Ljubav i Sex

mikajo

Zainteresovan član
Poruka
118
E kako je to nekad bilo...pricala mi baka...
Ali da se uozbiljim...Osecam da se u isto vreme dogadja i progres i regres ova dva pojma!
Ljubav postoji i uvek ce postojati...i onda kad vise niko ne bude mislio i njoj.Samo cinjenica je da se sve vise povecavaju razlike u pruzanju i primanju ljubavi...Nekad je to bilo jako jednostavno.
Odes na igranku...igras...pleses slusas muziku...pijes sokice...cist si kao suza...cist vazduh...ciste devojke i momci...svi fini dobri...
Znam da ce mnogi to poreci...ali to je bre istina.
A sta je danas...otrovani smo.Otrovala nas je tehnika, kapital...postali smo sebicni...I sve ide ka tome da se razlike povecavaju...Ljudi se sve teze razumeju...Svaki slepac ima svoj "imidz" svoju ideologiju...Sve je jako komplikovano postalo...
A opet sve bi bilo lakse kad bi ljudi vise komunicirali...ali ne! Vise ne postoji normalan razgovor! Ako se prica onda se zeza...dvosmisleno je sve...Iskreno mozes pricati jedino u 4 oka...ali kako naci ta dva oka bar malo slicna tvojim...kad su sve oci na gomili...Kazem vam ja propadamo!
Jadni smo...I uvek trazimo utehu u iskrivljenim stvarima...evo i ovaj forum...i bilo koji drugi...
Zar ne bi bilo lepse i prirodnije da pricamo iskreno uzivo...jadno je to sto ljudi ne umeju da budu iskreni cak ni ovde vec imaju neki svoj sajber identitet...Zive dva ili vise zivota...
Djavo lezi u svakom delicu stvarnosti...
S obzirom da se bavim internetom...to studiram...pricam iz svog ugla...pogledajte te sajtove...te besmislice...reklame...oglase...
pogledajte sam kompjuter (recimo) koliko kica i bespotrebnih stvari...Niko nema hrabrosti da prizna da smo poceli tehniku da koristimo iz ljubavi prema njoj...i sad tehnika upravlja nasim zivotima...
Ideja svih ovih gluposti koje danas postoje bila je da postanu sredstvo a ne cilj! A postaju cilj!
I frustriran sam zbog toga...sto je odgovor na jednu temu o frustraciji...Zivim u svetu gluposti...svi zivimo...samo su neki to prihvatili pa onda ironicno posmatraju na sve bez imalo hrabrosti da ucine bilo sta u pravcu promene na bolje...Svi samo ulepsavaju zidove sopstvenog zatvora a niko nema hrabrosti da izadje van...da oseti ukus slobode...
I znam opet ce da se javi neki glupan da odgovori na temu sa j e b e n i m smajlijem i nekom jako duhovitom salom da ti prosto dodje da se pokenjas na sve sto postoji...
I niko nece nista pametno odgovoriti...zato je i glupo sto ovo pisem...
Mislim da je jedini izlaz iz svega toga jedna lepa socijalna revolucija ako neko zna sta je to...
Drustvo odbacuje i ubija psihicki i fizicki slobodne glave...pojedince...snazne licnosti...svi postajemo jedno i postajemo nista...globalni potrosaci i konzumenti lazi...I najgore u svemu tome je to sto se protiv toga ne borimo vec to prihvatamo...prihvatamo laz...bilo koje vrste...samo da je zadovoljen trenutak...ako je laz lepo upakovana
prestaje da bude vazna njena sustina, postaje bitno pakovanje...
I nije greska sto je ova tema bas na ovom forumu i bas pod ovim imenom!
Ljubav i sex su iskonske covekove potrebe...sve ostalo je puka nadgradnja koja nas sve vise opija i udaljava od stvarnosti i od svojih korena...
I nemam vise sta da kazem!
 
Sve to stoji.U pravu si,ali hajde da vidimo ko ima hrabrosti da u samoj praksi uradi drugacije.
Jesam li jedini koji trazi i ceni cistu Ljubav bez premisljanja i sumnji?
sada ce zlotvori da me napadnu ovde zbog "egoizma",ali u samoj praksi ja jesam dokazao da moze i drugacije i jednostavnije da se neko voli,i znam da ima jos takvih koji su spremni na herojske poduhvate zarad te ljubavi koja sustinski i jeste jednostavna,ali najjaca emocija koja ne moze da dise od milijardu glupih predrasuda koje su postavljene.
 
sa stvarima i cinjenicama koje se napisao ja se vise-manje slazem.
imam jedno pitanje
zasto ti studiras nesto sto ima veze sa internetom, tehnologijom...a onda pozivas na revoluciju protiv tog istog
da ne zvucim negativno....nemam neku inspiraciju da dugo pisem, moj odnos prema tvom postu je pozitivan..jedino mi u vezi s' onim mojim pitanjem nije jasno
pozz
 
Ako ti se ne svidja idi na selo pa kopaj kuruze i trpaj rumenu seljanku...Evo ja imam zemljiste na selu sa sljivama pa ti ga prepustam besplatno da ga obradjujes...Mozes i rakijicu da peces.Da se mene pita ja bi i ovo zelenila sto ima pocupao i udario beton.. :twisted: :twisted:
 
mammy:
sa stvarima i cinjenicama koje se napisao ja se vise-manje slazem.
imam jedno pitanje
zasto ti studiras nesto sto ima veze sa internetom, tehnologijom...a onda pozivas na revoluciju protiv tog istog
da ne zvucim negativno....nemam neku inspiraciju da dugo pisem, moj odnos prema tvom postu je pozitivan..jedino mi u vezi s' onim mojim pitanjem nije jasno
pozz

zato sam i upisao da bi sto bolje upoznao ovaj famozni virtuelni svet...I samo znam da mogu jako dobro iskoristiti znanje koje imam i koje jos nadgradjujem...to nije problem...posto nemam nameru da menjam ljude...to treba svako da shvati sam...sve ostalo je usiljeno...mada...?
a sto se tice prirode i sela...sta fali...i sta fali rumenim seljankama to je super...i tu varijantu imam uvek u rezervi...Neko je pomenuo Orvela...-Ja upravo citam "1984" i mozda me je ta knjiga i inspirisala da ovo napisem...
 
Meni forum i ne sluzi da pametujem vec kao mjesto gdje mogu da istresem svoje frustracije...Npr.los dan i sl.Ja to zovem i.zdrqavanje na koga stignem.Mnogo bolja stvar od lijekova,psihologa itd.
 

Back
Top