Kutak za trudnice

pa i ja dok izvadim bus plus nece mi ni trebati jer ce da me zaobilaze zbog stomaka...vec je iskocio...kad nosim nesto usko...jos malo ga dodatno naduvam kad oni naidju i eto :lol:

- - - - - - - - - -

joj, sad se setih devojke koja je lezala sa mnom u sobi, porodil se kada i ja
ona je ladno ponela cepice za usi, znaci stavi ih i ne cuje sopstvenu bebu koja lezi pored nje i vristi od placa
strasno, ali strasno, kao treba joj da se naspava
jbt ja nesto surivje nisam videla , bebac bre dva dana ima, misic mali, urlice, ona zenska cepice u usi, dok je nisu provalile sestre i ostali iz sobe
prakljaca
tesko staviti bebu na sisu pa dremaj do mile volje
 
Bila sam na UZ
8+3 kaze, 17mm, bije :heart:
tako da je to sve ok

sto se krvne slike tice, kaze dr da je to sve ok :eek:
pa rekoh a ovo gvozdje sto mi sletelo sa 26 na 5, i on i sestra rekose da to mora da je do laboratorija nesto ...kao
pa cu u cetvrtak ponovao da vadim krv, pa da vidimo sta je
i onda u petak cu nadam se da uzmem upute i da vidim sta cu sa bolovanjem
i Tsuy ne pitah ga za onu potvrdu, al pitacu u petak kad budem po upute isla
dok ja dobijem te upute, proci ce mi 12ta nedelja za dabl

gde ces raditi dabl?
ja uspela u gradskoj da dodjem do dr sto me porodio,pa idem na pregled kod njega posle 20og, sad mora prvo to,pa ce tada da mi zakaze dabl
 
Ade,ade, jos samo malo, brzo ce i to proci!
Uf sto ja imam mucnine u trudnoci. I migrene. I povracam. I zasto ja zelim opet da ostanem trudna? :)
Inace mi se opet ciklus vratio na 26 dana :( Bio je na 28 poslednja 4 meseca, sad vise ne znam kad je ovulacija. Moracu opet da kupim tracice za ovulaciju i da se baciomo na posao.:) Hm, sladak li je ovaj posao :)
 
To je dobar znak, ja sam se toliko dosadjivala tokom trudnoce, da je to za nepoverovati. Ali bolje i tako nego da se preforsiras. Jel Ivan kuci?

Neko rece da se samo glupi ljudi dosadjuju :D:D a Ija :D
u stvari nije mi toliko dosadno, koliko me mrzi nesto svasta
prala sam, peglala, mislila sam da gledam GoT al me mrzi
sreca ima ovaj turnir u Rimu pa gledam malo tenisa
stalno sam gladna i nije mi muka
meni to periodicno, malo jeste malo nije
al bi stalno mogla nesto da jedem

Ivan mi je u vrticu, nek se druzi
danas mese testo
al moram da se krijem ujutru, kad me vidi nece da ide
a kad vidi babu i dedu, bez problema

e Tsuy, rekao mi juce onaj nesrecnik da mi je termin 20.decembar
ja brate kad se porodim pa sa bebom pravo iz porodilista medju goste
 
A brate to nije dosada :) To je nemoc :) hehe Meni je takav pocetak trudnoce, sve me nesto mrzi. Jos kad mi dodju sa pricama "ajde trgni se, ja sam u trudnoci bla, bla, bla". Jbt, i ja sam, ali posle 12 nedelje, do tad mi se spava, povracam, gadi mi sesve sto mirise i sve sto smrdi, ne mogu da perem ves, ne mogu da se parfemisem, ponasam se kao lovacki pas :) Chibe. :)
 
..koje goste, jexy..? :)

..ja sam 12 nedelja samo spavala i sexala se.. :rumenko: ..nekad i istovremeno, 100% :rotf:

