Kinezi i kineskinje - slatki ili samo profitabilni?

imaju kratke noge zato shto su male rastom...tahcnije niske... a i to moze da bude proporcionalno srazmerno.... a ne ruzzno...
za smrad ne znam...nikad nisam kushala ...
obrati pažnju na razmeru noge trup, pa ćeš da viš o čemu pričam...mislio sam da su samo te nekoliko što sam ih prve izmerkao takve, ali kasnije nisam našao ni jednu skladnu...
a smrad...nisam fala bogu lizao ni jednu kineskinju, al dovoljno da mi se zgadi je što smrdi kad mi se približi...
 
240100724.5.jpg
 
govoriti da je neko ovakav ili onakav zbog boje kože ili rase je.......



nije to zbog boje kože nego zato što su sve odvratne
eto recimo to ti je ko kad bi ja sad reko da su sve ribe iz zbojštice gadne
al to nije zato što ja mrzim zbojštičane nego zato što su ribe tamo realno loše, znam bio sam

znači ja nisam rasista (iako inače jesam) nego sam realan čovek
 
govoriti da je neko ovakav ili onakav zbog boje kože ili rase je.......
btw imaju najuže ribice od svih drugih rasa kad već pišemo

pa pichka im je srazmerna veličini tela valjda...:lol:
a ovo oko rase...
ja moj komri ne pišem o kineskinjama kao o drugoj rasi, nego kao o običnim ženama koje sve odreda imaju karakterističan miris i građene su malo drugačije od recimo evropljanki...
nigde nisam spomenuo rasu...ne znam gde si to video i na osnovu čega si to zaključio...
baj d vej da si me čitao ranije, pročitao bi tj. shvatio da DeeLite nije rasista...glupo je što ovo pišem, al evo ne delim ljude po veroispovesti, boji kože, nacionalnosti...homofobija, rasizam i šovinizam su vrlo rašireni u ovoj zemlji, ali DeeLite je ostao imun na sve to...
 
Poslednja izmena:
pa pichka im je srazmerna veličini tela valjda...:lol:
a ovo oko rase...
ja moj komri ne pišem o kineskinjama kao o drugoj radi, nego o ženama koje sve odreda imaju karakterističan miris i građene su malo drugačije od recimo evropljanki...
nigde nisam spomenuo rasu...ne znam gde si to video i na osnovu čega si to zaključio...
baj d vej da si me čitao ranije, pročitao bi da DeeLite nije rasista...glupo je što ovo pišem, al evo ne delim ljude po veroispovesti, boji kože, nacionalnosti...homofobija, rasizan i šovinizam su vrlo rašireni u ovoj zemlji, ali DeeLite je ostao imun na to...

kineskinje smrde? pa smrdi svaka koja se boji vode i sapuna!
bolesno je uopšte pričat o tome, cela tema je debilna, ali eto samo tvoje imaju ekskluzivu da budu momentalno zaključane :lol:
 
ne razumem šta će mi ostati...? pa šta da mu radim...neam para za operaciju da povećam, a i da imam nešto nisam optimističan po pitaju hirurškog zahvata...mada bi svakako probao...
i nisam pametan...
za sada se još ne mirim s tim, ali kako vreme ide moja borba se stišava...:dash:


razumem da ne razumesh :lol:
a razumem i sve ove shto provlache tuki kroz postove :lol:
ostace ti ? msm da je jasno, ne mogu bash da elaboriram kako se kome uskrati ovde :rotf:

aj , pusti vreme nek shljaka svoje :D
 
kineskinje smrde? pa smrdi svaka koja se boji vode i sapuna!
bolesno je uopšte pričat o tome, cela tema je debilna, ali eto samo tvoje imaju ekskluzivu da budu momentalno zaključane :lol:

Komri...ne radi se ovde o sapunu i vodi...ali pošto vidim da teraš neku svoju priču i olako odbacuješ drugačije mišljenje, ne bi se više s tobom ubeđivao...
kinezi su veoma stara civilizacija, veoma mudar narod...i ja ih zbog toga strašno poštujem...
al žene su im brate nikakve...
 
ma ko daščetine bre nijedna nema sise ni guza
kapiram da mogu jedino da se svide latentnim pederčinama pedoflima nako male i ravne

o sisama i da ne govorimo...toga se nisam dotakao...
problem je što neko ne može da poveruje da neko ne želi da se proda za 15000 nečega, da neko ima neku granicu preko koje neće da ode, ni za šta na svetu, oni misle da sve ima cenu...
 
jesam i gledam :lol: ali odgovorim kad uochim pitanje ..ok

ne razumem šta će mi ostati...? pa šta da mu radim...neam para za operaciju da povećam, a i da imam nešto nisam optimističan po pitaju hirurškog zahvata...mada bi svakako probao...
i nisam pametan...
za sada se još ne mirim s tim, ali kako vreme ide moja borba se stišava...:dash:
:)...
 

Back
Top