Šta je po vama pravi-a muškarac-žena

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
Šta je to čudo? Voleo bih da mi odgovore zrele ženske osobe, a mogu i muškarci, šta je to realno dobar,pravi muškarac. Šta ga to krasi? Za mene je lik Hektora u Troji. Dodao bi još sem viđenog, smisao za humor i odličan ljubavnik. Za one koji nisu gledali film, hrabar, mudar, voli svoju porodicu, hladne glave, brižan, borac kada stvarno treba, inteligentan, nežan i zštitnik, ne pere sudove i ostalo. Sada sve to samo treba prebaciti u realnu današnjicu.
Žena?
 
dzordzV76:
Šta je to čudo? Voleo bih da mi odgovore zrele ženske osobe, a mogu i muškarci, šta je to realno dobar,pravi muškarac. Šta ga to krasi? Za mene je lik Hektora u Troji. Dodao bi još sem viđenog, smisao za humor i odličan ljubavnik. Za one koji nisu gledali film, hrabar, mudar, voli svoju porodicu, hladne glave, brižan, borac kada stvarno treba, inteligentan, nežan i zštitnik, ne pere sudove i ostalo. Sada sve to samo treba prebaciti u realnu današnjicu.
Žena?
Tačno, to je i za mene pravo muško ! Posebno mi se sviđa ovo sa pranjem sudova ...
 
Milojko Vasic:
dzordzV76:
Da Milojko, upravu si ako ti je žena domaćica, ali šta kada je voliš, ona radi, donosi pare, brine o deci. Da li misliš da ako sve bude radila kao nekad tvoja baka i još posao, da li će biti dobra za tebe i u krevetu posle toliko rada?
Čekaj malo. Stani, da nešto razjasnimo. Na čijoj si ti strani ?
Pa to nije uopšte pod znakom pitanja, samo razmšljam za dobrobit u ljubavi?
 
dzordzV76:
Šta je to čudo? Voleo bih da mi odgovore zrele ženske osobe, a mogu i muškarci, šta je to realno dobar,pravi muškarac. Šta ga to krasi? Za mene je lik Hektora u Troji. Dodao bi još sem viđenog, smisao za humor i odličan ljubavnik. Za one koji nisu gledali film, hrabar, mudar, voli svoju porodicu, hladne glave, brižan, borac kada stvarno treba, inteligentan, nežan i zštitnik, ne pere sudove i ostalo. Sada sve to samo treba prebaciti u realnu današnjicu.
Žena?

Ja sam se malo razocarala u Hektora, jer je rizikovao i izgubio zivot zarad jedne kukavice koja je sve njih stavila u isti SOS (zbog svoje ljubavi) i pri tom ostavio svoju zenu i svoje dete zauvek same i lisio ih ljubavi.... to nije pravi muskarac .....

Cinimi se, jednom recju, da muskarac mora biti apsolutno POSVECEN svojoj lepsoj polovini, da bi bio dobar muskarac .... sta god to sa sobom nosilo
 
NatasaNatasa:
Milojko Vasic:
NatasaNatasa:
... muskarac mora biti apsolutno POSVECEN svojoj lepsoj polovini, da bi bio dobar muskarac ...
Ajde !? A da nisi malo preterala ?

Nisam preterala ... sam si pitao sta je to realno dobar muskarac ... bez apsolutne posvecenosti on to nije .... :roll:
Samo dobar? Cak ni vrlodobar? Makar 3 na 4...?
 
Milojko Vasic:
NatasaNatasa:
... muskarac mora biti apsolutno POSVECEN svojoj lepsoj polovini, da bi bio dobar muskarac ...
Ajde !? A da nisi malo preterala ?
Ma, kakvi preterala malo :shock: malo više
Neka, hvala, što se mene tiče, treba da mi je posvećen, naravno puno, isto koliko i ja njemu, ali APSOLUTNO :shock: Kakav je to muškarac koji nema u životu ništa drugo osim tebe :? Meni ne treba tak'i, tačno bih poludela. Mora da ima interesovanja, želje, zanimanja...
O čemu bih uopšte pričala sa muškarcem koji APSOLUTNO posvećen samo meni :?
 
