Ne trazim ni ja savjet

soba23

Zainteresovan član
Poruka
297
Zajedno smo godinu i 8 mjeseci.Cesto smo se svadjali,uglavnom zbog toga sto sam bila ljubomorna i jos uvijek sam,ali se kontrolisem...Uglavnom,lijepa je veza,da izuzmem te svadjice,volimo se itd.
Sto se desava?Prije deset dana je imao tezak udes,povrijedjen je bio u bolnici do juce.Bila sam ocajna tog dana kad su mi javili da je imao udes,zeljela sam da me nema...Na srecu,ostali su on i njegov drug zivi iako sa povredama,al' to i nije sad bitno.
E,dakle on juce izadje iz bolnice na kucno lijecenje.U bolnici sam ga redovno posjecivala,i sinoc odmah odem kod njega.
Nisam rekla da smo na pocetku ljeta proslog bili u svadji,raskinuli smo se i pomirili se nakon mjesec dana.
I juce ja kod njega,blistam od srece sto se oporavlja,sve bude divno i krasno dok mu ne stigne sms.Ne pitam ko je,posebno sad nisam htjela da pravim scene itd.Medjutim,stigne jos jedan sms,pa jos jedan i ko zna jos koliko...E,sad vec pi*dim...Pitam ko je smireno i on kaze bivsa djevojka ga se sjetila,zabrinula se sto je imao udes i to je povod porukanja.A bivsa je udata,ima troje djece...Ne znam kako sam uspjela da ostanem normalna a ludjela sam...I naravno,dodaje da su se vidjeli u onih mjesec dana kad ja i on nismo bili zajedno!!!Prije godinu dana!!!
:arrow: Nisam napravila scenu,ustala sam i otisla.Kako to da oprostim?Sto je bitno sto tad nismo bili zajedno?I kako je bas u tih mjesec dana uspio da se vidi sa njom?Pretpostavljam da su oduvijek imali kontakt,samo mi nije jasno kako i ona moze,pa udata je!!!:shock:
Tako sam sj*bana,grozno mi je... :(
Obozavam ga al' mu nista vise ne vjerujem...
Kako da ga zaboravim :?: :?: :?:
kad ga tako mnogo volim :!:
Fuj,ebeno tuzna prica. :cry:
 
Ja bar sa tim nikad problema nisam imao - ni na kraj pameti mi ne buduje da se SMS-ujem ili sta vec sa nekom osobom ako sam vec sa nekom drugom... I to ne zbog toga da mozda ne bih probudio ljubomoru ili sta ja znam, vec striktno zato sto ja nemam apsolutno nikakvu potrebu za tim... Cak ni za friendly caskanje sa ortakinjama koje inace cesto praktikujem za vreme 'slobodnjackih dana'... Valjda ako upadas u vezu sa nekom osobom, ta ista osoba treba da ti bude prvenstveno najbolji prijatelj... Ako nije tako, nema tu mnogo ljubavi...

No, razni ljudi, razne cudi...

Sto kaze Balasko: Sve prave su ljubavi tuzne :?
 
Pa ne, ozbiljno... Nemam ama bas nikakvu potrebu za time... Cak sam se i sebi svojevremeno cudio kad sam prestao i da 'merkam' devojcice po ulici ili kaficima... Ono vidim u njima samo potencijalno drustvo, a kako vec imam dovoljno prijatelja i prijateljica, ni to mi nije potrebno...
 
Incognito:
Pa ne, ozbiljno... Nemam ama bas nikakvu potrebu za time... Cak sam se i sebi svojevremeno cudio kad sam prestao i da 'merkam' devojcice po ulici ili kaficima... Ono vidim u njima samo potencijalno drustvo, a kako vec imam dovoljno prijatelja i prijateljica, ni to mi nije potrebno...

Takvih vise skoro i da nema :(
 
ma ti si se izlozila na nekog brzog tipa koji te vrti.

Ma da,bivsa sa 3 dece,resila da se dopisuje sa njim?
I bas tad....
Dzaba ti silikoni. :lol:
Dodji u teretanu u kojoj ja idem.Ima nekoliko njih koje su u tvojoj situaciji.Vidi im se u pogledu.
Kako posejes,tako pozanjes.
 
ni ja...duge veze ostave trag uvek i sa tim moras da se nosis do kraja zivota.Ako kaze da je zaboravio laze,samo da znas.TO ne znaci da tebe ne voli najvise na svetu.Ne opravdavam...samo kostatujem.Uvek ce moci to od tebe da sakrije...a ti mozes da pi3dis...ili da odlucis da ne pi3dis.Opet...nije da te savetujem,ali ako te stvarno voli i ti njega...proslost nije vazna.Vazna je vasa zajednicka buducnost.
 
