Ovo vas jos nisam pitala

Mare:
E stvarno! Stalno prekida goste u po reči, a da ne pominjem da ne pokazuje noge što je jedino i važno!

da,dobro tacno je da upada gostima u rec,ali zena je pametna...ima originalnu emisiju,sa originalnim gostima..mislim secam se kad je zvala tamo nekog sto je dobio na lotou,pa onda nekog sa sela.kako nalazi te ljude?umesto da bude neoriginalna i pravi emisije o fashionima i o tome kad je koja licnost isla u WC,ko je kome vanbracni roditelj,ko otvara usta na plocama i ostale gluposti,zena pravi originalan show...ni meni nije simpaticna bog zna sta,ali profesionalno odradjuje svooj posao i svaka joj cast.
 
Al me je iznervirala juče. Ako je neko sretne na ulici molim vas opalite joj šamarčinu i recite: "Ovo je od Mareta jer ga nerviraš ti matora smaračice. Mrš u pi*ku materinu kučko glupava!" Zahvaljujem se svima unapred!
 
Mare:
Al me je iznervirala juče. Ako je neko sretne na ulici molim vas opalite joj šamarčinu i recite: "Ovo je od Mareta jer ga nerviraš ti matora smaračice. Mrš u pi*ku materinu kučko glupava!" Zahvaljujem se svima unapred!


jel ti vidis sta bre ti pises??nemam reci...kako se izrazavas,pa mislim da ti Mira ne moze ni da pljune pod prozor...priznajem,nisam proslu emisiju gledala,ali sta god da je zena uradila,nije sigurno dostojno ovoga..dobro,tvoj problem uostalom.
 

Back
Top