AC Milanv fan klub u Srbiji

little mermaid ns

Početnik
Poruka
34
Pre svega, pozdrav svima :)
Ja bas i nisam redovan posetilac ovog foruma tako da se unapred izvinjavam moderatorima ako ovakva tema vec postoji.Naime,ja sam Dragana,ceo svoj zivot navijam za Milan i ne pravim ovu temu da bismo besciljno i beskrajno dugo diskutovali o protekloj sezoni :cry: ,vec iz sledeceg razloga.
Moj drug(nazalsot,jedini u NS-u koji pored mene voli Milan) i ja smo resili da napravimo prvi(barem se meni cini da je prvi) Milan Fan Klub u Srbiji. :idea:
Stoga bih molila sve one koji zaista navijaju za Milan i imaju zelju i volju da ucestvuju u ovakvoj `akciji` da mi se jave na PP tako da bismo mogli da oformimo listu zainteresovanih i potencijalnih clanova.Ako imate jos neke ideje mozete ih naravno izloziti i ovde :)
Naime ja sam preuzela odgovornost da kontaktiram Assocaizione dei Milan Fan Club(u skorije vreme...malo me ispiti sad zadrzavju :x ) i da vidim koje je uslove potrebno ispuniti za osnivanje istog.Takodje,imam dosta prijatelja u Italiji koji su u kontaktu ili su clanovi Fosse ili Brigata koji bi nam pomogli u realizaciji citave ove stvari.Vise reci ce o svemu ce biti kad konacno saznamo koliko je otprilike ljudi voljno da se prikljuci.Planiramo da napravimo sajt koji bismo preveli na engleski i italijanski,zatim da izglasamo ime kluba itd itd
Nadam se da se ova tema nece pretvoriti u raspravu jer verujem da toga vec ima dovoljno
E sad,zainteresovani javite se!!
Hvala unapred
FORZA MILAN!!! :twisted:
 
Vec sam bila pocela da gubim svaku nadu.....dobro je da ste me malo vratili u zivot.E, pa momci, stvari stoje ovako....ima nas jos uvek malo tj nedovoljno.Ali,to ce se promeniti...ja sam ubedjena.Naime,kao sto sam nekima od vas vec rekla preko PP-a ili mejla,treba da nas bude 50 da bi stvari krenule. Za sada( dodala sam vas sve na listu) nas ima 12 :oops: Ali,`how yes no` ce uskoro poceti da radi na pravljenju sajta sa forumom da bismo tako mi lakse bili u kontaktu i da bismo sakupili jos ljudi.Apelujem na vas da po vasim gradovima razglasite da se planira osnivanje kluba....kad kazem razglasite mislim da ubacite to tu i tamo u neku pricu o fudbalu...pa mozda neko i pozeli da se pridruzi :wink: Jos jedna stvar..clanarina u takvim klubovima ( to sam saznala od Milanovog Fan Kluba u Rijeci) se placa 10 eura za odrasle i 5 za decu,godisnje.To nije njihova ideja niti nasa vec je to jedan od uslova za funkcionisanje kluba(kako su mi objasnili).Sto se prostorija za neke eventualne sastanke u buducnosti tice to cu pokusati da sredim preko zajednice Italijana,ili ambasade.Sta jos...pa u stvari to bi bilo to.. ah da...imamo medijsku pomoc 8) jedne televizije...ne znam bas kako ce to uticati na klub...ali mislim da ne moze da skodi :D
Veliki pozdrav svima
Dragana Rossonera

FORZA MILAN :twisted:
 
RaiKkonen 911:
Taj kes je za MILAN sica, imam jos jedno dvoje koje mogu da pribavim a i oni po jos nekoliko.Ali kao sto rekoh, tesko cu imati vremena, pogotovo sto nisam iz BG , da dolazim na eventualne sastanke. :cry:

Obavezno obavesti te ljude.Sastanci nisu nesto sto je redovno,kao svake nedelje ili nesto tako,niti treba da se uvek prisustvuje.Ne bi bilo lose samo da budes na listi kao clan.Kada su posebne situcije u pitanju ili kada se dovode neki zanimljivi ljudi onda bi bilo cool da ljudi dodju.E sada...niko nije ni rekao da ce fan klub biti u BG-u 8) ,tj to najvise zavisi od toga gde uspemo da nadjemo prostor(a i pretpostavljam od toga odakle je vecina navijaca tako da svima bude zgodno da navrate) koji bi nam mogao s vremena na vreme biti ustupljen.Najverovatnije da ce klub biti u NS-u ili eventualno u BG-u.Ali ionako svi dolazite na Exit ,a i da bodrite SCG u kosarci protiv Spanaca....sta vas to kosta....jel da????? :P :wink:
 
Come sempre a inizio stagione interista fai lo spaccone lo scudetto la Coppa Campioni sono sogni per voi coglioni interista diventi pazzo son 10 anni che non vinci un cazzo in trasfera e troppo lontano non ti muovi mai da Milano non cantate non caricate ma allo stadio che cazzo fate puoi gridarlo finche vuoi ma Milano siamo Noi !
 
11 maggio 2001 e questa data non la scorda piu nessuno, ma soprattutto, l'azzurronero perche quel Derby l'abbiam vinto 6 a 0! Poveri pirla, vi conosciamo voi che credete d'esser gli ultras di Milano ma sempre muti, cariche zero piu che una curva voi sembrate un cimitero! E Inter merda, Inter Inter merda....
 
Informacija za sve vas koji ste mi se javili preko PP-a( a u slucaju da niste svi dobili odgovor): jos smo u fazi sakupljanja clanova i dalje organizacije kluba,za sada smo zadovoljni onime sto smo postigli.Jos ce proteci neko vreme do naseg `prvog sastanka` ali smo u svakom slucaju veoma zadovoljni ravojem situacije.
Na vreme cete biti obavesteni o svemu sto se bude desavalo u vezi sa klubom preko PP-a ili imejla(oni koji mi nisu poslali svoju mejl adresu se mole da to ucine da bismo lakse ostali u kontaktu i da bih vas lakse obavestavala o svemu).
Hvala :)
 

Back
Top