Pa za Sv.Nikolu, mi slavimo
jos ja sinoc svekiju mom u sali kao, bice ove godine smanjenje gostiju, u smislu -necu bre da vidim nikog-
a ona -joj, pa znas da ne vredi, tako smo i za Ivanov rodjendan smanjili pa opet puna kuca...
vidim ja da nije ukapirala sta sam htela da joj kazem, al dobro, ima vremena Boze zdravlja do decembra
 
meni nije ni do cega osim do cvekle i salate od pecene paprike
ni do hrane, ni do sexa, ni do gledanja serije, ni do idenja napolje...ma nista
ko crknuta kobila sam
jedva cekam drugi trimestar da se vratim medju zive
al zato sanjam kako spopadam muza :per:
u snu mi sve super

- - - - - - - - - -

Pa za Sv.Nikolu, mi slavimo
jos ja sinoc svekiju mom u sali kao, bice ove godine smanjenje gostiju, u smislu -necu bre da vidim nikog-
a ona -joj, pa znas da ne vredi, tako smo i za Ivanov rodjendan smanjili pa opet puna kuca...
vidim ja da nije ukapirala sta sam htela da joj kazem, al dobro, ima vremena Boze zdravlja do decembra

nije valjda blesava da napuni kucu a ti tek dosla iz porodilista
ja bih popizdela :lol:
 
Ade,ade, jos samo malo, brzo ce i to proci!
Uf sto ja imam mucnine u trudnoci. I migrene. I povracam. I zasto ja zelim opet da ostanem trudna? :)
Inace mi se opet ciklus vratio na 26 dana :( Bio je na 28 poslednja 4 meseca, sad vise ne znam kad je ovulacija. Moracu opet da kupim tracice za ovulaciju i da se baciomo na posao.:) Hm, sladak li je ovaj posao :)

mozda ti je ovulacija isto 2 dana pre nego sto je bila
mada ko zna...meni je npr 10 dana pre mece...ali nikad nije tacno na 18 dan ciklusa,nego kako kad...pa zavisno od toga, ja znam kad cu dobiti :)
 
A brate to nije dosada :) To je nemoc :) hehe Meni je takav pocetak trudnoce, sve me nesto mrzi. Jos kad mi dodju sa pricama "ajde trgni se, ja sam u trudnoci bla, bla, bla". Jbt, i ja sam, ali posle 12 nedelje, do tad mi se spava, povracam, gadi mi sesve sto mirise i sve sto smrdi, ne mogu da perem ves, ne mogu da se parfemisem, ponasam se kao lovacki pas :) Chibe. :)

ali ovo je skroy z kao kod mene i nevervatno je ali kako prodje tih 12 nedelja to je druga prica, ja sam mislila to je glupost, al ono kao u sat-tacno je poceo najlepsi period trudnoce
idalje tvrdim da mi je to jedan od najlepsih perioda i stanja u zivotu, mogla bih ko georgina cini mi se : )


ali sada jos ni ne pomisljam na drugu bebu, nesto sam u tripu kada jakov bude imao 2 -3 godine
 
Joj Novka, blago tebi :) Da l' zbog te ogromne kolicine progesterona (moj + bebin :)), meni je sex bio nisko na listi prioriteta :) (a inace nije :rumenko:) Bas sam mnogo razmisljala zasto se to desava, kao da neko iskljuci libido. Posle porodjaja sam kao nimfomanka, bezi covek od mene :), ali u trudnoci sam 'ladna kao pivce.
 
ali ovo je skroy z kao kod mene i nevervatno je ali kako prodje tih 12 nedelja to je druga prica, ja sam mislila to je glupost, al ono kao u sat-tacno je poceo najlepsi period trudnoce
idalje tvrdim da mi je to jedan od najlepsih perioda i stanja u zivotu, mogla bih ko georgina cini mi se : )


ali sada jos ni ne pomisljam na drugu bebu, nesto sam u tripu kada jakov bude imao 2 -3 godine

