine. :roll:
Od nedeljnika, Nin i Vreme.
Jedno vreme smo porodično kupovali i domaći Playboy, ali ništa posebno, pa smo prestali.
I kad nam stignu gosti iz Bgd. pa donesu sve one Glorije i ostale gluposti, iščitam sve tračeve za pet minuta i bacim.
To je što se tiče domaćih novina.
 

Back
Top