mackica ns:
Milojko Vasic:
NatasaNatasa:
... muskarac mora biti apsolutno POSVECEN svojoj lepsoj polovini, da bi bio dobar muskarac ...
Ajde !? A da nisi malo preterala ?
Ma, kakvi preterala malo :shock: malo više
Neka, hvala, što se mene tiče, treba da mi je posvećen, naravno puno, isto koliko i ja njemu, ali APSOLUTNO :shock: Kakav je to muškarac koji nema u životu ništa drugo osim tebe :? Meni ne treba tak'i, tačno bih poludela. Mora da ima interesovanja, želje, zanimanja...
O čemu bih uopšte pričala sa muškarcem koji APSOLUTNO posvećen samo meni :?


Kad porastes, kasce ti se samo :wink:
 
mackica ns:
Neka, ipak mislim da bi bila nemoguća misija naći tako nekog apsolutno posvećenog.
I stvarno mislim da mi ne bi ni odgovarao takav. Prvo mora da bude svoj, pa tek onda moj, a ne da mi trči za suknjom da bi dokazivao svoju posvećenost.

Ja ni jednog trenutka nisam rekla sta podrazumeva ''apsolutna posvecenost'' .... ostavila sam masti na volju svima ... da razmisle ....
 
NatasaNatasa:
dzordzV76:
Šta je to čudo? Voleo bih da mi odgovore zrele ženske osobe, a mogu i muškarci, šta je to realno dobar,pravi muškarac. Šta ga to krasi? Za mene je lik Hektora u Troji. Dodao bi još sem viđenog, smisao za humor i odličan ljubavnik. Za one koji nisu gledali film, hrabar, mudar, voli svoju porodicu, hladne glave, brižan, borac kada stvarno treba, inteligentan, nežan i zštitnik, ne pere sudove i ostalo. Sada sve to samo treba prebaciti u realnu današnjicu.
Žena?

Ja sam se malo razocarala u Hektora, jer je rizikovao i izgubio zivot zarad jedne kukavice koja je sve njih stavila u isti SOS (zbog svoje ljubavi) i pri tom ostavio svoju zenu i svoje dete zauvek same i lisio ih ljubavi.... to nije pravi muskarac .....

Cinimi se, jednom recju, da muskarac mora biti apsolutno POSVECEN svojoj lepsoj polovini, da bi bio dobar muskarac .... sta god to sa sobom nosilo
Mislim da si pobrkala, rat jeste samo bi povod glup gest brata, ali on je izazvan zbog Ahilovog brata.
 
prava zena je ona koje nije blam da u sred fakulteta sedne za forum krstarice iako okolo kukaju da nemaju de da rade projekat za diplomski, a nemaju da se izdrzavaju nego ciste klozete, ti sto nemajudiplomski.

salim se, jos ne kukaju. a i ja delujem ozbiljno
 
Bezveze je da pišem o pravoj ženi, naravno da bih turila sve osobine za koje mislim da su moje :D
Hoću reći, nijedna se ne bi ponašala onako kako smatra da ne valja, svaka će opisati sebe :oops:
Dakle, pravi muškarac: Zaljubljen, naravno, čovek koji u svemu nađe zlatnu sredinu. Voli, pokazuje, a ne guši; radi (hm, da ponekad i opere sudove, mislim - nije ga sramota, i još ne smatra da mi je time učinio uslugu :? ) ali zna da stane i opusti se; zabavan, zaista zabavan, a ne da priča glupe viceve po ceo dan; pristojno da izgleda; pristojno da je popunjen (mislim, u granicama normale); popustljiv, s vremena na vreme; koliko-toliko tolerantan; i, najzad jedna muška: odlučan, naravno bez da mora da bude kako je odlučio, već - da ima planove, da nije smoren životom u 30-oj...
Mogla bih da nastavim do beskraja, ali se bojim da ne preteram. Pa, rekli ste - pravi, a mislim da i nije baš toliko teško biti moj pravi... :D
 

Back
Top