Polako, uzivajte u Jakovu,sad je njegovo najlepse doba.. ali nemoj da ocekujes da ces osetiti kad je vreme za drugu bebu :) Zapravo, imaces osecaj da si se ostvarila kao majka i da se ovakva ljubav vise ne radja :) Onda se rodi drugo i shvatis zasto kazu da je to jedina ljubav koja se ne deli vec mnozi...:heart:

- - - - - - - - - -

Ma jok
ona je skroz kul lik
do decembra ce sama da predlozi da niko ne dolazi, garantujem zivotom

Gospoja, bice da ces u decembru da mazis jos jednog decaka :) Ako me osecaj prevari, onda ce ti devojcica biti neka opasnica :)
 
mozda ti je ovulacija isto 2 dana pre nego sto je bila
mada ko zna...meni je npr 10 dana pre mece...ali nikad nije tacno na 18 dan ciklusa,nego kako kad...pa zavisno od toga, ja znam kad cu dobiti :)

Mozda...ja tako volim sve da imam pod kontrolom :) Ma ko zna imam li je uopste svakog meseca, a desavalo se da bude dvaput mesecno. Ko ce ga znati, nisam vise tako mlada, ehejjj...
 
..jex, jel tebi sleduje carski 100% ili cesh znati tek kasnije..?

rekla mi je dr jos posle prvog porodjaja da cu 90% opet na carski
ne verujem da se taj procenat u korist prirodnog znacajno povecao
mada
sad da biram drugi porodjaj, biram carski posle carskog
uopste ne zelim da razmisljam da li i sta moze da podje naopako
kad to kazem ne mislim da prirodan podje naopako (jer i CR moze isto tako)
nego da ne podje na prirodnom nesto naopako zbog prethodnog carskog, razumes sta hocu da kazem...
 
Gospoja, bice da ces u decembru da mazis jos jednog decaka :) Ako me osecaj prevari, onda ce ti devojcica biti neka opasnica :)

Pa stvarno mi je sveki kul lik,
ali u najpozitivnijem mogucem smislu, dobra je kao lebac

devojcica nema na koga da bude opasnica, ja samo delujem tako
a meka sam kao pamuk ;)

svi navijamo za devojcicu, a u Lazarevicima devojcice jos nije bilo...ako gledamo od svekrovog tate pa na ovamo...
 
Ne bih se ni ja dosadjivala dok sam bila trudna da sam smela nesto raditi :sad2:. Ovako mirovanje, a ja da iskocim iz koze. Zanimljivo bilo prvih nedelju dana, a posle :besna: Jos svi oko mene radili, pa kao nece do mene da me ne zaraze (posle spontanog su svi bili extra pazljivi), nemaju vremena, na stizu.... Razumem ja i njih, ali ipak bilo bi mnogo lakse u drustvu. Jos mi gin zabranila keks do neke 18 nedelje :dash: zbog kontrakcija. Ja na Utrogestanu i Bensedinu, samo spavam i cekam drugi trimestar. Ali zato kada sam usla u 4. mesec :zurka: Nista mi nije bilo tesko.

Ne znam kako cu u sledecoj trudnoci. Ovde nemam NIKOGA osim Juniora i supruga. Al dobro, samo da stignemo do toga, pa cemo se nekako organizovati.

Jexy: Bolje je i njemu i tebi da ide u vrtic, nego a nisam znala da li ga cuvaju B&D ili ide u vrtic. :cmok: jos malo izdrzi, pa II trimestar.
 
Polako, uzivajte u Jakovu,sad je njegovo najlepse doba.. ali nemoj da ocekujes da ces osetiti kad je vreme za drugu bebu :) Zapravo, imaces osecaj da si se ostvarila kao majka i da se ovakva ljubav vise ne radja :) Onda se rodi drugo i shvatis zasto kazu da je to jedina ljubav koja se ne deli vec mnozi...:heart:

E, isto i ja ovako..mislim da uopste necu imati tu zelju izrazenu kao sto sam nju zelela..ne mogu da zamislim neku novu bebu da volim isto kao nju..zvuci grozno, al tako mi deluje sad..
 

Back
Top