Kutak za trudnice

Zdravo stomaci,ala ste se raskuckale,ja bila na kontroli sve super beba pokretna mrda se plazi jezik ,guta,ali se sve tako namestala da ne mozemo da vidimo pol,ja sam jako znatizeljna ,bas ne mogu da docekam da saznam sta je ;) ,ja sam dable platila 2600,a triple 2950 privatno
Tisu Misu ja i ti smo isto godiste :zper:
 
Zdravo stomaci,ala ste se raskuckale,ja bila na kontroli sve super beba pokretna mrda se plazi jezik ,guta,ali se sve tako namestala da ne mozemo da vidimo pol,ja sam jako znatizeljna ,bas ne mogu da docekam da saznam sta je ;) ,ja sam dable platila 2600,a triple 2950 privatno
Tisu Misu ja i ti smo isto godiste :zper:

Birice, Ija, izgleda da nam je doktorka nesto naslutila :))) Vi'te kako nas je nazvala :)

- - - - - - - - - -

Doktorka, u kojoj si nedelji?
 
Trudnicice,eto mene malo :D

Citam sta pisete ali nikako da stignem da kuckam nesto :rumenko:

Ovih dana sam sva nesto smlacena,ubi me ovo vreme ...ili mi je vruce ili sam nikakva kad je ovako promenljivo i samo mi se spava :zcepanje:

Nego htela sam da vas pitam (sada sam 33/34nedelja) da li ste imale bolove tacnije bol grlica kad se beba rita i tegli?
Mene od pre dva dana nesto ucestalo boli grlic kad se beba rita i vrlo je neprijatno i bolno pa se tripujem i ne znam jel to ok?
Kad me udara u rebra ili gore visoko nista me ne boli,malo je neprijatno,cesto lepo ali me ne boli nesto preterano...
Ali kad se smesti dole nisko i pocne da se tegli dodje mi da urlam,prosto kao da me pece od bola :dash:
Inace nisam neka njanjava :zcepanje:
I da se ne ponavljam ova trudnoca mi je potpuno drugacija od one sa Sofijom....sa njom nisam osetila bolove dole ali mi je zato razvaljivala rebra i tako nekako visoko se ritala ...:D
Drugaciji mi je i oblik stomaka, sada je kockastiji i nizi a sa Sofijom okrugao i visi .... he he he ;)
U ponedeljak imam zakazan UZ u DZ pa cu svakako pitati sta se desava ``tamo dole`` ....samo tripujem da nisam pocela da se otvram ili nesto slicno...
Od sledece nedelje krecem na CTG jednom nedeljno pa cu cesce vidjati dr u bolnici pa cu je smarati pitanjima he he he

Eto tako...odoh sada malo da dremnem ...
Sofija je u vrticu a ja sam kao ``kuvana noga`` i idem da spaaavaam malo....
Ljubim vas sve pa se kuckamo :cmok:
 

Back
Top