soba23:
Zajedno smo godinu i 8 mjeseci.Cesto smo se svadjali,uglavnom zbog toga sto sam bila ljubomorna i jos uvijek sam,ali se kontrolisem...Uglavnom,lijepa je veza,da izuzmem te svadjice,volimo se itd.
....A bivsa je udata,ima troje djece...Ne znam kako sam uspjela da ostanem normalna a ludjela sam...I naravno,dodaje da su se vidjeli u onih mjesec dana kad ja i on nismo bili zajedno!!!Prije godinu dana!!!
:arrow: Nisam napravila scenu,ustala sam i otisla.Kako to da oprostim?Sto je bitno sto tad nismo bili zajedno?I kako je bas u tih mjesec dana uspio da se vidi sa njom?Pretpostavljam da su oduvijek imali kontakt,samo mi nije jasno kako i ona moze,pa udata je!!!:shock:
Tako sam sj*bana,grozno mi je... :(
Obozavam ga al' mu nista vise ne vjerujem...
Kako da ga zaboravim :?: :?: :?:
kad ga tako mnogo volim :!:
Fuj,ebeno tuzna prica. :cry:

reche osoba koja je pre mesec dana napisala ovo
stvarno strasno, eto ne znam ni ja kako bi eventualno mogla da mu oprostish :lol: :lol: :lol: jesus :!:

soba23:
...I nikad se nisam kajala,zato sto njegov brak nije postojao kao institucija mnogo prije mene,ja nisam bila uzrok.Nikad mu nisam pomenula zenu od trenutka kad me poljubio,nikad nisam bila ljubomorna na trenutke koje provede sa njom i kcerkom a koji su bili cesti(skoro svaka noc od 7 do 9),nikad ga nisam pitala zasto se napokon ne razvede kad vec ne zive zajedno...Jednostavno,voljela sam ga i to mi je bilo dovoljno.I na kraju,zasto nismo vise zajedno???Potpuno druge okolnosti su u pitanju bile,nesto sto nisam smjela prihvatiti i pukli smo.Jos uvijek smo u kontaktu,sve se zavrsilo prije nekoliko mjeseci,i dalje se cujemo,gledamo u njegovom lokalu...I to je to.


o ljudi imate li granica :?:
 
soba23:
Zajedno smo godinu i 8 mjeseci.Cesto smo se svadjali,uglavnom zbog toga sto sam bila ljubomorna i jos uvijek sam,ali se kontrolisem...Uglavnom,lijepa je veza,da izuzmem te svadjice,volimo se itd.
Sto se desava?Prije deset dana je imao tezak udes,povrijedjen je bio u bolnici do juce.Bila sam ocajna tog dana kad su mi javili da je imao udes,zeljela sam da me nema...Na srecu,ostali su on i njegov drug zivi iako sa povredama,al' to i nije sad bitno.
E,dakle on juce izadje iz bolnice na kucno lijecenje.U bolnici sam ga redovno posjecivala,i sinoc odmah odem kod njega.
Nisam rekla da smo na pocetku ljeta proslog bili u svadji,raskinuli smo se i pomirili se nakon mjesec dana.
I juce ja kod njega,blistam od srece sto se oporavlja,sve bude divno i krasno dok mu ne stigne sms.Ne pitam ko je,posebno sad nisam htjela da pravim scene itd.Medjutim,stigne jos jedan sms,pa jos jedan i ko zna jos koliko...E,sad vec pi*dim...Pitam ko je smireno i on kaze bivsa djevojka ga se sjetila,zabrinula se sto je imao udes i to je povod porukanja.A bivsa je udata,ima troje djece...Ne znam kako sam uspjela da ostanem normalna a ludjela sam...I naravno,dodaje da su se vidjeli u onih mjesec dana kad ja i on nismo bili zajedno!!!Prije godinu dana!!!
:arrow: Nisam napravila scenu,ustala sam i otisla.Kako to da oprostim?Sto je bitno sto tad nismo bili zajedno?I kako je bas u tih mjesec dana uspio da se vidi sa njom?Pretpostavljam da su oduvijek imali kontakt,samo mi nije jasno kako i ona moze,pa udata je!!!:shock:
Tako sam sj*bana,grozno mi je... :(
Obozavam ga al' mu nista vise ne vjerujem...
Kako da ga zaboravim :?: :?: :?:
kad ga tako mnogo volim :!:
Fuj,ebeno tuzna prica. :cry:

Pusti coveka, bre da zivi, sta ga sputavas...
 
raindog

sto je toliko strasno???
u pitanju je ista osoba,u medjuvremenu smo se pomirili,i dalje ne zivi sa zenom,pokrenuli su postupak za razvod braka a ja i on smo nastavili dje smo prekinuli
ali me zaboljelo sto je u medjuvremenu obnovio kontakt sa bivsom ili ko zna jos sa koliko njih i zao mi je sto sam mu vjerovala toliko
ne shvatam u cemu je poenta?
 
I da dodam da njegova zena takodje ima novog partnera sa kim zivi,a tema nije bila biti sa ozenjenim ili razvedenim,vec kako oprostiti i da li oprostiti s obzirom da ja sve vrijeme dok sam sa njim,a i za vrijeme raskida nisam pomisljala na nekog drugog...
 
Sve vam je stvar dogovora. Ako ti to ne odgovara, dogovori se sa njim da se ne dokuckava sa bivsima. Ako se i dalje bude dokuckavao...
Mada vi ste u semi vec dugo, trebalo bi vec da se poznajete kome sta odgovara sta ne. I sta je za vas ok a sta ne. Sta tolerisete a sta ne.
 
Tvoj osnovni problem je NEPOVERENJE .... i ne vidim kako veza moze da ti bude lepa, ako stalno sumnjas u njega .... Uostalom, i da se vidjao sa tom svojom ''bivsom'' to je zato sto si ga verovatno ugusila svojom ljubomorom. Pusti coveka da dise. Daj prostora i sebi i njemu. Pokusaj da gradis vezu na poverenju i da mu ne proveravas ''džepove'' bice ti lakse.
 

Back
Top