Kinezi i kineskinje - slatki ili samo profitabilni?

Ok, meni je to ok, kapiram. :) Ne kapiram recimo etnicke Ruse svrstane u SS formacije tokom drugog svetskog rata, ali cioniste rasiste kapiram.
Nije mi jasno jedino to da neko kontroverzan pokusava da nametne vlastite (verovatno kontroverzne) stavove kao mejnstrim, al ajde mozda sam konzervativan zato sto mi se dize na Dzoan Chen, pa ne shvatam kontroverzne pojave u drustvu. :)
Pa tebi može da se diže i na Čedu praška (zgodan mladić) ali meni se ne diže i smatram da sam ja u pravu. :aha:

ceda-narkoman.png
 
Poslednja izmena:
I breeeee, pa ovde se neki podžapali :sad2:

Uzgred što se tiče mirisa, kurraca palaca, dosad su mi najjači iranci. Posle nedelju dana provedenih u Iranu i ja sam počeo da se osetim na nešto čudno... :sad2:

Ali zato Irankeee... nemam reči :) Baš su lepe garavuše. Jeste da se ukrpaju sve do glave, ali ne moš' sakriti onu figuru od mog oka tako lako :ok:

A što se tiče Kine i kineza, eno moj bivši cimer, sa kojim sam godinu dana živeo zajedno je sada još malo pa na isteku šestomesečnog terenskog rada u Kini u Šangaju. Odveo je pre dva meseca i ženu i bebca tamo :) Kad se vrati odande za koju nedelju, jedva čekam da ga pitam kako je bilo. Bio je još pre četiri meseca došao ovde na vikend i imao je prelepe utiske. I o Kini i o kinezima, ali još ga nisam pitao za kineskinje.

Ovi što dođu kod nas, to su sitna sirotinja, koja kada krene da privređuje ovde polako postane dobrostojeća (za naše pojmove) srednja klasa.

I znamo dobro da danas petnaest somića za čas potrošimo, ali evo grube činjenice: za još malo pa šest godina inženjerskog posla, ja nisam od države ni hvala dobio za rad na izvoznim delatnostima na bazi unutrašnjeg razvoja, a govorimo o desetinama miliona evra koji su iz našeg razvoja potekli u inostranstvo. A njihovog sirotog seljaka država časti jeftinom robom za izvoz za ove naše kineske prodavnice i još im daju petnaest somića za ulazak u brak sa strancima.
 
Dakle, ne znam da li i dalje važi da za ulazak u brak sa kinezom ili kineskinjom se dobija 15.000,00evrića, ali kao začin svakog stabilnog braka, finansijska podloga se itekako računa :per:

Imamo ih i slatkih i zgodnih. Imamo ih i mladih i starih, debelih i mršavih, ali da li bi vam kod odluke da li da stupite u brak sa slatkim kinezom ili slatkom kineskinjom pomoglo to da vas čeka 15 somića ako kažete da?


Nije to lose.
Uzmes od Kineskinje 15 somica i prosledis ih nekoj Norvezanki ili Svedjanki. Za tri godine dobijes drzavljanstvo a otarasio si se i Srbije i Kineskinje iz bloka 45.
Ima dobrih Kineskinja ( bar na netu) ali ove nase su nikakve i samo znaju da kazu "150" i "250" .
 
Skoro sam citao u oglasima i nekim novinama da daju od 10 do 15 soma... S obzirom na to, da se zenim ja sad sa svojih 18 i obezbedim si skolovanje? :think:

Jos ako naidjem slucajno na neku slatku i simpaticnu, pa je jos zavolim, da li sam pogodio dzekpot? Msm, meni ipak azijati ne smetaju i krajnje su mi simpaticni, mada sam vise orjentisan prema Japanu, a opet Japanke mi ne nude 15 soma da ih zenim... hm... :think:
 

Back
Top